ŽAIDIMŲ BALSAS. Oficialu – „Counter-Strike 2“ atrieda atidunda: ko tikėtis ir laukti?

„Counter-Strike 2“! Taip – tai oficialiai anonsuotas „CS:GO“ tęsinys. „Žaidimų Balso“ tinklalaidės vedėjai Edgaras, Rokas ir Sigitas papasakojo, ko galime tikėtis šiame naujame esporto legendos antroje dalyje. Kaip sakoma „Karalius mirė. Tegyvuoja karalius“. Taip pat netrūko naujienų kalbant apie „The Sims“ konkurentą, naują „FIFA“ futbolo simuliatorių ir kaip dirbtinis intelektas ruošiasi pakeisti kompiuterinius žaidimus.

ŽAIDIMŲ BALSAS. Ko tikėtis antrajame „The Last of Us“ sezone ir „GTA 6“ gandai

Naujausiame „Žaidimų Balso“ ir „Power Hit Radio“ epizode vedėjai Edgaras Kožuchovskis, Sigitas Vyšnauskas ir Rokas Lukošaitis aptaria naujausias žaidimų naujienas, įskaitant naujausią „Resident Evil 4 Remake“, „Hogwarts Legacy“ sėkmę, „Starfield“ kūrimo procesą, „GTA 6“ gandus ir „The Last of Us“. Apie visa tai ir dar daugiau – naujausiame „Žaidimų balso“ epizode.

ŽAIDIMŲ BALSAS. „Counter-Strike 2“ jau čia pat ir ežiuko Soniko kūrėjas – kalėjime

Šiame „Žaidimų Balso“ epizode pamatysite, kaip atrodo Edgaras po pralaimėtų lažybų. Užduotis buvo nusiskusti barzdą pagal žiūrovų išrinktą variantą. Na, bet ir taip atrodant buvo galima kalbėti apie žaidimus. Šį kartą buvo tikrai neeilinių žinių. Panašu, kad dar šį mėnesį kompanija „VALVE“ turėtų anonsuoti naują „Counter-Strike“ dalį. Taip taip – „CS2“ jau čia pat.

ŽAIDIMŲ BALSAS. Ar „Sons of the Forest“ išties toks geras ir kas laukia visų „Forza Horizon“ fanų?

Šią savaitę „Žaidimų balso“ tinklalaidėje Sigitas su Roku turėjo aršią diskusiją – ar „Sons of the Forest“ hitas iš tiesų vertas kiekvieno iš mūsų dėmesio ir yra toks geras. Taip pat sužinosite, koks gi naujas papildymas laukia visų „Forza Horizon“ fanų. Ir ar žinojote, kad „Hitman“ kūrėjai nusprendė nuo ginkluoto plikio pasukti į magijos ir drakonų pasaulį? Turėtų būti kažkas tikrai ypatingo.

ŽAIDIMŲ BALSAS. Ar žaisti kompiuterinius žaidimus yra „nevyriška“?

Naujausiame „Power Hit Radio“ ir „Žaidimų balso“ epizode laidos vedėjai Rokas Lukošaitis, Sigitas Vyšnauskas ir Romas Bukinas pagaliau išsprendžia ir atsako į klausimą – ar žaisti žaidimus yra nevyriška? Taip pat šiame epizode vedėjai aptaria aktualiausias žaidimų naujienas, įskaitant „Microsoft“ ir „Activision Blizzard“ sandorį, „PS5“ gandus, „Hogwarts Legacy“ žaidimą ir daug kitų įdomybių. Pabaigoje laidos vedėjai atsako į „Contribee“ prenumertatorių užduotus klausimus.

ŽAIDIMŲ BALSAS. Ar „Hogwarts Legacy“ žaidimas iš tiesų yra toks geras?

  Karščiausia šios savaitės tema – ar „Hogwarts Legacy“ žaidimas iš tiesų yra toks geras? Edgaras neištvėrė net trijų valandų Hario Poterio pasaulyje, o tuo tarpu Sigitas ir Romas teigia, kad tai – tiesiog svajonės išsipildymas. Tai kaip čia yra iš tiesų?  Taip pat laidos metu sužinosite, už kiek galima nusipirkti „PlayStation 5“ konsolę bei ar visgi „Call of Duty“ žaidimai bus nemokami „Xbox“ savininkams.

ŽAIDIMŲ BALSAS. Lietuvoje iš prekybos išimtas žaidimas ir kokią įtaką turėjo „GTA 6“ nutekinimas

„Žaidimų Balso“ laidos vedėjai Sigitas, Rokas ir Edgaras šį kartą turėjo tikrai karštų temų. Po daugybės metų pertraukos galime bent pirštų galiukais pačiupinėti, kaip galėjo atrodyti „Half-Life“ serijos tęsinys. Taip pat sužinojome, kokią įtaką padarė „GTA 6“ žaidimo nutekinimas prieš keletą mėnesių. Ir koks žaidimas yra išimtas iš prekybos Lietuvoje dėl paslėptų sąsajų su Rusija.

ŽAIDIMŲ BALSAS. Serialo „The Last Of Us“ būsimas konkurentas ir kaip atrodys Hogvartso blogiukai?

