neviskas įskaičiuota

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „neviskas įskaičiuota“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „neviskas įskaičiuota“.

Mato kūną puošia 40 tatuiruočių: mylimosios vardas ten nuguls įvykdžius aukštus reikalavimus

Sėkmingai realybės šou „(Ne)viskas įskaičiuota“ pasirodęs Matas bando savo laimę kitame „Go3“ televizijos projekte „Tobulas mačas“. Tada jis skelbėsi turintis 34 tatuiruotes, tačiau dabar pripažino, jog apsiskaičiavo ir piešinių ant kūno yra šiek tiek daugiau – apie 40. Išskirtinės išvaizdos realybės šou „Tobulas mačas“ dalyvis Matas sutiko pasidalinti savo mintimis ir atskleidė, kokias sąlygas turėtų įvykdyti mylimoji, kad jis išsitatuiruotų jos vardą.
2023-11-14

„PravalFeste“ – ryški publika ir scenos grandai: pasirodė ir „(NE)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ dalyviai

Penktadienį Stakliškėse prasidėjo Vytauto Mikaičio organizuojamas festivalis „PravalFestas“. Ketvirtus metus vyksiantis vasaros muzikos festivalis šiemet trunka dvi dienas. Į festivalį dar liepos 8-ąją rinkosi ryški publika, tarp jų – realybės šou „(NE)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ dalyviai.
120
2023-07-09

Austėja negailėjo kritikos iškritusiam Matui: pagal tavo elgesį atrodo, kad tau tie 6 tūkst. eurų kaip milijonas

TV3 realybės šou „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ finalas jau ant nosies ir įtampa tarp dalyvių tik didėja. Pusfinalyje iškritus Matui, šis nesulaikė ašarų ir pyko ant jį išbalsavusių projekto dalyvių. Paskutiniame šou atvirumo vakare finalininkai išliejo visas emocijas ir negailėjo negatyvių žodžių Matui. „Tu iškritai ir supratai, kad nebebūsi nugalėtojas, parodei tikrąjį savo veidą ir pasidarei savanaudis. Mano patarimas – išmok, kad gyvenime ne visada laimėsi“, – pareiškė Austėja.
2023-06-28

Paskutinė savaitė „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ viloje: įtampa tarp dalyvių auga minutėmis

TV3 ir Go3 realybės šou „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ viloje prasidėjo paskutinė ir pati svarbiausia savaitė. Antradienį paaiškės visi šių metų projekto finalistai, o ketvirtadienį – ir vienintelis nugalėtojas, kurį išrinks žiūrovai.
2023-06-26

Paviešino, kaip į vilą sugrįžęs Livijus elgėsi su kitais šou dalyviais: ignoravo net šou režisieriaus pastabas

Sakoma, kad nuo meilės iki neapykantos yra vos vienas žingsnis – būtent tuo įsitikino ir visi realybės šou „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ dalyviai. Birželio 24-ąją, kol visa Lietuva gyveno Joninių nuotaikomis, Ispanijoje įsikūrę šou dalyviai mėgavosi saule ir vienas kito draugija. Projekte laimėjimo siekiantis Livijus turėjo galimybę su šou vedėju Vytautu Mikaičiu pakeisti aplinką – keliavo į Ibizą. Po išvykos, kai Livijus sugrįžo į vilą, jo elgesys pasikeitė.
2023-06-25

„(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ viloje – skaudus iškritimo vakaras: paaiškėjo, kas paliko projektą

Iki TV3 ir Go3 realybės šou „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ finalo liko mažiau nei savaitė – įtampa auga sekundėmis! O ketvirtadienio vakarą vilą Pietų Ispanijoje paliko dar du dalyviai – nuo šiol laimėtojo titulo sieks 6 žmonės.  Naujienų portalo tv3.lt skaitytojai mažiausiai balsavo už Luką. Jis savo turėtus pinigus paliko Matui – žmogui, kurį nuo pat pradžių laikė lyderiu, rašoma TV3 pranešime spaudai.
2023-06-23

Sunkios užduoties Jovita neatlaikė: „Tie žmonės į mane kaip į mėsą žiūri“

Realybės šou „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ dalyviams suteikia ne tik galimybę pagyventi išskirtinėje viloje Ispanijoje, bet ir priverčia daryti dalykus, reikalaujančius išeiti iš komforto zonos.  Šįkart Matui ir Jovitai teko užduotis iš gatvėje einančių žmonių prašyti pinigų, kad jie galėtų nupirkti visiems vilos dalyviams vakarienę. Užduotis dalyviamjs pasirodė sunki: žmonės gatvėje nenorėjo bendrauti ir suteikti pagalbos, svaidėsi nemaloniais žodžiais.
2023-06-23

Livijaus išvaizdos pokyčiai nustebino projekto vedėją: „O plaukai kokie“

Realybės šou „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ dalyviams suteikia ne tik galimybę pagyventi išskirtinėje viloje Ispanijoje, bet ir priverčia daryti dalykus, reikalaujančius išlipti iš komforto zonos.  „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ vilos dalyviai šįkart gavo išskirtinę užduotį iš „Power Hit Radio“ laidų vedėjų Sauliaus Baniulio bei Elenos Karalienės. 4 dalyviams buvo duota užduotis padaryti vienas kitam kuo įdomesnes šukuosenas.
2023-06-22

Paskambinusi vaikinui Caroline pratrūko: „Tu neįsivaizduoji, kokios čia provokacijos vyksta“

Realybės šou „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ dalyviams suteikia ne tik galimybę pagyventi išskirtinėje viloje Ispanijoje, bet ir priverčia daryti dalykus, reikalaujančius išeiti iš komforto zonos.  Vis dėlto visai neseniai dalyviai gavo galimybę trumpam grįžti į realybę ir pabendrauti su savo mylimais žmonėmis. Galimybę paskambinti mylimajam Markui gavo projekto dalyvė Caroline. Ji neslėpė, kad šiuo metu jai – itin sunkus metas. „Markuti, man žinok sunku.
2023-06-22

Į skandalą „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ viloje įsivėlusi Caroline: „Tai buvo Monos įtaka“

Sakoma, kad nuo meilės iki neapykantos yra vos vienas žingsnis – būtent tuo įsitikino ir visi realybės šou „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ dalyviai. Jau šį trečiadienio vakarą TV3 žiūrovai laidoje išvys, kaip vienas žaidimas staiga pakeis viską ir išardys iki šiol tvirčiausiais viloje laikytus Monos ir Livijaus santykius. Vilą Pietų Ispanijoje sudrebins skandalas – linksmas žaidimas sukels didžiulį Monos pavydą dėl Livijaus, o vėliau tai ją paskatins pasielgti nedovanotinai su naujoke Kornelija.
2023-06-21
REKLAMA
REKLAMA

Caroline išreiškė susižavėjimą projekto dalyviui: „Žiūriu į tave ir matau kažką“

Realybės šou „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ dalyviams suteikia ne tik galimybę pagyventi išskirtinėje viloje Ispanijoje, bet ir priverčia daryti dalykus, reikalaujančius išeiti iš komforto zonos.  Visai neseniai kitų dalyvių nemalonę užsitraukusi Mona ryžosi atviriems pokalbiams, kurių metu tiek ji, tiek kiti išreikšmė savo nuomones. „Aš esu tos nuomonės, kad turi visiškai atjungti kitų žmonių nuomonę – kas ką galvoja, kas kaip išsuka ir kaip pateikia“, – pirmoji sakė Jovita.
2023-06-21

Mona su Caroline naujokei ant klyno ir drabužių spaudė vaisius: „Čia yra šlykštu“

Realybės šou „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ viloje vėl verda aistros. Šįkart jų sūkuryje – naujokė Kornelija. Žaidimo metu mergina ir kiti dalyviai atsidūrė nemalonioje situacijoje, po kurios Monai teko visų atsiprašinėti. Ispanijos viloje neseniai įsikūrusiai Kornelijai kiti dalyviai vis gaili meilių žvilgsnių. Realybės šou vedėjas Vytautas Mikaitis pristatė neeilinį žaidimą, kuriam buvo palikta daug vietos dalyvių fantazijai.
2023-06-20

„(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ viloje – netikėta drama ir Monos ašaros: „Nenoriu, kad visi į mane žiūrėtų“

Vos ima atrodyti, kad gyvenimas viloje Pietų Ispanijoje tampa ramesnis, TV3 ir Go3 realybės šou „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ dalyviai įrodo kitaip. Naujokė Kornelija nebeslepia, jog iš kai kurių vilos gyventojų jaučia stiprią antipatiją, o štai Caroline ir Matas niekaip negali išsiaiškinti savo santykių.
2023-06-20

Realybės šou dalyvis Livijus baiminasi kritikos: „Manau, kad santykiai su Mona gali man pakenkti“

TV3 ir Go3 realybės šou „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ gyventojams prasidėjo dar viena savaitė. Nors jų gretas papildė naujokė, dalyvių skaičius darosi vis mažesnis – trečią savaitę jų liko vos 8,  o dar du su projektu atsisveikins šį ketvirtadienį.
73 2023-06-19

Moną atsiprašyti privertusios vilionės: „Masažas buvo geras, patiko“

TV3 realybės šou „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ tarp dalyvių liejasi aistros. Naktį mergina vaikiną viliojo nebe žodžiais, o karštais veiksmais. Mona jau seniai rodė dėmesį Livijui, tačiau išgirdusi, kad Livijus kritikavo jos išvaizdą ir kitiems teigė, jog ji ne jo skonio, įsižeidė. Tiesa, netrukus dalyviai vėl kartu leido laiką, tik šįkart – labai aistringai. Kai visi kiti dalyviai nuėjo miegoti, jiedu išlaisvino savo jausmus ir Mona darė masažą Livijui.
2023-06-18

Matas pratrūko dėl Caroline veiksmų: „Galėsi balsuoti prieš mane“

Nuo meilės iki neapykantos, sunkiausių užduočių ar linksmiausių vakarėlių – TV3 ir Go3 realybės šou „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ dalyviai viloje Pietų Ispanijoje jau spėjo patirti tiek, kiek kiti nepatiria per visus metus. Tarp projekte dalyvaujančių Caroline ir Mato jau kurį laiką matoma šiokia tokia simpatija. Vis dėlto poros santykiai pastaruoju metu pašlijo – Caroline pokalbio su vaikinu metu ji paminėjo, kad Matas prie jos priekabiavo, ką pats vaikinas priėmė ne itin gerai.
2023-06-16

Realybės šou paliko dar du dalyviai: į vilą žengė naujokė

Nuo meilės iki neapykantos, sunkiausių užduočių ar linksmiausių vakarėlių – TV3 ir Go3 realybės šou „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ dalyviai per kiek daugiau nei savaitę spėjo patirti tai, ko kiti nepatiria per visus metus. Šiandien – lemtingasis iškritimo vakaras, kurio metu šou paliko dar du dalyviai. Paaiškėjo, kad naujienų portalo tv3.lt skaitytojų sprendimu vilą palikti turėjo Saulius. Tuo tarpu realybės šou dalyviai nusprendė, kad prie iškritusiųjų jungiasi Paulius.
2023-06-15

Dar du dalyviai paliks „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ vilą: kas pakeis jų vietą?

Jau šį ketvirtadienį TV3 ir Go3 realybės šou „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ dalyvių laukia antrasis iškritimų vakaras. Dar du žmonės paliks įspūdingą vilą Pietų Ispanijoje ir grįš namo taip ir nepasiekę finalo… Tačiau likusiems dalyviams nebus kada liūdėti – jau šį vakarą jie išvys naują vilos gyventoją! Kaip ir kiekvieną ketvirtadienį, šiandien projektą paliks du žmonės.
2023-06-15

Paviešinta Caroline išpažintis Matui apie antrą pusę: „Man buvo per sunku“

Nuo meilės iki neapykantos, sunkiausių užduočių ar linksmiausių vakarėlių – TV3 ir Go3 realybės šou „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ dalyviai viloje Pietų Ispanijoje jau spėjo patirti tiek, kiek kiti nepatiria per visus metus. Tarp projekte dalyvaujančių Caroline ir Mato jau kurį laiką matoma šiokia tokia simpatija. Pastebėjęs keistą merginos nuotaiką, Matas ryžosi atviram pokalbiui. „Nežinau, jau savaitę susiparinus labai atrodai, labai liūdna. Suprantu, gal dėl draugo“, – kalbėjo Matas.
2023-06-15

