atkrintamos

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „atkrintamos“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „atkrintamos“.

„Celtics“ atsitiesė – Rytų konferencijos finalo serijos rezultatas lygus

Bostono „Celtics“ krepšininkai atstatė pusiausvyrą. NBA Rytų konferencijos finalo serijoje „Celtics“ savų sirgalių akivaizdoje 93:91 (34:23, 27:24, 12:21, 16:21, 4:2) po pratęsimo palaužė Majamio „Heat“ komandą ir išlygino bendrą rezultatą - 2:2. Paskutinėmis sekundėmis „Heat“ galėjo išgelbėti Dwyane'as Wade'as, tačiau jo tritaškis metimas, galėjęs išplėšti pergalę (91:93), buvo netaiklus.
2012-06-04

„Celtics“ pergalei nepakako net ir R. Rondo karjeros rezultatyvumo rekordo

Dramatišką pergalę Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Rytų konferencijos finale pasiekė Majamio „Heat“ krepšininkai, savų sirgalių akivaizdoje 115:111 (18:24, 28:29, 35:22, 18:24, 16:12) po pratęsimo palaužę Bostono „Celtics“. Serijoje iki keturių pergalių „Heat“ pirmauja 2:0. Sekančios dvi rungtynės vyks Bostone. „Celtics“ neišgelbėjo net ir rezultatyviausias karjeros rungtynes sužaidęs Rajonas Rondo, kurio sąskaitoje - net 44 taškai.
2012-05-31

M. Pocius atkrintamosiose varžybose prie „Real“ pergalės prisidėjo kukliai

Pergale Ispanijos krepšinio čempionato atkrintamąsias varžybas pradėjo Martyno Pociaus atstovaujamas Madrido „Real“ klubas, kuris namuose 82:68 (26:16, 12:24, 20:17, 24:11) įveikė Sevilijos „Banca Civica“ krepšininkus. Serijoje iki trijų pergalių Madrido klubas pirmauja 1:0. 17 minučių aikštelėje praleidęs lietuvis į krepšį nemetė, atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, sykį suklydo bei išprovokavo varžovo pražangą.