b. udrihas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „b. udrihas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „b. udrihas“.

„Žalgirio“ pergalė: solidus Beno Udrihas debiutas ir Gyčio Masiulio rekordas

Kauno „Žalgirio“ (16-2) naujokas Beno Udrihas galingai debiutavo „Betsafe-LKL“ bei atvedė komandą į pirmąją pergalę 2018-aisiais. Žalgiriečiai savo žiūrovų akivaizdoje 94:68 (23:15, 23:22, 26:10, 22:21) sutriuškino turnyro lentelės apačioje liekantį Kėdainių „Nevėžį“ (4-14). B. Udrihas pirmosiose rungtynėse Lietuvoje per 24 minutes pelnė 18 taškų (4/5 dvitaškiai, 2/5 tritaškiai, 4/5 baudos) bei atliko septynis rezultatyvius perdavimus.
2018-01-07

Šaras lygino save su Beno Udrihu ir stebėjosi LKL

Kauno „Žalgiris“ ketvirtadienį pratęs Eurolygos kovas. Kauniečiai namie susitiks su Graikijos krepšinio grande Pirėjo „Olympiakos“. Žalgiriečius treniruojantis Šarūnas Jasikevičius ne tik įvertino artimiausius varžovus, o ir savo komandos naujoką. „Žalgiris“ per Kūčias paskelbė apie naują ekipos narį – 35-erių įžaidėją iš Slovėnijos Beno Udrihą. „Tai – žmogus, matęs šilto ir šalto. Mums kai kuriais momentais trūko patirties. Sezono viduryje nesinorėjo rizikuoti. Rinkomės patikrintą variantą.
2017-12-27

Į „Žalgirį“ atvyksta dukart NBA čempionas

Pergalingai Eurolygoje rungtyniaujantis Kauno „Žalgiris“ stiprina savo gretas ir į Kauną priviliojo dukart NBA čempioną slovėną Beno Udrihą, su kuriuo pasirašyta sutartis iki sezono pabaigos. Patyręs 35-erių žaidėjas per ilgametę savp karjerą gynė tokių NBA komandų kaip San Antonijaus „Spurs“, Sakramento „Kings“, Majamio „Heat“, Milvokio „Bucks“, Orlando „Magic“, Niujorko „Knicks“, Memfio „Grizzlies“ ar Detroito „Pistons“ garbę.