Detroito Motor City Cruise

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Detroito Motor City Cruise“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Detroito Motor City Cruise“.

G lygoje – rezultatyvus Deividas Sirvydis

Sėkmingai žaidęs Deividas Sirvydis svariai prisidėjo prie ketvirtosios „Motor City Cruise“ (4/1) pergalės NBA G lygoje. Lietuvio klubas namuose 133:114 (40:21, 37:34, 35:29, 21:30) nesunkiai susitvarkė su „College Park Skyhawks“ (3/3) krepšininkais ir nutraukė jų dviejų iš eilės laimėtų rungtynių atkarpą. D. Sirvydis ant parketo praleido 30 minučių, per kurias pelnė 17 taškų (4/8 dvit., 2/6 trit., 3/4 baud.
2022-01-17

Į G lygą grąžintas Deividas Sirvydis sužaidė rezultatyvias rungtynes

Į G lygą sugrąžintas Deividas Sirvydis surengė rezultatyvų pasirodymą. Detroito „Motor City Cruise“ komandos lietuvis laimėtoje akistatoje su Čikagos „Windy City Bulls“ per 21 minutę pelnė 13 taškų (3/3 dvit., 1/4 trit., 2/4 baud.), atkovojo 5, perėmė kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, bet dukart prasižengė ir kartą suklydo. Detroito klubas rezultatu 112:108 (29:27, 28:32, 31:34, 24:15) palaužė Čikagos „Windy City Bulls“ komandą.
2022-01-06

Deividas Sirvydis su 20 taškų prisidėjo prie pergalės G lygos turnyre

Deividas Sirvydis solidžiai pasirodė pirmose G lygos žiemos turnyro rungtynėse Las Vegase. Lietuvis per 29 minutes pelnė 20 taškų (3/6 dvit., 4/9 trit., 1/1 baud.), atkovojo 4 kamuolius, triskart suklydo ir dukart prasižengė. D.Sirvydžio atstovaujama Detroito „Motor City Cruise“ rezultatu 116:103 (21:28, 40:17, 20:29, 35:29) nugalėjo Meino „Celtics“ ekipą.
2021-12-20

Deividas Sirvydis G lygoje prapliupo tritaškiais G lygoje

Triuškinančią pergalę NBA G lygoje iškovojo „Motor City Cruise“ (8/4) su Deividu Sirvydžiu. Lietuvio atstovaujama komanda svečiuose 138:106 (34:25, 34:29, 42:20, 28:32) susitvarkė su „Cleveland Charge“ (6/6) krepšininkais. 26 minutes aikštėje praleidęs D. Sirvydis pelnė 17 taškų (1/4 dvit., 5/6 trit.), atkovojo 10 atšokusių kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, padarė 2 klaidas ir 3 sykius pažeidė taisykles.
2021-12-18

Deividas Sirvydis buvo rezultatyvus, jo komanda šventė pergalę

Lietuvos krepšininkas Deividas Sirvydis sužaidė vienas iš rezultatyviausių savo asmeninių rungtynių antrinėje NBA G lygoje. Detroito „Motor City Cruise“ (4/3) lietuvis per akistatą su Mičigano valstijos „Grand Rapids Gold“ (4/3) žaidė 31 minutę ir pelnė 18 taškų (2/4 dvit., 4/6 trit., 1/1 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir kartą suklydo. Krepšininkas dvikovą pradėjo startiniame penketuke.
2021-11-25

Deivido Sirvydžio tritaškiai vėl skriejo pro šalį NBA G lygoje

Deividas Sirvydis su Detroito „Motor City Cruise“ komanda įsirašė pergalę G lygoje. Puolėjo atstovaujama komanda rezultatu 111:103 (31:26, 19:28, 36:19, 25:30) įveikė Čikagos „Windy City Bulls“. Pats lietuvis per 21 minutę pelnė 12 taškų (3/3 dvit., 1/6 trit., 2/2 baud.), atkovojo 3 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus. Nugalėtojus į priekį vedė po 21 tašką surinkę Cheickas Diallo ir Jamorko Pickettas. Pralaimėjusiems Danielas Oturu ir Devonas Dotsonas surinko po 25 taškus.
2021-11-19

Devido Sirvydžio tritaškiai G lygoje skriejo pro šalį

Deividas Sirvydis laimėtose G lygos rungtynėse rezultatyvumu nepasižymėjo. Detroito „Motor City Cruise“ komandos puolėjas per 21 minutę pelnė 4 taškus (2/2 dvit., 0/3 trit.), atkovojo 6, perėmė kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, bet dukart suklydo ir 3 kartus prasižengė. Lietuvio komanda rezultatu 101:99 (25:24, 26:28, 31:19, 19:28) palaužė Čikagos „Windy City Bulls“ ekipą. Nugalėtojus į priekį vedė 23 taškus surinkęs Sabenas Lee, pralaimėjusiems 29 taškus pelnė Ethanas Thompsonas.
2021-11-18

Deividas Sirvydis G lygos rungtynėse surengė dviženklį pasirodymą

Pralaimėjimą G lygoje patyrė Deivido Sirvydžio atstovaujama Detroito „Motor City Cruise“ (1/2) komanda. Lietuvio klubas rezultatu 124:131 (32:35, 29:32, 34:30, 29:34) nusileido „Wisconsin Herd“ (3/0) ekipai. D.Sirvydis per 28 minutes pelnė 12 taškų (3/4 dvit., 2/6 trit.), atkovojo 5, perėmė 3 kamuolius, po triskart suklydo ir prasižengė. Detroito klubui Sabenas Lee pelnė 40 taškų ir atliko 9 perdavimus, Jamorko Pickettas surinko 20 taškų. Nugalėtojams 27 taškus surinko Rayjonas Tuckeris.
2021-11-13

Deividas Sirvydis G lygoje debiutavo keturiais tritaškiais

Deividas Sirvydis debiutavo G lygoje su Detroito „Motor City Cruise“ komanda. Lietuvio klubas svečiuose 140:117 (37:26, 38:35, 29:27, 36:29) sutriuškino Klivlando „Charge“ komandą. D.Sirvydis per 21 minutę pelnė 15 taškų (1/3 dvit., 4/7 trit., 1/1 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, bet 4 kartus suklydo ir 2 kartus prasižengė.