bari

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „bari“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „bari“.

T. Danilevičiaus klubas sužaidė lygiosiomis

Italijos futbolo čempionato 31-ojo turo rungtynėse sekmadienį "Livorno" klubas, kuriam atstovauja Tomas Danilevičius, namuose sužaidė lygiosiomis 1:1 (0:1) su "Bari" ekipa. 24-ąją min. Rikardas Alegretis (Riccardo Allegretti) išvedė svečius į priekį, tačiau 85-ąją min. rezultatą išlygino Frančeskas Tavanas (Francesco Tavano). T. Danilevičius liko tarp atsarginių.
2010-03-28

M. Stankevičius gavo raudoną kortelę Italijoje

Sekmadienį Italijos „Serie A“ lygoje buvo žaidžiami 12-ojo turo susitikimai. Deja, juose nepasisekė abiems „lietuviškiems“ klubams – „Sampdoriai“ ir „Livorno“, kurie išvykose patyrė pralaimėjimus. Mariaus Stankevičiaus „Sampdoria“ ekipa svečiuose 0:2 (0:0) privalėjo pripažinti „Cagliari“ futbolininkų pranašumą. Abu įvarčiai buvo pelnyti antrojo kėlinio pabaigoje – 85 ir 89 min, o jiems neabejotinai įtakos turėjo lietuvio pašalinimas iš aikštės. 42 min.
2009-11-09

„Serie A“ čempionate – pirmasis Tomo Danilevičiaus įvartis

Savaitgalį vykusiose Italijos „Serie A“ 8-ojo turo rungtynėse sėkmingai pasirodė abu Lietuvos rinktinės žaidėjai – Tomas Danilevičius pelnė įvartį, o Marius Stankevičius padėjo savo klubui iškovoti lygiąsias. „Livorno“ ekipoje rungtyniaujantis Tomas Danilevičius, aikštėje pasirodęs nuo antrojo kėlinio pradžios, 54 minutę pelnė įvartį ir išvedė savo komandą į priekį, tačiau „Palermo“ futbolininkai į tai iškart sureagavo ir 56 min. rezultatą išlygino, o mačo artėjant į pabaigą 81 min.
2009-10-19

Italijoje – „Inter“ fiasko ir M. Stankevičiaus geltona kortelė

Sekmadienį buvo sužaisti aštuoni likę Italijos „Serie A“ pirmojo turo susitikimai. Juose neišvengta ir itin netikėtų rezultatų. Lygos naujokė „Bari“ ekipa išvykoje nelauktai sustabdė praėjusio sezono Italijos čempionus „Inter“ futbolininkus. Rungtynės baigėsi lygiosiomis 1:1 (0:0), o visai nedaug trūko ir iki dar sensacingesnio rezultato.
2009-08-24

Italijoje – Tomo Danilevičiaus benefisas

„Livorno“ futbolo komandos žaidėjas Tomas Danilevičius šeštadienį per Italijos antrojo diviziono („Serie B“) čempionato 40-ojo turo rungtynes įmušė du įvarčius. „Livorno“ svečiuose 3:2 (0:0) įveikė „Sassuolo“ ekipą. 58-ąją min. Leonardo Miglionico išvedė „Livorno“ į priekį 1:0, o po minutės T.Danilevičius padvigubino rezultatą. 79-ąją min. rezultatas tapo lygus 2-2. Pergalingą įvartį jau per teisėjo pridėtą laiką svečiams pelnė T. Danilevičius.
2009-05-18

Tomo Danilevičiaus klubas sužaidė lygiosiomis

Italijos futbolo antrojo diviziono („Serie B“) čempionate antradienį „Livorno“ komanda, kuriai atstovauja Tomas Danilevičius, svečiuose sužaidė lygiosiomis 1:1 (0:1) su „Rimini“ ekipa. Svečiams išlyginamąjį įvartį jau per teisėjo pridėtą laiką pelnė Frančeskas Tavanas. Jis su 16 įvarčių tapo rezultatyviausiu čempionato žaidėju. Lietuvos rinktinės puolėjas T. Danilevičius nebuvo registruotas rungtynėms.
2009-03-18

T. Danilevičius Italijoje įmušė pirmą ir kuriozinį įvartį

„Livorno“ komandos puolėjas Tomas Danilevičius pirmadienį Italijos futbolo antrojo diviziono („Serie B“) čempionato rungtynėse svečiuose su „Mantova“ ekipa pelnė įvartį. „Livorno“ sutriuškino varžovus rezultatu 5:2 (1:1). Nuo 69-osios min. žaidęs lietuvis pasižymėjo 87-ąją min. padidindamas svečių persvarą iki keturių įvarčių 5:1. T. Danilevičius pasinaudojo elementarioje situacijoje  kamuolio nesugavusio varžovų vartininko klaida ir šiaip ne taip „įkrapštė“ kamuolį į vartus.
2009-02-03

Trečiasis T. Danilevičiaus įvartis Italijos antrajame futbolo divizione

Trečiąjį įvartį į penkioliktąją vietą Italijos antrajame futbolo divizione pakilusiai „Grosseto“ (39 tšk.) komandai pelnė Tomas Danilevičius, o lietuvio ekipa šeštadienį XXXIV turo rungtynes svečiuose 3:0 (1:0) laimėjo prieš devynioliktojoje pozicijoje esančią „Avelino“ (30 tšk.) vienuolikę. Lietuvos rinktinės puolėjas žaidė visą susitikimą ir 19 minutę įmušė pirmąjį rungtynių įvartį. Nugalėtojų gretose taip pat pasižymėjo Agostino Garofalo (47 min.) ir Marria Graffiedis (68 min.