Atėnų Smyrnis Apollon

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Atėnų Smyrnis Apollon“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Atėnų Smyrnis Apollon“.

Ernesto Šetkus kubas šventė pergalę Izraelyje

Izraelio stipriausioje lygoje pirmadienį žaidė ir pergalę šventė vartininkas Ernestas Šetkus, kurio atstovaujamas Tel Avivo „Hapoel“ klubas 2:0 nugalėjo Jeruzalės „Beitar“. Po įvartį „Hapoel“ pelnė 8 ir 60 minutėmis, o E.Šetkus šiose rungtynėse daug darbo neturėjo ir jam teko atremti tik vieną varžovų smūgį, ką jis padarė sėkmingai. Po šios pergalės „Hapoel“ su 33 taškais sugrįžo į 3 lygos vietą.
2022-01-25

Ispanijos taurėje Ernesto Juškevičiaus klubas kibo į atlapus „Barcelona“ ekipai

Trečiadienį Ispanijos taurės („Copa del Rey“) šešioliktfinalyje iš arti pamatyti „Barcelona“ žaidimą galėjo vartininkas Ernestas Juškevičius, kadangi jo atstovaujamas „Linares“ klubas namuose priėmė Katalonijos pasididžiavimą. Tiesa, kadangi E.Juškevičius vartus gina lygos rungtynėse, lietuvis taurės susitikime buvo paliktas ant suolo ir vartininko poziciją užleido veteranui iš Ganos Brimahui Razakui. „Linares“ klubas šiose rungtynėse pirmasis pelnė įvartį dar 19 minutę ir ilgai pirmavo.