Pirmas Monos skambutis mamai neapsiėjo be priekaištų: „Atsiprašau, kad peržengiau ribas“

Realybės šou „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ dalyviai turėjo galimybę penkias minutes pasikalbėti telefonu su artimaisiais. Monos pokalbis su mama neapsiėjo be priekaištų. Mergina prieš pokalbį labai jaudinosi, netgi persižegnojo. „Du negatyvūs dalykai, kuriuos turėtume pakeisti: tavo žodynas ir alkoholio vartojimas“, – sakė mama. Mona atkirto, kad šiame projekte jai sunku išsireikšti kitais žodžiais, o ne keiksmažodžiais, tačiau bandys pasitaisyti.
56 2023-06-14

Paulius ir Jovita ryžosi išvaizdos pokyčiams: „Negaliu patikėti, kad galiu taip atrodyti“

Nuo meilės iki neapykantos, sunkiausių užduočių ar linksmiausių vakarėlių – TV3 ir Go3 realybės šou „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ dalyviai viloje Pietų Ispanijoje jau spėjo patirti tiek, kiek kiti nepatiria per visus metus. Realybės šou netrūksta ir iššūkių, kuriuos pristato vedėjas Vytautas Mikaitis. Visai neseniai keliems dalyviams buvo mestas dar vienas iššūkis. „Jūs tik pažiūrėkit, kur mes patekome – čia Aura ir Danielė, grožio deivės.
2023-06-14

Realybės šou „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ dalyviams – netikėta staigmena: po skambučių artimiesiems džiaugėsi ne visi

Nepaisant staiga įsiplieskiančių nesutarimų ar sunkių užduočių, TV3 ir Go3 realybės šou „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ dalyvių gyvenimas viloje Pietų Ispanijoje iš tiesų yra puikus. Tačiau jau pusantros savaitės jie gyvena uždaroje aplinkoje, neturėdami jokio ryšio su aplinkiniu pasauliu ar kiekvieną jų žingsnį stebinčiais artimaisiais. Šio trečiadienio TV3 laidoje visa tai pasikeis – dalyviai pagaliau susisieks su savo draugais, mylimaisiais bei tėvais.
2023-06-14

Realybės šou dalyviams Mikaitis užkūrė erotinį žaidimą: vila skambėjo nuo šūksnių

Realybės šou „(ne)VISKAS įskaičiuota“ erotinių žaidimų netrūksta. Šį kartą projekto rėmėjas „Fantazijos.lt“ dalyviams paruošė žaidimą – „Akla višta“.  Šio žaidimo metu burtų keliu buvo išrinkti plakėjai – Lukas, Mona ir Austėja, o kiti dalyviai bėgiojo po erdvę, pasiėmę žaislines vištas, kurios leido kudakavimo garsą. Plakėjai su botagėliu, užrištomis akimis per 3 minutes turėjo kuo daugiau kartų pataikyti į dalyvius.
2023-06-13

Realybės šou „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ viloje – dar viena drama: „Nepatogu į jį tokį žiūrėti“

Nuo meilės iki neapykantos, sunkiausių užduočių ar linksmiausių vakarėlių – TV3 ir Go3 realybės šou „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ dalyviai per kiek daugiau nei savaitę spėjo patirti tai, ko kiti nepatiria per visus metus. Tačiau čia visus gelbėja atviri pokalbiai – išsikalbėję, visi siekia atrasti ramybę. Tik ar visi projekto dalyviai iš tiesų yra nuoširdūs? Praėjusioje laidoje Paulius nesulaikė ašarų – vaikinas galvoja, kad prieš jį nusiteikę tiek visi žiūrovai, tiek ir projekto dalyviai.
2023-06-13

Livijus liko nepatenkintas Monos striptizu: „Buvo žiauriau, kai tu prieš visą Lietuvą mano papą aplaižei?“

