Armėnijos rinktinė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Armėnijos rinktinė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Armėnijos rinktinė“.

Vokietijos rinktinė pasaulio čempionato atranką užbaigė užtikrinta pergale, Šiaurės Makedonija kuria istoriją

Vokietijos rinktinė pasaulio futbolo čempionato atrankos J grupės paskutinėse rungtynėse 4:1 nugalėjo Armėnijos futbolininkus. Kai Havertzas 15-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė Vokietijos rinktinę šiose rungtynėse į priekį 1:0. Ilkay’us Gundoganas per pridėtą pirmojo kėlinio laiką užtikrintai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir padvigubino svečių pranašumą 2:0. Pastarasis 50-ąją minutę dar kartą nuginklavo vartininką ir rezultatas tapo jau ...