aukščiausioje taryboje

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „aukščiausioje taryboje“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „aukščiausioje taryboje“.

Filmo „Kernagis“ režisierius – apie darbą su muzikanto šeima: vieno žmonos prašymo neišpildė

Jau šią savaitę kino teatrus pasieks dokumentinis filmas apie Vytautą Kernagį. Filmo režisierius Andrius Lekavičius penktadienį dalyvavo išankstinėje filmo premjeroje ir diskusijoje, kurioje daugiau papasakojo apie filmo užkulisius ir darbą su Vytauto Kernagio vaikais.  „Kiek reikia būti drąsiam, norint kurti filmą apie legendą? Labai. Man galbūt tos drąsos niekad netrūko, dabar filmo pristatymo metu šie klausimai vis iškyla.
2022-02-14

Jauniškis apie sukrečiančius 1991-ujų įvykius: „Tuo metu visi mes gyvenom laisvės troškimu“

Šį vakarą specialioje laidoje „Karštai su tv3.lt” kalbėsime apie mažiau žinomus, bet ne mažiau svarbius sausio įvykius, vykusius dar iki sausio 13-osios, apie specialų Apsaugos skyrių, kodėl V. Landsbergiui reikėjo antrininko, apie iškastą požeminį tunelį po Parlamentu ir daugelį kitų įdomių dalykų. Laidos svečiai – Krašto apsaugos ministras Arvydas Anušauskas ir Valstybės saugumo departamento vadovas Darius Jauniškis.
2021-01-11
Į viršų