darius jauniškis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „darius jauniškis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „darius jauniškis“.

Prokuratūros, STT, VSD vadovai kaltina Seimo komisiją šališkumu, spaudimo darymu

Generalinės prokuratūros, Valstybės saugumo departamento (VSD) ir Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) vadovai kaltina Seimo laikinąją komisiją, tyrusią VSD pranešėjo informaciją, šališkumu, įgaliojimų viršijimu, spaudimo darymu. „Jokie mano ar mūsų darbuotojų argumentai, paaiškinantys vienokį ar kitokį veiksmą tiesiog buvo ignoruojami arba atvirai rodomas nepasitenkinimas, nes tai neatitiko pagal knygą („Pranešėjas ir Prezidentas“), pasidėtą šalia, pranešėjo teiginių.

Seime pateikta skandalinga informacija: VSD vadovo Dariaus Jauniškio žodžius paneigė jo pavaduotojas?

Laikinosios tyrimo komisijos pirmininkas Vytautas Bakas sako, kad Valstybės saugumo departamento direktoriaus Dariaus Jauniškio ir jo pavaduotojo Remigijaus Bridikio liudijimai komisijai labai stipriai skyrėsi. Jis tai pasakė įvertinęs komisijai duotus pareigūnų liudijimus, kuriuos gali pamatyti tik tie asmenys, kurie turi leidimą susipažinti su įslaptinta informacija.

Jauniškis VSD komisijos išvadas vadina netiesa ir interpretacijomis

Valstybės saugumo departamento (VSD) vadovas Darius Jauniškis pranešėjo istoriją tyrusios Seimo komisijos išvadas vadina netiesa ir interpretacijomis. „Nežinau, iš ko daromos tokios išvados, traukiama iš konteksto, yra kalbama neteisybė, labai daug neteisybės yra tame, tai vertinu taip“, – interviu LRT laidoje „Dienos tema trečiadienį sakė D. Jauniškis.

Reziumavo: prezidentas Gitanas Nausėda yra pažeidžiamas, bet visi įrodymai – slapti

Laikinoji Seimo tyrimo komisija, kuri nagrinėjo galimą kišimąsi į 2019 metų prezidento rinkimus, padarė daug išvadų, bet viena svarbiausių yra susijusi su prezidentu – komisija sako, kad prezidentas Gitanas Nausėda yra pažeidžiamas, nes jis ir jo aplinka palaiko ryšius su asmenimis, kurie yra susiję su asmenimis, kurie verčiasi baltarusiškų trąšų verslu, yra verslo įmonių vadovai, akcininkai arba atstovai.   Tyrimo komisija trečiadienį surengė savo išvadų pristatymą.

Ar konservatoriai ryšis organizuoti apkaltą Gitanui Nausėdai?

Jeigu Seimas patvirtins Laikinosios tyrimo komisijos išvadas, kad prezidentas Gitanas Nausėda, neatsakydamas į klausimus komisijai, pažeidė priesaikos nuostatas bei Konstituciją, natūralus kitas žingsnis galėtų būti apkaltos organizavimas šalies vadovui, nors iki kadencijos pabaigos liko itin nedaug laiko.

Seimo komisija: aplinkos sąrašą VSD perdavė pats Nausėda arba tai įvyko jo pavedimu

Parlamentinį tyrimą dėl vadinamojo Valstybės saugumo departamento (VSD) pranešėjo istorijos atlikusi Seimo komisija antradienį paskelbė, kad departamento vadovas Darius Jauniškis informaciją apie tuomet dar kandidato į prezidentus Gitano Nausėdos aplinką gavo arba iš paties G. Nausėdos, arba informacija buvo perduota jo pavedimu.
Aktualijos 2024-03-26

Nausėdai – Seimo komisijos kirtis: prezidentas pažeidė priesaiką

Seimo Valstybės saugumo departamento (VSD) pranešėjo Tomo Gailiaus istoriją analizavusi Seimo komisija paviešino parlamentinio tyrimo išvadas. Jose teigiama, kad VSD vadovas Darius Jauniškis talkino tuometiniam kandidatui Gitanui Nausėdai, rinkdamas žvalgybinę informaciją apie jo aplinką. Taip pat konstatuojama, kad atsisakęs liudyti tyrimo komisijai prezidentas pažeidė priesaikos nuostatas.

VSD pranešėjo komisija: žvalgybos vadovas klaidino, Pernavas piktnaudžiavo pareigomis

Valstybės saugumo departamento (VSD) pranešėjo Tomo Gailiaus istoriją tyrusi Seimo komisija teigia, kad Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) vadovas Linas Pernavas piktnaudžiavo pareigomis neteikdamas duomenų parlamentarams, o VSD direktorius Darius Jauniškis teikė klaidinančią informaciją. Tokią išvadą komisija siūlo patvirtinti visam Seimui, ji registruota antradienį.

VSD: Volkovo užpuolimą, tikėtina, vykdė Rusijos tarnybos per užverbuotą asmenį

Valstybės saugumo departamento (VSD) direktorius Darius Jauniškis sako, kad disidento Leonido Volkovo užpuolimą, tikėtina, organizavo Rusijos specialiosios tarnybos per užverbuotą asmenį. „Mūsų vertinimu, panašu, kad čia yra Rusijos specialiųjų tarnybų darbas, matyt, per kažkokį užverbuotą asmenį padaryta. Nenoriu detalių atskleidinėti, tai yra mūsų žvalgybinis vertinimas“, – po susitikimo su prezidentu žurnalistams ketvirtadienį kalbėjo D. Jauniškis.

DIENOS PJŪVIS. Kaip pasikeitė saugumo situacija Lietuvoje, ar turime ruoštis blogiausiam? Interviu su VSD vadovu Jauniškiu

Politikams keliant aliarmą dėl hibridinio tipo grėsmių prieš Lietuvą, kurios galimai nereikštų NATO sutarties 5-ojo straipsnio aktyvavimo, karinė žvalgyba sako, kad neturi duomenų apie planuojamas atakas artimiausioje perspektyvoje, kurios primintų „Hamas“ ataką prieš Izraelį, kai nesiekiama okupuoti teritorijos, o norima pakenkti civiliams, sukelti šoką. Artimiausia perspektyva žvalgybininkams reiškia laikotarpį iki 6 mėnesių.
Aktualijos 2024-03-07
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų