davydas arlauskis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „davydas arlauskis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „davydas arlauskis“.

„Džiugas“ atsisveikino su ilgamečiu žaidėju

Telšių „Džiugo“ marškinėlių nebevilkės Davydas Arlauskis. Su 35-erių metų gynėju sutartis buvo nutraukta abipusiu susitarimu. „Džiugo“ komanda kartu su Davydu laimėjo „Pirmosios lygos“ pirmenybes, o vėliau pravėrė duris į aukščiausią šalies lygą – „Optibet A lygą“. Telšių „Džiugas“ dėkoja D. Arlauskiui už indėlį į klubo laimėjimus. „Džiugas“ linki futbolininkui didžiausios sėkmės kituose karjeros etapuose.
2022-05-02

Lietuvos futbolas: po rungtynių Telšiuose skraidė tara ir kumščiai?

Įspūdingos Pirmos lygos rungtynės sužaistos Telšiuose, kur vietos „Džiugas“ 3:4 (0:2) pralaimėjo „Pakruojui“. Liudininkai teigia, kad emocijos virė ne tik mačo metu, o ir po jo. Svečiai susitikimo pradžioje pirmavo 2:0. 2-ąją tikslus buvo Maksymas Pyrohovas, 18-ąją – Vaidas Viktoravičius. Po pertraukos rezultatas tapo 3:0. 56-ąją minutę 11 metrų baudinį realizavo Donatas Strockis. „Džiugas“ per 16 minučių išlygino rezultatą.
2018-04-15

A lygoje – sunki „Ekrano“ pergalė

Lietuvos futbolo „A lygos“ čempionato 25-ajame ture sekmadienį lyderė Vilniaus „Vėtra“ namuose 5:2 (3:0) įveikė Šiaulių „Šiaulius“. Nugalėtojams du įvarčius pelnė Mindaugas Grigalevičius. Nugalėtojo titulą ginantis Panevėžio „Ekranas“ namuose 1:0 (1:0) įveikė Tauragės „Taurą“. Vienintelį įvartį 9-ąją min. įmušė rezultatyviausias čempionato žaidėjas Valdas Trakys. Dabar jo sąskaitoje – 16 įvarčių.
2009-10-05

Gargždų „Banga“ iškovojo šeštą pergalę

Lietuvos futbolo A lygos čempionato 25-ojo turo pirmosiose rungtynėse šeštadienį Gargždų "Banga" svečiuose 2:1 (1:1) įveikė Kauno "LKKA ir Teledemą" ir iškovojo šeštąją pergalę. Pergalingą įvartį 62-ąją min. Gargždų ekipai pelnė Davydas Arlauskis. "Banga", po 25 rungtynių turinti 24 taškus, turnyro lentelėje yra šešta. "LKKA-Teledema" su 15 taškų po 24 rungtynių žengia priešpaskutinė, septinta. Likusios trejos 25-ojo turo rungtynės žaidžiamos sekmadienį. Statistika.