Nuo birželio 5-osios startavo antrasis ilgai laukto TV3 ir Go3 realybės šou „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ sezonas. Projektas geriausią vasaros nuotykį padovanos ne tik žiūrovams, bet ir dalyviams, kurie mėnesiui laiko persikels į įspūdingą vilą Pietų Ispanijoje. Jų čia laukia sunkiausios užduotys, daugybė nuotykių, įvairiausių emocijų karuselė ir kova dėl pagrindinio prizo.
88 2023-06-12

Paviešino, kaip lietuviai atsipalaidavo Ispanijoje: vienas kitą rakino antrankiais, traukė botagėlius

Nuo birželio 5-osios startavo antrasis ilgai laukto TV3 ir Go3 realybės šou „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ sezonas. Projektas geriausią vasaros nuotykį padovanos ne tik žiūrovams, bet ir dalyviams, kurie mėnesiui laiko persikels į įspūdingą vilą Pietų Ispanijoje. Jų čia laukia sunkiausios užduotys, daugybė nuotykių, įvairiausių emocijų karuselė ir kova dėl pagrindinio prizo.
2023-06-12

Mona prasitarė apie netikėtą norą: „Būčiau pretendentė į jo širdį numeris vienas“

Realybės šou „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ dalyvė Mona projekte pasigedo išvaizdžių vaikinų ir pareiškė norą, kad vietoj iškritusio dalyvio projekte dalyvautų vedėjas Vytautas Mikaitis. „Jeigu mūsų vedėjas pasikeistų su iškritusiuoju vietomis, tai būčiau pretendentė į jo širdį numeris vienas“, – sakė mergina. Mona ir Austėja vedėjui netgi sukūrė dainą.  „Na, su Mona sugalvojome, kad čia nėra gražių kandidatų, tai sugalvojome jam sukurti dainą“, – pasakė Austėja.
2023-06-09

Realybės šou „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ – pirmasis iškritimų vakaras: kas paliks projektą?

Pirmoji savaitė įspūdingo grožio viloje Pietų Ispanijoje jau įsibėgėjo, tačiau jau šį vakarą ji net dviem realybės šou „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ dalyviams baigsis. Su vienu draugu nuspręs atsisveikinti patys projekto dalyviai, o kito likimą nuspręs žiūrovai. Negana to, pasirodys naujokas… Laukia intriguojantis vakaras per TV3! Vos atvykusi, Ieva iškart buvo įsitikinusi, kad dalyviai su ja atsisveikins pirmiausiai, tad nesukdama galvos ėmė leisti pinigus.
2023-06-08

Realybės šou dalyviai šito nesitikėjo – Matas buvo priverstas visiškai nusirengti

TV3 realybės šou „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ įgauna pagreitį – dalyviai turėjo įvykdyti jau antrąją užduotį. Šį kartą burtų keliu buvo išrinkti Ieva ir Matas, kurie į baseiną privalėjo įlipti pilnai apsinuoginę. Šou vedėjas Vytautas Mikaitis šią pikantišką užduotį, už kurios neįvykdymą Ieva ir Matas galėjo prarasti po 500 eurų, pavadino „Adomas ir Ieva“. Pristačius užduotį dalyviai liko šokiruoti, jie netikėjo, kad į baseiną turės įlipti visiškai nuogi ir dar prieš kameras.
2023-06-07

Tiesiogiai: realybės šou „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ – intymios užduotys ir karšti bučiniai

Intymios užduotys, karšti bučiniai ir neslopstančios intrigos – gyvenimas įspūdingo grožio viloje Pietų Ispanijoje verda greičiau ir aistringiau nei bet kur kitur! Realybės šou „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ dalyviai apie kameras, panašu, jau pamiršo – 10 jaunų žmonių ėmė tenkinti slapčiausius savo troškimus, švaistytis pinigais ir nebijodami pila žibalą į jau ir taip įsiplieskusią ugnį.
2023-06-07

Mikaitis – apie Monos krūtinę bučiavusį Livijų: „Peržengtos visos raudonos linijos“

