e. kanter

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „e. kanter“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „e. kanter“.

Domantas Sabonis stebėjo NBA rekordus mušusio R. Westbrooko pasirodymą

Oklahomos „Thunder“ lyderis Russellas Westbrookas surengė neeilinį pasirodymą. Jis surinko 57 taškus, atkovojo 13 kamuolių ir atliko 11 rezultatyvių perdavimų, o Oklahomos ekipa per pratęsimą 114:106 nugalėjo Orlando „Magic“. Dar trečiajame kėlinyje komandas skyrė net 21 taškas, tada pirmavo Orlando krepšininkai, tačiau „Thunder“ stebuklingai atsitiesė, o rezultatą išlygino, kai iki ketvirtojo kėlinio pabaigos buvo likę 7 sekundės.
2017-03-30

Domantas Sabonis žaidė efektyviai, o „Thunder“ pervažiavo „76ers“

Oklahomos „Thunder“ krepšininkai net 122:97 be pasigailėjimo suvarpė Filadelfijos „76ers“ ekipą. Naudingai žaidė ir Domantas Sabonis. Jo atstovaujama ekipa pirmavo nuo pat rungtynių pradžios, o milžinišką pranašumą krautis pradėjo trečiojo kėlinio pradžioje. Lietuvis per 18 minučių pelnė 3 taškus, atkovojo 6 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, o jam būnant aikštėje komanda pelnė 9 taškais daugiau nei varžovai.