ana jesipionok

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „ana jesipionok“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „ana jesipionok“.

Europos biatlono čempionate Kočergina pateko į finalą

Minske (Baltarusija) trečiadienį prasidėjo atvirasis Europos biatlono čempionatas. Antrąjį medalių komplektą išsidalino moterų supersprinto lenktynių dalyvės. Auksą laimėjo rusė Jevgenija Pavlova. Ji šaudė be klaidų, o šiek tiek ilgesnę nei 5 km trasą įveikė per 16 min. 31.8 sek. Sidabrą pelnė ukrainietė Olena Pidhrušna (+2.8 sek.
2020-02-26

Pasaulio biatlono čempionate – geriausias Kočerginos rezultatas sezone

Italijoje penktadienį tęsėsi svarbiausios šio sezono biatlono varžybos – pasaulio čempionatas. Antrasis medalių komplektas buvo išdalintas moterų 7,5 km sprinte. Pergalę šventė 29-erių metų norvegė Marte Olsbu Roeiseland. Ji užsidirbo 1 baudos ratą, bet distanciją įveikė greičiausiai – per 21 min. 13.1 sek. Norvegė laimėjo 6-ą pasaulio čempionatų aukso medalį, tačiau visus ankstesnius apdovanojimus susirinko estafetės lenktynėse.