atkovoti kamuoliai

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „atkovoti kamuoliai“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „atkovoti kamuoliai“.

Įspūdinga Jono Valančiūno pergalė: lietuvis buvo tikras žvėris, o klubas sumetė kone pusantro šimto taškų

Puikią pergalę NBA čempionate iškovojo Jono Valančiūno atstovaujamas Naujojo Orleano „Pelicans“ klubas. Lietuvio ekipa išvykoje 142:122 įveikė Vašingtono „Wizards“ komandą. „Wizards“ pirmavo pirmajame kėlinyje ir antrojo pradžioje. Pirmojo kėlinio viduryje „Wizards“ turėjo net 15 taškų pranašumą. Visgi įsibėgėjus antrajam kėliniui „Pelicans“ išsiveržė į priekį ir iniciatyvos varžovams daugiau neatidavė. Ketvirtojo kėlinio viduryje „Pelicans“ pirmavo rekordiniu 28 taškų skirtumu.
2023-12-14

Trimis kalbomis prabilęs Sabonis atskleidė, kokį rekordą norėtų pasiekti NBA lygoje dar šį sezoną

Artėjančią naktį, iš sekmadienio į pirmadienį Lietuvos laiku, Domantas Sabonis jau trečią kartą dalyvaus pagrindinėse NBA „Visų žvaigždžių“ savaitgalio rungtynėse. Pagal šį rodiklį jis jau yra rekordininkas tarp lietuvių. Beje, prieš kelis metus D. Saboniui pavyko laimėti ir NBA įgūdžių konkursą. Prieš pagrindinį „Visų žvaigždžių“ savaitgalio įvykį D. Sabonis bendravo su žiniasklaidos atstovais ir tai darė net trimis kalbomis – lietuvių, anglų ir ispanų.
232 2023-02-19

Valančiūnas nestabdo – dominavo po krepšiais ir pagerino karjeros rekordą

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) Jonas Valančiūnas sužaidė dar vienas nuostabias rungtynes. Lietuvio atstovaujamas Memfio „Grizzlies“ (29-43) klubas išvykoje po pratęsimo 119:123 (33:23, 31:35, 31:23, 15:29, 9:13) pralaimėjo Orlando „Magic“ (35-38) krepšininkams. J. Valančiūnas per 41 minutę pelnė 23 taškus (9/16 dvit., 1/3 trit., 2/4 baud.), atkovojo 24 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo 4 metimus, 4 sykius suklydo ir 5 kartus pažeidė taisykles.
2019-03-23

Lietuvišką jėgą demonstravęs Sabonis pakartojo karjeros rekordą

Domanto Sabonio atstovaujamas Indianos „Pacers“ klubas patyrė trečią iš eilės pralaimėjimą ir Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) yra įkritęs į duobelę, tačiau pats lietuvis ir toliau demonstruoja fantastišką žaidimą. Savo laiką aikštėje puikiai išnaudojęs aukštaūgis pralaimėjimo fone pakartojo karjeros atkovotų kamuolių rekordą.
2019-03-20

„Grizlis“ Valančiūnas – nukarūnuotas po krepšiais: pasiekė antirekordą

Tris iš eilės pergales Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) pasiekusi Jono Valančiūno atstovaujama Memfio „Grizzlies“ sugėrė skaudžių krepšinio pamokų Atlantoje (JAV). Lietuvis atrodė blankiai, o jo komanda pralaimėjo 21 taško skirtumu. Memfio klubas išvykoje 111:132 (28:33, 32:39, 30:38, 21:22) neprilygo „Hawks“. Lietuvio komanda pralaimėjo visus kėlinius, o prieš lemiamą rungtynių atkaparą intrigos Atlantoje nebeliko.
2019-03-14

Jomantas mūšyje su „Žalgiriu“ pakartojo įspūdingą LKL rekordą

Artūras Jomantas tapo šeštu krepšininku Lietuvos krepšinio lygos istorijoje, perėmusiu 600 kamuolių. Alytaus „Dzūkijos“ puolėjas šią ribą peržengė sekmadienį per rungtynes su Kauno „Žalgiriu“. Du kamuolius perėmęs A. Jomantas dabar turi 601 perimtą kamuolį – tai šeštas rezultatas lygos istorijoje. Puolėjas netrukus pralenks ilgametį „Žalgirio“ žaidėją Vidą Ginevičių ir pakils į penktą poziciją. Šioje kategorijoje pirmauja Mindaugas Lukauskis, į viršūnę užkopęs šio sezono pradžioje.
2019-02-11

Kinijoje Motiejūnas užfiksavo įspūdingą karjeros rekordą

Kinijos krepšinio lygoje Shandongo „Golden Stars“ (7/4) komanda su Donatu Motiejūnu namuose 99:96 (26:13, 29:26, 24:33, 20:24) nugalėjo Šanchajus „Sharks“ (7/4) krepšininkus. Įspūdingas rungtynes sužaidęs lietuvis per 47 minutes pelnė 32 taškus (10/19 dvit., 1/7 trit., 9/13 baud.), sugriebė 32 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, blokavo 3 varžovų metimus, perėmė 2 kamuolius, 2 sykius suklydo ir 2 kartus prasižengė.
2018-11-13

Jonas Valančiūnas komandai padėjo ne tik taškais

Antrąją pergalę iš eilės 2015-2016 metų Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) reguliariajame sezone iškovojo antrąją vietą penkiolikos ekipų Rytų konferencijoje žengiantis Toronto "Raptors" klubas su Jonu Valančiūnu. Penktadienį svečiuose bemaž 17 tūkst. žiūrovų akivaizdoje Toronto komanda 113:103 (26:26, 28:28, 30:21, 29:28) nugalėjo aštuntojoje pozicijoje Rytų konferencijoje esančius Bostono "Celtics" (1 pergalė ir 1 pralaimėjimas) krepšininkus.