„Įsikūnijimas“ gali tapti pirmuoju filmu bilietų kasose viršijusiu 3 milijardus eurų

Režisierius James Cameron yra žmogus, kuris iš pažiūros nežino nieko, išskyrus sėkmę savo ilgametėje filmų kūrimo karjeroje. Nuo mokslinės fantastikos ir veiksmo filmo „Terminatorius“ (angl. „The Terminator“) iki romantinės dramos „Titanikas“ (angl. „Titanic“), režisierius ne kartą įrodė, kad už jį niekas geriau nesupranta kino žiūrovų. Tačiau jo didžiausias pasisekimas kino teatruose išlieka 2009 metų mokslinės fantastikos ir veiksmo filmas „Įsikūnijimas“ (angl.

Filmo „Nesijaudink, brangioji“ žvaigždė Pugh: kritikus iš vėžių išmuša vienas mano klausimas

„Nežinau, kodėl žmones taip nervina tai, jog aš esu savimi pasitikinti jauna moteris. Žinoma, nelengva, kai kasdien esi kritikuojama ne dėl to, ką darai, o dėl to, kaip atrodai”, – sako aktorė Florence Pugh, kuri daugiausiai dėmesio pastaruoju metu sulaukė suvaidinusi pagrindinį vaidmenį ne vieną skandalą sukėlusiame psichologiniame trileryje „Nesijaudink, brangioji“. Olivios Wilde režisuota juosta į mūsų šalies kino teatrus atkeliauja jau šį penktadienį, rugsėjo 23 dieną.

Ralph Fiennes giria filmo „Meniu“ žvaigždę Anya Taylor-Joy: „Ji – nuostabi aktorė“

Anglų aktorių, filmų prodiuserį ir režisierių Ralph Fiennes toliau žavi į neregėtas aukštumas iškilusi itin talentinga aktorė Anya Taylor-Joy. Siaubo komedijoje „Meniu“ (angl. „The Menu“) Ralph Fiennes vaidina paslaptingą virtuvės šefą dirbantį išskirtiniame restorane, kuris savo svečiams siūlo niekur kitur nesutinkamą patiekalų asortimentą. Kaip netrukus filme atranda Anya Taylor-Joy paskutinės merginos personažas, vakarienė turi keletą mirtinų vingių.

Žinomi veidai suspindo naujame kriminalinės dramos „Amsterdamas“ anonse

Beveik visas Holivudas sutiko suvaidinti būsimoje režisieriaus David O. Russell paslaptingoje istorinėje komedijoje „Amsterdamas“ (angl. „Amsterdam“). Vienas daugiausia diskusijų keliančių kino filmų, likusių šių metų kalendoriuje, neseniai pristatė dar vieną anonsą, kuriame atskleidžiamos naujos detalės. Kino studijos „20th Century Studios“ pristatytas naujasis anonsas pavadinimu „Vardai“ (angl. „Names“) pasirodė praėjus lygiai dviem mėnesiams po pirmojo oficialaus filmo anonso.

George Clooney ir Julia Roberts juokauja, kad nufilmuoti vieną bučinį „prireikė 80 kartų“

„Oskaro“ laureatai George Clooney ir Julia Roberts skyrė daug laiko ir pastangų, kad sukurtų tobulą kadrą netrukus kinuose pasirodysiančiai romantinei komedijai „Bilietas į rojų“ (angl. „Ticket to Paradise“). 61-erių metų G. Clooney ir 54-erių metų J. Roberts neseniai juokavo, kad vienas bučinys tarp jų personažų – išsiskyrusių tėvų, kurie vėl susivienija, kad neleistų dukrai (akt. Kaitlyn Dever) susituokti – užtruko „daugmaž, šešis mėnesius“. „Taip. Aš taip ir pasakiau savo žmonai.
Į viršų