bairoito medi

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „bairoito medi“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „bairoito medi“.

Vokietijoje – net 13 rezultatyvių Veličkos perdavimų

Užtikrintą pergalę Vokietijos čempionate iškovojo Chemnico „Niners“ (12-17) komanda su Arnu Velička ir Mindaugu Sušinsku. Lietuvių atstovaujama ekipa svečiuose 102:86 (24:26, 20:26, 25:15, 33:19) susitvarkė su Bairoito „Medi“ (5-24) klubu. A.Velička žaidė 32 minutes, per kurias pelnė 11 taškų (1/1 dvit., 3/7 trit.), atliko net 13 rezultatyvių perdavimų, perėmė kamuolį, padarė 5 klaidas, kartą prasižengė ir surinko 16 naudingumo balų.
2023-04-19

Tarp lietuvių Vokietijoje ryškiausiai žibėjo Sargiūnas ir Beliauskas

Pralaimėjimą Vokietijos čempionate patyrė Bairoito „Medi“ (3-11) klubas su Ignu Sargiūnu. Šis namuose 83:99 (31:24, 22:26, 16:24, 14:25) nusileido Viurcburgo „s.Oliver“ (7-7) krepšininkams. 29 minutes rungtyniavęs I.Sargiūnas pelnė 21 tašką (5/9 dvit., 2/5 trit., 5/7 baud.), atkovojo 7 atšokusius, perėmė 4 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, išvengė klaidų, 2 sykius prasižengė ir surinko 27 naudingumo balus.
2023-01-08

Vokietijos čempionate – rezultatyvios Sargiūno rungtynės

Triuškinantį pralaimėjimą Vokietijos čempionate patyrė Bairoito „Medi“ (3-10) komanda, kuriose gretose rungtyniauja Ignas Sargiūnas. Lietuvio atstovaujama ekipa namuose 73:95 (17:31, 16:22, 13:22, 27:20) nepasipriešino Getingeno „Gottingen“ (8-4) krepšininkams. Pastarieji vietiniame čempionate įsirašė jau ketvirtąją pergalę iš eilės. I.Sargiūnas per 16 minučių pelnė 10 taškų (1/2 dvit., 2/4 trit., 2/2 baud.
2022-12-30

Pradės legionieriaus karjerą: Sargiūnas keliasi į Vokietijos klubą

Skiriasi Prienų „Labas GAS“ ekipos ir Igno Sargiūno keliai. Perspektyvusis 22 metų 194 cm ūgio gynėjas keliasi į Vokietijos čempionate rungtyniaujantį Bairoito „Medi“ klubą. I. Sargiūnas prie Prienų klubo prisijungė 2020-2021 metų sezono viduryje. „Betsafe–LKL“ čempionate sužaidė 21 rungtynes, per kurias vidutiniškai aišktelėje praleisdavo po 24 minutes bei pelnė po 9,5 taško, atkovojo po 2,6 kamuolio, atliko po 2,1 rezultatyvaus perdavimo bei rinko po 8,3 naudingumo balo.
2022-07-22

Martyno Sajaus atstovaujama komanda suklupo penktą kartą iš eilės

Pralaimėjimą Vokietijos čempionate patyrė Bairoito „Medi“ (11/15) komanda, kurios marškinėlius vilki Martynas Sajus. Lietuvio klubas namuose 71:74 (18:12, 15:27, 21:16, 17:19) nusileido Oldenburgo „EWE Baskets“ (9/17) krepšininkams, pasiekusiems jau ketvirtą pergalę iš eilės. 19 minučių žaidęs M.Sajus pelnė 8 taškus (4/8 dvit.), atkovojo 2 atšokusius kamuolius, padarė 2 klaidas, 4 sykius prasižengė ir surinko 4 naudingumo balus.
2022-03-23

Vytenio Čižausko atstovaujama ekipa Vokietijos vyrų krepšinio čempionate pakilo į penkioliktą vietą

Ketvirtą pergalę Vokietijos vyrų krepšinio lygos XIII turo mače iškovojo bei į penkioliktąją vietą pakilo Krailsheimo „Merlins“ klubas su Vyteniu Čižausku, šeštadienį namuose 73:70 (17:21, 18:10, 20:19, 18:20) įveikęs keturioliktojoje pozicijoje esančius Bairoito „Medi“ (4 pergalės ir 9 pralaimėjimai) krepšininkus.