brainas shaw

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „brainas shaw“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „brainas shaw“.

Ž. Savickas pagerino planetos rekordą ir artėja aukso link!

Maltoje vykstančio pasaulio galiūnų čempionato finale puikiai kovoja Lietuvos galiūnas Žydrūnas Savickas – iš pirmų trijų rungčių jis laimėjo vieną, o kitoje užėmė antrą vietą ir yra vienas iš lyderių bendroje įskaitoje. Lietuvis rąstų vertimo rungtyje pagerino visų laikų planetos rekordą. 34-erių metų mūsiškis rungtį baigė per 28,69 sek. ir ankstesnį pasaulio rekordą pagerino 3 sek. Antrąją ir trečiąją vietas rąstų vertimo rungtyje užėmė amerikiečiai Dave‘as Ostlundas (32,08 sek.
2009-10-02

Galiūnas Ž. Savickas pateko į pasaulio čempionato finalą!

Lietuvos galiūnas Žydrūnas Savickas pateko į Maltoje vykstančio pasaulio galiūnų čempionato finalą. 34-erių metų lietuvis tapo 2 atrankos grupės nugalėtoju. Antrąją vietą grupėje užėmė amerikietis Brainas Shaw. Keturias dienas trukusiose atrankos varžybose (7 rungtys) dalyvavo 30 galiūnų, suskirstytų į penkias grupes. Į finalą iš kiekvienos grupės pateko po du stipriausius sportininkus.