aleksandras loginovas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „aleksandras loginovas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „aleksandras loginovas“.

Pasaulio biatlono čempionatas baigėsi Boe pergale, Loginovas atsisakė startuoti

Italijoje baigėsi pasaulio biatlono čempionatas. Paskutinį rungtį sekmadienį – vyrų 15 km bendro starto lenktynes – laimėjo 26-erių metų norvegas Johannesas Thingnesas Boe. Neprilygstamą pasirodymą surengęs norvegas vienintelis numušė visus 20 taikinių ir atitrūko nuo varžovų. J.T.Boe distanciją įveikė per 38 min. 9.5 sek. Jis 10-ą kartą karjeroje tapo pasaulio čempionu. Italijoje J.T.Boe iš viso iškovojo 3 aukso ir 3 sidabro medalius.
2020-02-23

Lietuvos biatlono rinktinė aplenkta ratu, rusai po skandalo liko be medalių

Italijoje šeštadienį pratęstas skandalo sudrebintas pasaulio biatlono čempionatas, kuriame surengta vyrų 4x7,5 km estafetė. Auksu džiaugėsi Prancūzijos rinktinė, kuriai atstovavo Emilienas Jacquelinas, Martinas Fourcade‘as, Simonas Desthieux ir Quentinas Fillonas Maillet. Jie išvengė baudos ratų, panaudojo tik 4 papildomus šovinius ir finišavo per 1 val. 12 min. 35.9 sek. Antri buvo prastai šaudę norvegai (+21.5 sek.