agronomė Laima Žilienė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „agronomė Laima Žilienė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „agronomė Laima Žilienė“.

Patręškite pomidorus šiais mišiniais: sulauksite dvigubo derliaus

Savo paties sode užauginti pomidorai visada yra skaniausi, o šios daržovės rūšių yra įvairių – kiekvieno skoniui. Tai viena populiariausių ir lietuvių pamėgtų daržovių. Tačiau tam, kad galėtume džiaugtis gausiu derliumi, neužtenka tik jų pasodinti – augalais reikia ir pasirūpinti, o tam puikiai tinka namuose pagamintos trąšos.
2024-06-22

Palaistykite agurkus šiuo mišiniu: gausus derlius garantuotas

Agurkai yra viena lietuvių mėgstamiausių daržovių, kuri puikuojasi beveik kiekvieno sodininko šiltnamyje vasaros metu, o ant stalo puikiai tinka kaip garnyras prie ant grotelių keptos mėsos. Tačiau tam, kad užsiaugintume skanius agurkus, reikia juos prižiūrėti, o tam į pagalbą galima pasitelkti natūralias, namie pagamintas trąšas.
2024-06-14

Kurklių neliks nė kvapo: ekspertė išdavė, ką daryti

Kurkliai yra vabzdžiai, kurie gali užaugti iki 6 cm ilgio. Iš pažiūros jie panašūs į vandenyje gyvenančius vėžius, dėl savo šarvuoto kūno ir priekinių kojų, kurios primena žnyples, tačiau yra skirtos rausti urvus po žeme. Būtent su šiomis žnyplėmis jie žaloja požemines augalų dalis, kenkia daržovėms, šakniavaisiams ir yra didžiulis sodininkų priešas. Gegužės mėnesį, kai žemė jau įšyla, šie vabzdžiai pradeda savo poravimosi sezoną, kuris trunka iki pat birželio galo.
2024-04-27

Kurmių sode neliks nė kvapo: ekspertė atskleidė, kas padės

Negalite džiaugtis vešlia ir žaliuojančia pieva sode dėl to, nes atsirado kurmių, kurie visą jūsų darbą sunaikino per keletą minučių? Yra keletas būdų, kaip apsaugoti savo sodą nuo šių gyvūnų. Agronomė Laima Žilienė su naujienų portalo tv3.lt skaitytojais pasidalino efektyviais būdais, kaip neleisti šiam neprašytam svečiui niokoti jūsų vejos ir augalų.
2024-04-22
Į viršų