e. eidėjus

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „e. eidėjus“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „e. eidėjus“.

Natalijai Bunkei mylimasis Edgaras padovanojo įspūdingą dovaną: „Emocijos ėmė veržtis per kraštus“

Viena garsiausių dainininkių Lietuvoje – Natalija Bunkė švenčia savo 39- ąjį gimtadienį. Nors jos tikrasis gimtadienis yra vasario 5-ąją, sutuoktinis Edgaras Eidėjus nusprendė dovaną padovanoti gimtadienio išvakarėse. Staigmeną išvydusi N. Bunkė neslėpė emocijų ir iškart pareiškė – šią dovaną privalės išbandyti visi draugai, rašo pranešime spaudai. Pasak E. Eidėjaus, ilgai galvoti, kaip nustebinti mylimąją nereikėjo: „Natalija labai praktiškas žmogus.
2022-02-05

Natalija Bunkė su sužadėtiniu surengė privačią šventę: renginio nepraleido žymūs poros bičiuliai

Dainininkė Natalija Bunkė ir jos sužadėtinis Edgaras Eidėjus artimiausius bičiulius pakvietė į išskirtinę šventę. Pora surengė privatų savo parduotuvės Homedecorbynb.lt atidarymą. Pasak N. Bunkės, jos kuriamo verslo sėkmei prireikė ypač daug jėgų ir pastangų, tačiau naujos parduotuvės atidarymas ir klientų lojalumas įrodo, kad jei sieksi savo tikslo nuoširdžiai, pasisekimas garantuotas. „Su Edgaru esame be proto laimingi. Į šį verslą įdėjome labai daug pastangų ir meilės.
2021-09-08

Bunkė – atvirai apie santykius su sužadėtiniu ir temą, kurioje paskutinįkart deda tašką

Dainininkė Natalija Bunkė vasarą pradėjo su trenksmu – ji ne tik ryžosi išvaizdos pokyčiams, bet ir paskutinę karantino dieną pristatė naują kūrinį, „Lašas po lašo“. O apsilankiusi naujienų portalo tv3.lt vaizdo konferencijoje Natalija atsakė ir į daugeliui rūpimus klausimus – tiek apie sužadėtinį, tiek ir apie išvaizdos pokyčius.
2020-06-20

15 kilogramų priaugusiai Bunkei mylimasis negaili komplimentų: pakeitė jo gyvenimą

Šiuo metu atlikėjos Natalijos Bunkės ir jos mylimojo Edgaro Eidėjaus kasdienybė – ypač intensyvi. Pora ne tik ruošiasi įsikraustyti į savo svajonių namus Vilniuje, tačiau ir nemažai laiko skiria darbui bei mylimoms veikloms. Kaip atvirauja įsimylėjėliai, neretai toks greitas gyvenimo tempas priverčia aukoti miegą ar jau tradicija tapusius ramius šeimos laisvadienius, rašoma pranešime spaudai.
2019-03-05
Į viršų