adrianas sutilas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „adrianas sutilas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „adrianas sutilas“.

Gordonas Haywardas – ne vienintelis. Šiurpiausios sporto žvaigždžių traumos

Gordono Haywardo NBA sezono starte gauta trauma pašiurpino daugelį. Tačiau krepšininkas – ne vienintelė sporto žvaigždė, patyrusį tokį susižeidimą, kuris nepaliko abejingų. Kas jie ir kaip toliau tęsėsi šių sportininkų karjeros? Klaikūs lūžiai Pirmosios NBA sezono rungtynės. Įpusėjo pirmasis kėlinys. Kyrie Irvingas kabina kamuolį į arenos palubes, o šoklusis Bostono „Celtics“ vyrukas G. Haywardas kyla aukštai į viršų ir skausmingai krinta ant parketo.
2017-10-19

Greičio karaliai lekia į startą

Viso pasaulio autosporto mėgėjų dėmesį kitą savaitgalį kaustys įvykiai Australijoje. Melburno trasoje bus surengtas pirmasis 2009-ųjų „Formulės-1“ lenktynių čempionato etapas. Kuri komanda sezonui spėjo pasirengti geriausiai, paaiškės kovo 29 d. Po keletą dienų truksiančių kvalifikacinių važiavimų, sekmadienį 20 bolidų išsirikiuos pirmajam oficialiam 2009-ųjų startui. Favoritas - britas Praėjusių metų čempionatą vainikavo retos įtampos lenktynės San Paulo „Interlagos“ trasoje.
2009-03-21

Naujas „Formulės-1“ sezonas – nauja intriga

Jau kovo 29 dieną Australijos Melburno trasoje startuos naujas automobilių sporto karaliene vadinamų „Formulės-1“ lenktynių čempionatas, kuris bus jubiliejinis – 60-asis. Ko gali tikėtis greičio ir adrenalino mėgėjai iš šio sezono? Pasikeitusios taisyklės Šiame sezone siekiant sumažinti atotrūkį tarp stipriausių ir silpniausių komandų bei padidinti pirmenybių intrigą buvo priimta daug taisyklių pakeitimų. Didžioji dauguma jų – techniniai.
2009-03-15

L. Hamiltonas – naujasis „Formulės-1“ čempionas! (paskutinio rato VIDEO)

Brazilijos „Interlagoso“ trasoje vykusiame paskutiniame šių metų etape pergalę nuskynė „Ferari“ pilotas Felipe Massa. Vis tik brazilui to neužteko, kad jis bendroje įskaitoje aplenktų „McLaren“ atstovą Lewisą Hamiltoną, kuris tik paskutiniame lenktynių rate pakilo į penktą vietą ir tapo naujuoju „Formulės-1“ čempionu! 23-ejų metų britas tik paskutiniame posūkyje aplenkė „Toyotos“ pilotą Timo Glocką ir nugvelbė čempiono titulą iš jau besidžiaugusio F. Massos.
2008-11-02

„Formulės-1“ lenktynėse Japonijoje – sensacingas F. Alonso triumfas

Japonijos „Grand Prix“ lenktynėse antrąją pergalę iš eilės iškovojo dukart pasaulio čempionas ispanas Fernando Alonso. „Renault“ komandos atstovas pasinaudojo lyderių nesėkmėmis ir į savo sąskaitą įsirašė dar 10 taškų. Antras finišo vėliavą kirto lenkas Robertas Kubica („BMW Sauber“), trečias - suomis Kimi Raikkonenas („Ferrari“). Aukštą ketvirtąją vietą po nesėkmingų Singapūro lenktynių iškovojo kitas „Renault“ ekipos lenktynininkas brazilas Nelsonas Piquet.
2008-10-12

Japonijoje kol kas greičiausias L. Hamiltonas

Japonijos „Grand Prix“ lenktynių pirmojoje treniruotėje greičiausias buvo „Formulės-1“ pasaulio čempionato lyderis britas Lewisas Hamiltonas. „McLaren“ komandos atstovas vieną ratą įveikė per 1 min. 18,910 sek. Antrąją vietą užėmė artimiausias jo persekiotojas brazilas Felipe Massa („Ferrari“). Jis nuo L. Hamiltono parodyto rezultato atsiliko vos 0,153 sek.     Trečioji vieta atiteko kitam „McLaren“ ekipos lenktynininkui suomiui Heikki Kovalainenui.
2008-10-10

Pirmoje Belgijos „Grand Prix“ lenktynių treniruotėje greičiausias buvo F.Massa

Pirmosiose Belgijos GP lenktynių savaitgalio treniruotėse puikų tempą pademonstravo „Ferrari“ ekipos narys Felipe Massa, artimiausią persekiotoją, komandos draugą Kimi Raikkoneną, pranokęs 0,339 sek. „McLaren“ lenktynininkai Lewisas Hamiltonas ir Heikki Kovalainenas užėmė atitinkamai trečiąją ir ketvirtąją vietas, greičiausiam treniruotėse pilotui nusileidę daugiau nei pusę sekundės. Dauguma kitų pilotų rezultatų lentelėje taip pat išsidėstė poromis pagal komandas.
2008-09-05

Malaizijoje greičiausias - K. Raikkonenas

„Formulės 1“ Malaizijos GP lenktynes be didesnės intrigos laimėjo „Ferrari“ lenktynininkas suomis Kimi Raikkonenas. Šios komandos pergalė galėjo būti dviguba, bet Felipe Massa išlėkė iš trasos ir į ją grįžti nesugebėjo. Tuo pasinaudojęs lenkas Robertas Kubica užkopė ant antrojo apdovanojimų pakylos laiptelio, trečias liko „McLaren“ suomis Heikki Kovalainenas. „McLaren“ pilotai startavo iš 8 ir 9 pozicijų.