e. eidėjaus

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „e. eidėjaus“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „e. eidėjaus“.

Natalijai Bunkei mylimasis Edgaras padovanojo įspūdingą dovaną: „Emocijos ėmė veržtis per kraštus“

Viena garsiausių dainininkių Lietuvoje – Natalija Bunkė švenčia savo 39- ąjį gimtadienį. Nors jos tikrasis gimtadienis yra vasario 5-ąją, sutuoktinis Edgaras Eidėjus nusprendė dovaną padovanoti gimtadienio išvakarėse. Staigmeną išvydusi N. Bunkė neslėpė emocijų ir iškart pareiškė – šią dovaną privalės išbandyti visi draugai, rašo pranešime spaudai. Pasak E. Eidėjaus, ilgai galvoti, kaip nustebinti mylimąją nereikėjo: „Natalija labai praktiškas žmogus.
2022-02-05

Jonas Nainys prabilo apie Natalijos Bunkės ir Edgaro Eidėjaus vestuves: šventė pranoko lūkesčius

Neseniai iš artimų draugų: dainininkės Natalijos Bunkės ir jos mylimojo Edgaro Eidėjaus vestuvių bei savaitę trukusių atostogų Ispanijos saloje Maljorkoje grįžęs „radistas“, prodiuseris ir didžėjus Jonas Nainys pasakoja, kad laikas Viduržemio jūros saloje prabėgo nepastebimai, o grįžus įsivažiuoti į darbus ir rutiną prireikė kelių dienų. „Tiek vestuvės, tiek atostogos – pranoko visus lūkesčius. Tai buvo lyg šviežio oro įkvėpimas“, – šypsosi žinomas pramogų pasaulio atstovas.
2021-10-08

Natalija Bunkė su sužadėtiniu surengė privačią šventę: renginio nepraleido žymūs poros bičiuliai

Dainininkė Natalija Bunkė ir jos sužadėtinis Edgaras Eidėjus artimiausius bičiulius pakvietė į išskirtinę šventę. Pora surengė privatų savo parduotuvės Homedecorbynb.lt atidarymą. Pasak N. Bunkės, jos kuriamo verslo sėkmei prireikė ypač daug jėgų ir pastangų, tačiau naujos parduotuvės atidarymas ir klientų lojalumas įrodo, kad jei sieksi savo tikslo nuoširdžiai, pasisekimas garantuotas. „Su Edgaru esame be proto laimingi. Į šį verslą įdėjome labai daug pastangų ir meilės.
2021-09-08

Žymūs žmonės nepraleido naujo baro Vilniuje atidarymo: klientai – lyg šeimos nariai

Prasidėjus rudeniui sostinėje duris atveria ir pasilinksminimo vietos. Viena iš tokių – naujas „lounge“ stiliaus baras „Cosa Nostra“, ketvirtadienio vakarą pakvietęs žinomus svečius į oficialų atidarymą, kurio nepraleido minia garsenybių. „Cosa Nostra“ – puikiai kauniečiams pažįstamas baras, nuo šiol kviesiantis pasilinksminti ir sostinės gyventojus. Baro pavadinimas reiškia „mafijos organizacija“, tačiau tikra mafija bare tikrai nesirenka.
2021-09-03

Bunkė – atvirai apie santykius su sužadėtiniu ir temą, kurioje paskutinįkart deda tašką

Dainininkė Natalija Bunkė vasarą pradėjo su trenksmu – ji ne tik ryžosi išvaizdos pokyčiams, bet ir paskutinę karantino dieną pristatė naują kūrinį, „Lašas po lašo“. O apsilankiusi naujienų portalo tv3.lt vaizdo konferencijoje Natalija atsakė ir į daugeliui rūpimus klausimus – tiek apie sužadėtinį, tiek ir apie išvaizdos pokyčius.
2020-06-20
Į viršų