Intymios užduotys, karšti bučiniai ir neslopstančios intrigos – gyvenimas įspūdingo grožio viloje Pietų Ispanijoje verda greičiau ir aistringiau nei bet kur kitur! Realybės šou „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ dalyviai apie kameras, panašu, jau pamiršo – 10 jaunų žmonių ėmė tenkinti slapčiausius savo troškimus, švaistytis pinigais ir nebijodami pila žibalą į jau ir taip įsiplieskusią ugnį.
290 2023-06-07

Realybės šou dalyvė Ieva jaučiasi atstumta: „Visą dieną šiandien ignoruoja“

Jau nuo pirmadienio, birželio 5-osios, startuoja antrasis ilgai laukto TV3 ir Go3 realybės šou „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ sezonas. Projektas geriausią vasaros nuotykį padovanos ne tik žiūrovams, bet ir 10-iai jaunų žmonių, kurie mėnesiui laiko persikels į įspūdingą vilą Pietų Ispanijoje. Jų čia laukia sunkiausios užduotys, daugybė nuotykių, įvairiausių emocijų karuselė ir kova dėl pagrindinio prizo.
2023-06-05

Pasižvalgykite pirmieji: Vytautas Mikaitis parodė, kaip gyvens šou „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ dalyviai

Jau nuo pirmadienio, birželio 5-osios, startuoja antrasis ilgai laukto TV3 ir Go3 realybės šou „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ sezonas. Projektas geriausią vasaros nuotykį padovanos ne tik žiūrovams, bet ir 10-iai jaunų žmonių, kurie mėnesiui laiko persikels į įspūdingą vilą Pietų Ispanijoje. Jų čia laukia sunkiausios užduotys, daugybė nuotykių, įvairiausių emocijų karuselė ir kova dėl pagrindinio prizo.
2023-06-04

Nuo Rokiškio iki Niujorko: įspūdingos išvaizdos buvusi krepšininkė Mona neria į realybės šou

Didysis vasaros nuotykis Pietų Ispanijoje prasidės jau netrukus – būtent čia susirinks 10 pačių skirtingiausių ir įdomiausių TV3 ir Go3 realybės šou „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ dalyvių. Į įspūdingą projekto vilą jie šįkart atvyks iš viso pasaulio – net ir svajonių miestu vadinamo Niujorko. Vos pažvelgus į įspūdingos išvaizdos Moną, ją pamiršti tampa sunku.
2023-06-01

„Pravalturo“ direktorius Mikaitis – apie realybės šou ir geriausią šalį: jei reikėtų balsuoti, laimėtų kaip Visvaldas Kaune

Nors socialiniuose tinkluose kėdainietis Vytautas Mikaitis prisistato kaip neegzistuojančios kelionių agentūros „PravalTuras“ direktorius, jis tikras žmogus-orkestras. Vyras ne tik spėja daug keliauti, bet ir veda renginius, nuolat organizuoja renginius, vakarėlius, festivalius. Kaip teigia jis pats, kelionėse jis jaučiasi tarsi filme, kurį pats stato sukauptomis neįprastomis ir nuotaikingomis patirtimis.
2023-05-31

Realybės šou vedėjas Vytautas Mikaitis – apie pavojingiausią kelionę: konfliktas prasidėjo dėl…vištienos

Vytautas Mikaitis – bene daugiausiai pasaulio apkeliavęs lietuvis, skaičiuojantis jau daugiau nei 134 aplankytas šalis! Istorijos, kurių jis prikaupė kelionių metu, kai kuriems galėtų pasirodyti tiesiog neįtikėtinos.
2023-05-31

Realybės šou dalyvis Eivydas atskleidė didžiausią savo baimę: ar jam pavyks nuo to išsisukti?

