christopheris nkunku

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „christopheris nkunku“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „christopheris nkunku“.

Po keitimų pasirodę „Arsenal“ futbolininkai subombardavo PSG vartus

Londono „Arsenal“ futbolininkai Singapūre vykusiose Tarptautinio čempionų taurės turnyro rungtynėse nepasigailėjo stipriausios Prancūzijos komandos Paryžiaus „Saint-Germain“. Anglijos ekipa triumfavo 5:1 (1:0). „Arsenal“ anksti išsiveržė į priekį. 13-ąją minutę į kontrataką nurūko Pierre’as-Emerickas Aubameyangas ir Mesutas Ozilas. Gabonietis atliko puikų perdavimą, o laisvam vokiečiui teliko iš kelių metrų „sušaudyti“ Gianluigi Buffoną. PSG rezultatą išlygino 60-ąją minutę.
2018-07-28

Prancūzijoje – eilinė PSG pergalė

Eilinę pergalę Prancūzijos futbolo lygoje iškovojo Paryžiaus „Saint-Germain“. Ji šeštadienį svečiuose 2:0 (0:0) nugalėjo „Troyes“. 47-ąją minutę įmušė Angelis Di Maria, 77-ąją – Christopheris Nkunku. Rezultatyvius perdavimus atliko Julianas Draxleris ir Dani Alvesas. PSG (74 taškai) užtikrintai pirmauja lygoje, lenkdama „Monaco“ (60 tšk.) bei Marselio „Olympique“ (55 tšk.