anglijos futbolo rinktinė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „anglijos futbolo rinktinė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „anglijos futbolo rinktinė“.

Euro 2024 atranka: Danija pateko į čempionatą, svarbią pergalę šventė italai

Atrankoje į 2024 metų Europos futbolo čempionatą sužaistos dar keturios rungtynės. C grupėje pirmąją poziciją užsitikrino Anglijos atstovai 2:0 nugalėję Maltos komandą. Pirmajame kėlinyje kamuolį į savo vartus pasiuntė Enrico Pope‘as, o po pertraukos persvarą padvigubino Harry Kane‘as. Kitose šios grupės rungtynėse svarbią pergalę iškovojo Italija. Italai namuose 5:2 nugalėjo Šiaurės Makedonijos rinktinę. Po pirmojo kėlinio italai turėjo net trijų įvarčių pranašumą.
2023-11-17

Anglijos rinktinė iškovojo kelialapį į Europos čempionatą

Anglijos rinktinė Europos futbolo 2024 m. čempionato atrankos C grupės rungtynėse 3:1 nugalėjo Italijos futbolininkus ir iškovojo kelialapį į finalinį šį turnyrą.
2023-10-18

„Euro 2024“ atranka: Anglijos rinktinė rungtynes su Ukraina baigė lygiosiomis

Europos futbolo 2024 m. čempionato atrankos C grupės rungtynės tarp Anglijos ir Ukrainos rinktinių baigėsi lygiosiomis 1:1.  Jude‘as Bellinghamas 5-ąją minute atliko perdavimą į baudos aikštelę, tačiau kamuolys nei vieno iš komandos draugų nepasiekė.
2023-09-09

Euro 2024 atranka: Anglijos rinktinė sutriuškino Šiaurės Makedoniją, laimėjo ir prancūzai

Anglijos rinktinė Europos futbolo 2024 m. čempionato atrankos C grupės rungtynėse namuose net 7:0 sutriuškino Šiaurės Makedonijos futbolininkus. Harry Kane‘as 29-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė Anglijos rinktinę šiame susitikime į priekį 1:0. Bukayo Saka 38-ąją minutę nuostabiu smūgiu nepaliko šansų vartininkui ir padvigubino Anglijos rinktinės pranašumą  2:0. Marcusas Rashfordas 45-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į varžovų vartų tinklą ir rungty...
2023-06-19

Euro 2024 atranka: Anglijos ir Prancūzijos rinktinės iškovojo triuškinamas pergales

Anglijos rinktinė Europos futbolo 2024 m. čempionato C grupės atrankos rungtynėse 4:0 sutriuškino Maltos futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė trečiąją pergalę.
2023-06-16

Europos futbolo čempionato atrankose Anglijos rinktinė iškovojo antrąją pergalę iš eilės

Sekmadienį atrankose į 2024 m. Europos futbolo čempionatą susikovė Ukraina ir Anglija. Vemblio stadione ukrainiečiai siekė iškovoti morališkai svarbią pergalę, tačiau rezultatas 0:2 buvo palankus anglams. 55-asis Harry Kane'o įvartis tarptautinėse rungtynėse ir puikus Bukayo Saka smūgis privertė ukrainiečius pasitempti, tačiau jiems nepavyko pasivykti aikštės šeimininkų.
2023-03-26

Rungtynių su Anglija laukiantys ukrainiečiai: „Visa šalis svajoja apie pergalę Vemblyje“

Ukrainai, kurią jau beveik 400 dienų talžo Rusijos sukeltas karas, futbolas tapo viena iš nedaugelio sričių, galinčių atitraukti tautą nuo siaubo ir nevilties. Sekmadienio vakarą Vemblio stadione Ukraina pradės kelią link 2024 m. Europos futbolo čempionato. Pirmosiose atrankos rungtynėse ukrainiečiai susitiks su Europos vicečempione Anglija.
2023-03-26

Europos futbolo čempionato atrankų starte čempionų nesėkmė ir puikus Danijos talento pasirodymas

Ketvirtadienio vakarą prasidėjo pirmoji atrankų į Europos futbolo čempionatą diena.  Jau pirmuosiuose mačuose intrigą kėlė čempionų italų ir vicečempionų anglų kova, o dramos pridėjo ir Suomijos bei Danijos akistata. Anglijos rinktinė Euro 2024 m. čempionato pirmose rungtynėse svečiuose 2:1 nugalėjo Italijos futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė pirmąją pergalę.
2023-03-23

Garethas Southgate‘as apsisprendė: liks Anglijos rinktinės trenerio poste

Garethas Southgate‘as liks Anglijos rinktinės vyriausiuoju treneriu iki 2024 m. Europos čempionate. Šią informaciją sekmadienį patvirtino ir Anglijos futbolo asociacija (FA). FA ir G. Southgate`o sutartis galioja iki 2024 m. Europos čempionato pabaigos, o po pralaimėjimo Prancūzijai pasaulio futbolo čempionato ketvirtfinalyje 1:2 strategas tikino, kad jam reikės laiko apsisprendimui. Tai, kad 52-ejų britas lieka savo poste sekmadienį paskelbė FA vadovas Markas Bullinghamas.
2022-12-18

Anglijos rinktinė priglaudė benamę katę ir parsiveš ją namo

Anglijos futbolo rinktinė namo grįžta anksčiau nei baigėsi Pasaulio taurės turnyras, tačiau su savimi parsiveža benamį katiną, kurį pavadino Dave‘u. Anglai ketvirtfinalyje 1:2 pralaimėjo prancūzams, o dar jiems būnant Katare, dažnai šalia anglų futbolininkų buvo matomas ir benamis katinas. „Dave‘ui viskas gerai. Praėjusią naktį jis turėjo peštynes su kitu katinu, manau, kad galbūt jie kovojo dėl teritorijos ir maisto.