Iki paties geriausio vasaros nuotykio TV3 ir Go3 projekto „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ starto lieka vis mažiau. Atskleisti jau beveik visi linksmybių ištroškę dalyviai.
2023-05-31

Realybės šou dalyvė Jovita – apie šokius naktiniame klube su mama ir kompleksus, kuriuos nori įveikti

Iki linksmiausio vasaros TV3 ir Go3 realybės šou „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ starto lieka mažiau nei savaitė. Jau visai netrukus 10 jaunų žmonių pritrauks visos šalies dėmesį, o socialiniuose tinkluose užvirs karštos diskusijos, kas mėnesio gale vertas projektą nugalėti! Visi dalyviai – be galo skirtingi, tačiau tuo pat metu – savaip nepamirštami. Nesustabdoma Jovita – būtent taip būtų galima apibūdinti dar vieną žavią ir be galo veiklią realybės šou dalyvę.
2023-05-30

Realybės šou dalyvis reperis Saulius kritikos nebijo: „Blogas komentaras yra geriau nei jokio“

Iki karščiausio vasaros projekto – TV3 ir Go3 realybės šou „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ – lieka vis mažiau laiko. 10 dalyvių jau netrukus pradės krautis daiktus į prabangią vilą Pietų Ispanijoje, kurioje net mėnesį laiko vykdys sunkiausias užduotis ir sieks pagrindinio prizo.
2023-05-29

„Tą vienintelį“ Ieva tikisi sutikti realybės šou: atskleidė, kodėl jau 5 metus yra vieniša

Antrąjį sezoną grįžtantis TV3 ir Go3 realybės šou „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ jau visai netrukus pakvies į tikrą aistrų sūkurį įspūdingoje viloje Pietų Ispanijoje! 10 jaunų žmonių nuo birželio 5-osios čia pradės geriausią savo vasaros nuotykį. O kai kurie iš jų galbūt netgi sutiks savo gyvenimo meilę… Sudalyvauti realybės šou Ieva svajojo jau seniai, o pagaliau šiam norui išsipildžius, ji ėmė puoselėti ir dar vieną troškimą – čia patirti tikrą meilę.
2023-05-27

Dvi realybės šou vedėjų kartos susitiko linksmoje kovoje: kas laimės, o kam įskaičiuota bus ne viskas?

Jie tikrai žino, kaip mėgautis visais gyvenimo teikiamais malonumais. Tačiau jie žino ir tai, kaip apsunkinti gyvenimą kitiems… Tai – praėjusių metų TV3 ir Go3 realybės „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ vedėjai Žygimantas ir Gabija Petkai bei šių metų debiutas Vytautas Mikaitis! O šį šeštadienį visi jie taps ir nuotaikingo žaidimo „galvOK“ svečiais. Tačiau šio šeštadienio žaidimas taps kitoks.
2023-05-27

Po 20 metų Airijoje – tiesiai į populiarų realybės šou: „Noriu įsiterpti į lietuvišką gyvenimą“

Žiūrovų pamiltas TV3 ir Go3 realybės šou „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ šiemet pritraukė dalyvius ne tik iš Lietuvos. Šįkart Pietų Ispanijoje šėls jaunimas iš viso pasaulio! Viena iš tokių – Airijoje gimusi ir augusi švelnioji Karolina. Tačiau nors šiai užsienio šaliai mergina bus amžinai dėkinga, nuo mažų dienų ji žinojo – jos namais bus tik Lietuva.
101 2023-05-25

Net 34 tatuiruotes turintis Matas ryžosi avantiūrai: dalyvaus realybės šou, kurį nuolat stebėdavo jo buvusi draugė

Jau visai netrukus kartu su 10 charizmatiškų jaunų žmonių pasinersime į audringiausią vasaros nuotykį – TV3 ir Go3 realybės šou „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“. Šiemet ir vėl išvysime labiausiai intriguojančias užduotis, besimezgančių santykių intrigas ir jaunuolius, kurių negalėsime pamiršti net ir šou pasiekus pabaigą. Vienas iš projekto dalyvių – Matas. Akį traukia ne tik puiki vaikino išvaizda ir beveik visiškai tatuiruotėmis užpildytas kūnas.
2023-05-24

Avarija pakeitė realybės šou dalyvės gyvenimą: „Dabar – mano žydėjimo metai“

Jau nuo birželio 5-osios TV3 ir Go3 žiūrovai ir vėl bus lepinami nepakeičiamo realybės šou „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“. Projektas 10 pačių charizmatiškiausių, seksualiausių, o kartais ir didžiausias intrigas kuriančių jaunų žmonių pakvies į įspūdingo grožio vilą, kurioje jie gyvens net mėnesį laiko. Projekto dalyvių laukia ne tik nesibaigiantys vakarėliai, bet ir įtampą keliančios, visas ribas peržengti verčiančios užduotys.
2023-05-23

