automobilių krosas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „automobilių krosas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „automobilių krosas“.

Atnaujintos kroso trasos krikštas – su gausybe virtimų

Praėjusį savaitgalį buvo išbandyta atnaujinta Uoginių kaimo autokroso trasa. Į Kupiškio rajoną varžytis trečiame Aukštaitijos mėgėjų autokroso etape susirinko net 35 dalyviai.
2013-07-19

Lietuvos automobilių kroso čempionate – atgimimas

Daugiau nei dvigubai išaugęs lenktynininkų skaičius čempionato varžybose, besikeičiantis automobilių parkas ir vis didėjantis žiūrovų susidomėjimas – automobilių krosą Lietuvoje krizė, regis, aplenkė. Startavęs šių metų Lietuvos automobilių kroso čempionatas – tik dar vienas įrodymas, kad prieš dešimtmetį lenktynininkų itin mėgta autosporto šaka ryžtingai siekia susigrąžinti turėtą populiarumą, teigiama pranešime spaudai.
2012-06-07

P. Pleskovas Europos autokroso čempionato ketvirtajame etape - penktas

Vokietijoje vykusiame ketvirtajame Europos automobilių kroso čempionato etape "Touring Autocross" (TAX) klasėje Lietuvos atstovas Paulius Pleskovas ("Ford Fiesta") užėmė penktąją vietą. 32-ejų metų klaipėdiečiui atiteko 12 įskaitinių taškų. Nugalėjo rusas Aleksandras Kvašninas ("Renault Clio", 20 tšk.). Antrąją vietą užėmė kitas rusas - Pavelas Soročinskis ("Škoda Fabia", 17 tšk.), trečiąją - vokietis Peteris Langas ("Seat Ibiza", 15 tšk.