bronny

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „bronny“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „bronny“.

LeBrono sūnaus burbulas bliūkšta: tėvo ir sūnaus svajonei išsipildyti nelemta?

LeBronas Jamesas yra rezultatyviausias visų laikų NBA žaidėjas. 39-erių krepšininkas NBA čempionu yra tapęs 4 kartus, o 2023–2024 m. sezonas stipriausioje pasaulio krepšinio lygoje jam yra jau 21-asis. 19-likmetis legendos sūnus Bronny Jamesas šią savaitę baigė pirmąjį savo NCAA sezoną. „Pac 12“ diviziono ketvirtfinalyje B. Jameso atstovaujamą „USC Trojans“ ekipą 70:49 sutriuškino Arizonos „Wildcats“ universitetas, kuris ir žengė į kitą etapą.
2024-03-16

LeBronas – apie sūnaus sveikatą ir savo norą būti Paryžiaus žaidynėse

LeBronas Jamesas netrukus pradės jau 21-ąjį savo NBA sezoną. Kartu su Los Andželo „Lakers“ organizacija LeBronas bandys laimėti savo penktąjį čempiono žiedą. Žiniasklaidos dienoje visų laikų rezultatyviausias NBA žaidėjas kalbėjo apie savo sūnaus Bronny sveikatą ir komandos tikslus. Priminsime, kad praėjusią vasarą LeBrono sūnus aikštėje patyrė širdies smūgį. Kelias minutes jaunuolio širdis buvo sustojusi, tačiau dabar Bronny žengia į priekį dar šį sezoną tikisi grįžti į aikštę.
2023-10-02

Iš LeBrono lūpų – pirma žinutė apie širdies smūgį patyrusį sūnų

NBA superžvaigždė LeBronas Jamesas pirmą kartą pasidalino savo mintimis apie patirtą sūnaus širdies smūgį. Bronny jaunesnysis širdies smūgį patyrė pirmadienį ir šiuo metu atsigaudinėja, o jo galimybės profesionaliai sportuoti yra pakibusios ore. „Noriu padėkoti daugybei žmonių, kurie siunčia mano šeimai meilę ir maldas. Jaučiame jus ir esame labai dėkingi. Pasakysime daugiau, kai būsime pasiruošę. Mums jūsų parama reiškia labai daug“, – socialiniame tinkle „Twitter“ rašė LeBronas.
2023-07-28

Sustojusi LeBrono sūnaus širdis tolina Karaliaus svajonę: Bronny karjera pakibo ant plauko

LeBrono Jameso šeimoje – nerimo dienos. Visų laikų rezultatyviausio NBA krepšininko sūnui Bronny Jamesui jaunesniajam treniruotės metu buvo sustojusi širdis ir 18-metis liko gyvas tik medikų dėka. Ši šokiruojanti žinia į nežinomybę siunčia LeBrono svajonę – sužaisti bent vieną sezoną NBA lygoje su savo sūnumi.
2023-07-26

LeBrono įrašas pasėjo milžinišką intrigą: kokiame klube Karalius galėtų žaisti su savo sūnumi Bronny?

Atlantos „Hawks“ puoselėja unikalų planą – tapti klubu, kuriame pirmą kartą NBA istorijoje žais tėvas ir sūnus. 2,7 milijonų sekėjų socialiniame tinkle „Facebook“ turintis JAV sporto naujienų puslapis „ClutchPoints“ paskelbė scenarijų, pagal kurį LeBronas Jamesas jau kitą vasarą galėtų persikelti į Atlantos „Hawks“. Pasak „ClutchPoints“, toks scenarijus pakankamai realus, kadangi būtent 2024 m. LeBronas taps laisvuoju agentu, o jo sūnus Bronny dalyvaus NBA naujokų biržoje.
2023-06-28

LeBrono sūnus debiutuos JAV jaunimo rinktinėje

LeBronas Jamesas iškovojo tris olimpinius medalius su Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) rinktinei, o dabar šalies spalvas reprezentuos ir jo sūnus LeBronas „Bronny“ Jamesas jaunesnysis. Šiemet mokyklą baigiantis aštuoniolikmetis pakviestas prisijungti prie JAV jaunimo rinktinės, kuri varžysis „Nike Hoop Summit“ turnyre. ESPN reitinguoja B.Jamesą kaip 28-ą talentingiausią šių metų vidurinės mokyklos absolventą.
2023-02-15
Į viršų