Paaiškėjo, kas tapo karščiausio vasaros realybės šou „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ vedėju

Iki vasaros skaičiuojame paskutinį mėnesį – būtent tiek laiko liko ir iki geriausio karštojo sezono nuotykio, TV3 ir Go3 realybės šou „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“. Į eterį grįžtantis projektas neįtikėtina patirtimi taps ne tik 5 vaikinams ir 5 merginoms, kurie jau visai netrukus apsigyvens prabangioje viloje Pietų Ispanijoje.
395 2023-05-08

Tiesiogiai: pokalbis „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ finalo dalyviais

Jau šiandien TV3 ir Go3 eteryje – projekto „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ finalas. Tiesioginėje vaizdo konferencijoje – pokalbis su realybės šou finalininkais Meda, Gabriele ir Antanu. Kviečiame žiūrėti! Praėjusią savaitę TV3 televizijos realybės šou „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ dalyviai sulaukė netikėtos užduoties iš komiko Manto Katlerio. Vaizdo įrašo metu žinomas vyras įspėjo, kad užduotis nors ir atrodo paprasta – lengva nebus.
2022-06-23

Realybės šou „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ finalas – jau šį vakarą: kas taps nugalėtoju?

Išaušo ilgai laukta diena – jau šį vakarą paaiškės, kas taps realybės šou „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ nugalėtoju. Visą šį laiką dalyviai mėgavosi nesibaigiančiomis linksmybėmis, kaitinančia Tenerifės saule, užmezgė daugybę, kartais net ir į simpatiją peraugusių pažinčių, vykdė rimto fizinio bei psichologinio pasirengimo reikalaujančias užduotis ir leido mėnesį taip, kad TV3 ir Go3 žiūrovams nuo to buvo sunku atplėšti akis. Savo kelią šiame realybės šou pradėjo 10 jaunų žmonių.
166
2022-06-23

Įtampos kupinas vakaras „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ viloje: kurie trys dalyviai pateks į finalą?

Nuo pat pradžių karščiausiame TV3 ir Go3 vasaros projekte „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ savo kelią pradėjusių dalyvių šiandien laukia pusfinalis. Apie pergalę svajoja visi, tačiau į finalą pateks tik trys – šiandien paaiškės, kurie iš likusių 6 dalyvių taps finalininkais, o kuriems kova, deja, bet baigsis. Įtampą dar labiau kursto tai, kad pusfinalyje lemiamą žodį turės ne tik tv3.lt skaitytojai ir patys dalyviai, bet ir vilos šeimininkai, Žygis ir Gabija.
2022-06-21

Emos ir Medos antras puses suvedė projektas: vaikinai susipažino joms nežinant

Senkant paskutinėms TV3 ir Go3 realybės šou „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ dienoms, dar vis netrūksta šiltų apsikabinimų, nuoširdžių pašnekesių ir santykių dramų. Jau šią savaitę paaiškės, kas taps realybės šou nugalėtoju – to nekantraudami laukia ir projekto dalyviai. Naujienų portale tv3.lt – pokalbis su geriausiomis draugėmis tapusiomis Meda ir Ema.
92
2022-06-20

Tiesiogiai: pokalbis su „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ dalyvėmis Meda ir Ema: kokios dramos verda Tenerifėje?

Neišdildoma patirtis Tenerifėje TV3 ir Go3 realybės šou „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ dalyviams artėja prie pabaigos – jau šią savaitę paaiškės, kas taps nugalėtoju. Tačiau iki šiol verda aistros, santykių dramos ir galimybės pasilinksminti audringuose vakarėliuose. Naujienų portale tv3.lt – pokalbis su Meda ir Ema. Pokalbį žiūrėkite straipsnio viršuje. Praeito ketvirtadienio laidoje žiūrovai išvydo, kuriems dviem projekto dalyviams patirtis realybės šou baigėsi.
2022-06-20
Į viršų