beatas feuzas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „beatas feuzas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „beatas feuzas“.

41-erių prancūzas tapo vyriausiu kalnų slidininku, iškovojusiu olimpinį medal

Pekine vykstančiose olimpinėse žaidynėse aukso medalį vyrų kalnų greitojo nusileidimo rungtyje iškovojo šveicaras Beatas Feuzas (1:42.69 min.). Įspūdingą pasirodymą surengė 41-erių metų prancūzas Johanas Clarey (1:42.79), kuris šveicarui nusileido vos 0,10 sek. bei užėmė antrą vietą ir tapo vyriausiu šios sporto šakos atletu, laimėjusiu medalį olimpinėse žaidynėse.
2022-02-07

Pirmoji Norvegijos kalnų slidininko pergalė pasaulio taurės varžybų istorijoje

Septintąjį planetos kalnų slidinėjimo taurės vyrų varžybų greitojo nusileidimo rungties etapą Vokietijoje šeštadienį laimėjo norvegas Aleksanderis Aamodtas Kilde'as. Tai buvo pirmoji 23-ejų metų Norvegijos kalnų slidininko, kuris distanciją 3300 m įveikė per 1 minutę 55,28 sekundės, pergalė varžybų istorijoje.