automobilių gamintojai

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „automobilių gamintojai“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „automobilių gamintojai“.

Taip gali tik rusai: gauna iš Kinijos automobilius, juos perrenka ir sako, kad tai nauji rusiški „Moskvič“

Rusijai paskelbus kone grandiozinį planą pagaminti 100 tūkst. „Moskvič“ markės automobilių, dabar aiškėja tikroji tiesa, iš kur šios transporto priemonės yra importuojamos ir kaip vėliau surenkamos gamykloje.  Socialinių tinklų erdvėje plinta vaizdo įrašas, kuriame vienas iš vedėjų pristato naująjį „Moskvič“ automobilį.
2022-11-28

Neramios dienos mersedesų gamintojams: atleis tūkstančius darbuotojų

„Daimler“, kuriam priklauso „Mercedes-Benz“ bei tuo pačiu gamina sunkvežimius, mikroautobusus ir autobusus, iš pradžių skelbė, kad iki 2022 metų atleis tūkstantį darbuotojų, bet vėliau paaiškėjo, kad skaičiai bus kur kas didesni. Aukščiausios klasės ir prabangių automobilių gamintojas „Mercedes-Benz“ jau kiek anksčiau skelbė apie planus atleisti 1100 darbuotojų ir taip sutaupyti milijardą eurų.
2019-12-05

5 automobiliai, kurių niekas nenorėjo

Komercinė nesėkmė - tokį lipduką būtų galima užklijuoti ant kiekvieno automobilio, kuris bus šiame sąraše. Tačiau ar dėl to jie tampa blogais automobiliais? Tikrai ne, nes automobilių gamintojai buvo sukūrę ne vieną modelį, kuris išpopuliarėjo tik po to, kai buvo nutraukta masinė gamyba. Šie automobiliai didžiulės sėkmės nesulaukė dėl kitos priežasties. Jie buvo kritikuojami dėl automobilio eksterjero dizaino, kuris galėjo patikti tik savitą skonį turintiems vairuotojams.
2018-10-08

10 išradimų, visiems laikams pakeitusių automobilių industriją

Automobilių gamintojai visuomet stengiasi tobulėti ir neatsilikti nuo pasaulyje vyraujančių tendencijų. Dabar daugelis gamintojų plėtoja elektra varomų automobilių idėjas – tai vienas pagrindinių automobilių kūrėjų tikslų. Anksčiau automobilių konstruktoriai turėjo žymiai daugiau laisvės, nes automobiliai tuomet tiesiog neturėjo tam tikrų dalykų, kuriuos turi dabar. Pavyzdžiui, elektra valdomi langai, šildomos sėdynės, iš anglies pluošto pagamintos detalės.
2018-10-05

Automobilių gamintojams pakvipo teismais

Žinių radijas Reuters praneša, kad Italijos vartotojų teisių organizacija „Altroconsumo“ planuoja į teismą paduoti du automobilių koncernus – „FIAT“ ir „Volkswagen“ už tai, kad jie sąmoningai melavo pirkėjams ir deklaravo gerokai mažesnį degalų suvartojimą. Šios grupės ekspertai ištyrė dviejų modelių – Fiat Panda su 1,2 l benzininiu varikliu ir Volkswagen Golf su 1,6 l dyzeliu degalų suvartojimą ir nustatė, kad jis neatitinka tikrovės nuo 18 iki 50 procentų.
2014-09-29

„Google“ ketina sukurti bepiločių taksi automobilių tinklą

Puslapis „Jessica Lessin“ praneša, jog interneto gigantas „Google“ dar nesurado bendros kalbos su automobilių gamintojais, todėl kompanija svarsto apie galimybę savarankiškai gaminti bepilotes transporto priemones. Žinoma, pilnai gilintis į automobilių gamybos subtilumus „Google“ neketina, tiesiog atitinkami užsakymai bus atiduoti kontraktiniams gamintojams „Magna“ arba „Continental“. Ką darys „Google“ su tokiais „savarankiškais“ automobiliais, kol kas tiksliai nenuspręsta.
2013-08-26

Europos automobilių rinkoje – nuo 1993 metų neregėtas sąstingis

Lengvųjų automobilių paklausa ES valstybėse praėjusį mėnesį lyginant su 2012 metais sumažėjo dar 5,9 proc. Europiečiai nupirko 1 milijoną 42 tūkst. ir 742 automobilius.
2013-06-18

Pasauliniai automobiliai: XXa. prancūzų patirtis

Dauguma automobilių gamintojų savo modelius pasaulio rinkose siūlo dvejopai – skirtingoms rinkoms gaminami skirtingi automobiliai, arba, visam pasauliui siūlomas vienas ir tas pats, vadinamasis pasaulinis modelis. Dažniausiai tokiais pasauliniais automobiliais tampa masiniai ir nebrangūs automobiliai, kuriuos kompanijos nusprendžia gaminti ir platinti visose rinkose. Tikri pasaulinių modelių specialistai – „Ford“. „Fiat“ ar „Renault“ kompanijos.
2012-10-19

Kompanijų darbą trikdo japoniškų dalių trūkumas

Po žemės drebėjimo ir cunamio sutrikęs detalių iš Japonijos tiekimas kelia sunkumų kai kurioms didžiosioms pasaulio kompanijoms. Pranešama, jog „Apple“ gali nepavykti apsirūpinti dalimis naujajam „iPad 2“, o „Sony Ericsson“ jau pripažino, kad susiduria su panašiomis problemomis gaminant mobiliuosius telefonus, praneša BBC.
2011-03-18

BMW nuostolį keičia pelnas

Didžiausia pasaulio prabangių automobilių gamintoja, Vokietijos kompanija BMW, per pirmąjį šių metų ketvirtį dirbo pelningai, praneša naujienų agentūra Bloomberg. BMW grynasis pelnas per pirmus tris šių metų mėnesius pasiekė 324 mln. eurų, arba 49 centus akcijai. Atitinkamu laikotarpiu pernai kompanija patyrė 152 mln. eurų, arba 23 centų nuostolį akcijai. Analitikai prognozavo 264 mln. eurų pelną. BMW pardavimai šoktelėjo 8,1 proc. iki 12,4 mlrd. eurų.
2010-05-05
REKLAMA
REKLAMA

„Toyota“ vėl stabdo automobilių pardavimą

Japonijos automobilių gamintoja „Toyota“ paprašė savo „Lexus“ atstovų Šiaurės Amerikoje sustabdyti GX 460 modelio automobilių pardavimą, po to, kai leidinys Consumer Reports paskelbė, kad šis modelis turi problemų dėl saugumo. Kompanijos vadovas JAV Markas Templinas, kad į susiklosčiusią situaciją yra žiūrima labai rimtai ir kompanija stengsis išsiaiškinti ir ištaisyti visas problemas, apie kurias paskelbė Consumer Reports.
2010-04-14

Japonijos automobilių gamintojus gelbsti Kinija ir JAV

Japonijos automobilių gamintojai, atsigaunant Kinijos ir JAV paklausai, gruodį dar didino gamybos apimtis. Didžiausia šalies automobilių gamintoja „Toyota“ paskutinį metų mėnesį pagamino 33 proc. daugiau produkcijos nei prieš metus. Antras rinkos žaidėjas „Honda Motor“ – 3,4 proc. daugiau, o trečioje vietoje esantis „Nissan Motor“ – 54 proc. Vien Kinijoje lengvųjų automobilių, sunkvežimių ir autobusų gruodį parduota 92 proc.
2010-01-25
Į viršų