angelis correa (angel correa)

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „angelis correa (angel correa)“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „angelis correa (angel correa)“.

„Atletico“ išbarstė viską, ką turėjo – „La Liga“ konkurentai jau kvėpuoja į nugarą

Madrido „Atletico“ klubas Ispanijos „La Liga“ pirmenybių išvykos rungtynėse 1:2 turėjo pripažinti Bilbao „Athletic" futbolininkų pranašumą. Alejandro Berengueris jau 8-ąją minutę puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir išvedė „Athletic“ ekipą į priekį 1:0. Angelis Correa 28-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų ir rezultatas išliko nepakitęs.
2021-04-26

„Atletico“ iškovojo svarbią pergalę – vėl „La Liga“ viršūnėje

Madrido „Atletico“ Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse namuose 2:0 nugalėjo „Huesca“ futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė svarbius tris taškus. Saulis jau 11-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau vartų sargas Alvaro Fernandezas meistriškai atrėmė kamuolį.