Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „boulingas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „boulingas“.

Išvydusi, kas parašyta boulinge, kaunietė pritrūko žodžių: „Ar tikrai tai vyksta?“

Pirmadienį kėglinėje apsilankiusi kaunietė liko šokiruota. Laisvalaikio erdvės švieslentėje moteris išvydo karą Ukrainoje palaikančią žinutę. „Pirmadienio pavakarę, atvykus su su draugais į „Oazės“ boulingą, šokiravo užrašas prie įėjimo. Ar tikrai tai vyksta?“ – pirmadienį kėglinėje užfiksuotu vaizdo įrašu dalijosi skaitytoja. Kaip matyti vaizdo medžiagoje, švieslentėje mėlynomis raidėmis sušvito palaikymas karą Ukrainoje sukėlusiai Rusijai.
2023-11-20

Plinta skandalinga žinutė Kaune: „Myliu Putiną, Ukraina x*****“

Kauniečiai pirmadienio pavakarę atvykę į „Oazės“ boulingą pakraupo – ant pastato pakabintoje švieslentėje išvydo tokį tekstą: „LOVE PUTIN UKRAINE X*****“ (liet. „MYLIU PUTINĄ, UKRAINA b****“). Tą patį vakarą boulingo atstovai „Facebook“ paskyroje paaiškino situaciją – esą į švieslentės sistemą buvo įsilaužta ir prirašyta necenzūrinių žodžių. Su naujienų portalu tv3.lt susisiekė skaitytoja Inga, kuri prie pat įėjimo į boulingą pamatė tokią žinutę.

Fantastiškas pasirodymas - Lietuva iškovojo dar du pasaulio boulingo čempionato bronzos medalių komplektus

Kuveite vakar pasibaigusiame IBF (International Bowling Federation) pasaulio boulingo čempionate Lietuvos rinktinė – Laurynas Narušis, Aidas Borodinas, Aidas Daniūnas, Rimvydas Balžekas, Andrius Gasparavičius ir Osvaldas Noreika – iškovojo bronzos medalius vyrų komandinėse varžybose. Pirmojo kvalifikacinio etapo D grupėje, kuriame dėl dviejų kelialapių į kitą etapą rungtyniavo penkių valstybių atletai, Lietuvos rinktinė iškovojo keturias pergales iš penkių galimų ir užėmė antrąją vietą.
2023-10-16

17-metis lietuvis pirmą kartą šalies istorijoje iškovojo sidabrą Europos boulingo čempionate

Septyniolikmetis lietuvis pirmą kartą šalies istorijoje iškovojo sidabrą Europos boulingo čempionate Vitelsheime (Prancūzijoje) vykusiame EBF (European Bowling Federation) Europos vyrų boulingo čempionate septyniolikmetis lietuvis Laurynas Narušis iškovojo Masters serijos sidabro medalį.
428
2023-06-17

Istorinis pasiekimas: Lietuvos pora iškovojo auksą pasaulio boulingo superčempionate

Dubajuje (Jungtiniai Arabų Emyratai) vykstančiame IBF (International Bowling Federation) pasaulio superčempionate lietuvių boulingo pora – Laurynas Narušis ir Aidas Daniūnas – iškovojo aukso medalius. Pakeliui ant aukščiausio apdovanojimų pakylos laiptelio lietuviai nugalėjo dvi Švedijos komandas, vienoje kurių žaidė ir pasaulio čempionu asmeninėse varžybose ką tik tapęs James‘as Blombgren‘as.
2021-11-14

Lietuviai pirmą kartą šalies istorijoje pateko į pasaulio boulingo čempionato pusfinalius

Dubajuje (Jungtiniai Arabų Emyratai) vykstančiame IBF (International Bowling Federation) pasaulio superčempionate lietuvių boulingo pora – Laurynas Narušis ir Aidas Daniūnas – užsitikrino mažiausiai bronzos medalius. Lietuviai dvejetų varžybose sėkmingai įveikė kvalifikacinį etapą, surinkę 222,80 kėglių vidurkį ir užėmę 17-tą vietą tarp 64 varžybose dalyvavusių porų.
2021-11-11

Internautai negalėjo patikėti savo akimis: vyras įrodė, kad amžius – ne riba

Socialiniuose tinkluose paplito vaizdo įrašas, kuriame gyvas įrodymas, kad amžius – tikrai ne riba. Įraše matyti, kaip boulingą žaidžia senjoras, negana to – žaidžia tikrai kaip profesionalas. Internautai negailėjo pagyrų vyrui ir jo užsispyrimui. Visi pritarė, kad amžius – tik skaičius ir niekada nereikia pasiduoti bei daryti tai, ką mėgsti. Vyro žaidimas – vaizdo siužete.
2020-10-02

„Kėglių berniukų“ varginanti rutina boulinge: dirbdavo už centus, kęsdavo patyčias

Paridenate rutulį, jis grakščiai nurieda išvaškuotu takeliu ir numuša visus kėglius – straikas! Tačiau jūsų pasiekimas pranyksta vos per kelias akimirkas – kėgliai kone iš karto vėl atsistoja į vietas. Automatinės kėglių pastatymo sistemos ėmė plisti tik praeito amžiaus viduryje – tai kas kėglius išrikiuodavo anksčiau? Tiksliai nėra žinoma, kada boulingas buvo sukurtas. Žinoma, kad Senovės Egipte jis jau buvo žaidžiamas, o vėliau panašiu žaidimu mėgavosi ir romėnai.
2020-09-18

Europos jaunių boulingo čempionate Livija Perminaitė pakilo į 23-čią poziciją

Islandijos sostinėje vykstančiose 29-ose Europos jaunių (iki 18 metų) boulingo pirmenybėse į 23-čią vietą tarp 53 merginų su 2914 taškų (vidurkis 161,9 taško) po visų aštuoniolikos partijų pakilo Livija Perminaitė. Pirmauja švedė Cajsa Wegner (4180 tšk.), lenkianti rusę Mariją Bulanovą (3991 tšk.) bei anglę Katie Tagg (3879 tšk.). Tarp 84 vaikinų po aštuoniolikos partijų Rokas Rudžinskas su 3244 taškais (vidurkis 180,2 tšk.
2016-03-26

„Vyčio“ žaidėjai pramogavo žaisdami boulingą

Šakių „Vyčio“ krepšininkai laisvą laiką nusprendė praleisti kartu su komandos draugais ir išbandė jėgas žaisdami boulingą. „Kairiarankis esu tik krepšinyje. Visur kitur viską darau dešine ranka. Nežinau, kodėl taip atsitiko“, – pasakojo Aurimas Birgelis, boulingo kamuolį iškart čiupęs, atrodytų, neįprasta sau dešine ranka. Panaši situacija buvo ir su Marijumi Užupiu. Kas laimėjo boulingo kovas, išvysite pažiūrėję paruoštą reportažą.