Šiame „Žaidimų balso“ laidos epizode vedėjai Edgaras, Sigitas ir Rokas vaikščiojo itin plonu ledu – vos neišdavė be galo svarbių „The Last of Us“ mega populiaraus serialo bei žaidimo siužeto vingių. Panašu, kad turėsime ir konkurentą šiam projektui – „Amazon“ už kalną pinigų įsigijo teises į „Kapų Plėšikės“ vardą. Ko galime iš to tikėtis? Įdomu. Ar žinojote, kad jau kuriami net du „Far Cry“ žaidimai? Ir tokie, kokių dar niekada nebuvo.

ŽAIDIMŲ BALSAS. „PlayStation 6“ išleidimas ir ko vertas „The Last of Us“ serialas

Šios savaitės „Žaidimų Balso“ tinklalaidės epizode vedėjai Edgaras, Rokas ir Sigitas papasakojo, kada galime tikėtis „PlayStation 6“ konsolės išleidimo ir ar verta laukti „PS5 Pro“. Itin daug dėmesio sulaukė ir „The Last of Us“ serialas, kuris tiesiog supurtė visą industriją su dešimtimis milijonų žiūrovų bei kone tobulais įvertinimais.

ŽAIDIMŲ BALSAS. „TikTok“ žala ir kaip žaidimai pakeis mokyklas? Svečiuose – Darius Kniūkšta

Šios savaitės „Žaidimų Balso“ laida buvo ypatinga – svečiuose turėjome pasaulio švietimo sistemą keičiančio startuolio „Trys Kubai“ įkūrėją Darių Kniūkštą. Pakalbėjome apie tai, kaip mokykloje atrastas žaidimas galėjo pakeisti gyvenimą ir kaip tas pats žaidimas gali pakeisti mums šiai dienai suprantamą žodį mokykla. Darius – ne tik youtuberis ar įmonės vadovas, bet ir tikras kompiuterinių žaidimų fanas.

ŽAIDIMŲ BALSAS. Nuostabus „Xbox“ ekskliuzyvas ir ar „sukčiautojai“ yra tokie blogi?

Žaidimų Balsas grįžta su nauju epizodu. Vedėjai Sigitas Vyšnauskas ir Rokas Lukošaitis pasamprotavo, ar čyteriai (sukčiautojai – red. past.) iš tiesų yra tokie blogi. Ar žinojote kad pirmasis šių metų „Xbox“ ekskliuzyvas yra... sausainiai? Keista, bet tai tiesa. Toliau buvo kalbama apie „The Last of Us Part 3“ ir apie ką bus šio žaidimo istorija. Nuostabu bei keista, bet žaidimų industrija Jungtinėje Karalystėje jau vienuoliktus metus iš eilės lenkia tiek video, tiek muzikos sferas.

ŽAIDIMŲ BALSAS. Rusijos norai gelbėti žaidimų rinką, pirmasis belaidis TV ir kas aplenkė „GTA“

Pirmame šių metų „Žaidimų Balso“ tinklalaidės epizode buvo tikrai karšta... Laidos vedėjai Edgaras Kožuchovskis, Sigitas Vyšnauskas ir Rokas Lukošaitis šįkart nevyniojo žodžių į vatą. Tiesiai šviesiai papasakojo apie tai, ko verti norai Rusijoje gelbėti žaidimų rinką įsteigiant naują žaidimų leidėjų kompaniją ir į ją investuojant milijardus. Taip pat vedėjai ažvelgė, kaip atrodo pirmasis pasaulyje visiškai belaidis televizorius.

ŽAIDIMŲ BALSAS. Laukiamiausias 2023 m. žaidimas, Xbox Dualsense, PS5 Slim ir jubiliejus!

„Žaidimų Balsas“ užbaigia metus simbolišku jubiliejumi – jūsų dėmesiui 30-asis tinklalaidės epizodas! Per ateinančią valandą išgirsite apie tai, kaip Microsoft bandys nuvogt didžiausia „PlayStation 5“ privalumą – „Dualsense“ valdymo pultą. Taip pat buvo kalbama apie galimą galingesnį „Nintendo Switch“ variantą bei „PS5 Slim“. Didelio dėmesio sulaukė ir žiūrovų klausimai.

ŽAIDIMŲ BALSAS. Ar įmanoma užsidirbti vien tik žaidžiant žaidimus? Svečiuose – ItsSky

Ar žaidimų žaidimas kiekvieną dieną gali tapti darbu? Ar įmanoma iš to uždirbti? Kaip tapti pastebėtu? Į šiuos klausimus atsakė šios savaitės Žaidimų Balso tinklalaidės viešnia – Aistė, geriau žinoma ItsSky slapyvardžiu. Laidos vedėjai Sigitas Vyšnauskas ir Rokas Lukošaitis pabandė išgauti tikrai smagios informacijos iš kasdienio „streamerių“ gyvenimo, o Aistė tikrai nenuvylė.

ŽAIDIMŲ BALSAS. Geriausias metų žaidimas, didžiausi metų anonsai ir silkė pataluose!

Ir geriausiu metų žaidimu tapo... O vat tai sužinosite peržiūrėję naujausią „Žaidimų Balso“ tinklalaidės epizodą. Šios savaitės duetas – Edgaras Kožuchovskis ir Sigitas Vyšnauskas – aptarė milžinišką amžiaus žaidimo „The Witcher 3“ atnaujinimą, taip pat ar „Rick and Morty“ serialo kūrėjų žaidimas su kalbančiais ginklais yra kažko vertas? O kaip dėl Microsoft 69-ių milijardų pirkinio – ar pavyks? Na, jei jau kalbame apie skaičių 69, tai vienas suaugusiems skirtas portalas pasidalijo statistika, ...
Į viršų