„Counter-Strike“ mirtis ir žmogus aplenkęs dirbtinį intelektą

Kas protingesnis – žmogus ar dirbtinis intelektas? Klausimas tikrai įdomus. Bet štai vienas 13-os metų jaunuolis įrodė, kad mes nelabai daug kuo skiriamės. Jis sugebėjo pereiti žaidimą TETRIS, kurį pabaigti iki šiol sugebėjo tik kompiuterinės smegenys. Ir šis pasiekimas buvo laikomas neįmanomu žmogui. Be viso šito dėmesio sulaukė kapo duobę pasiekęs „Counter-Strike: Global Offensive“. Super hitas buvo pakeistas „CS2“ projektu.

Didžiausios pastarųjų metų žaidimų naujienos ir drąsios prognozės ateičiai: ko sulauksime 2024?

Metai į pabaigą – tad Jūsų dėmesiui šventinis „Žaidimų Balso“ laidos epizodas. Edgaras, Sigitas ir Rokas ne tik apžvelgė 2023-iųjų metų didžiausias naujienas, bet ir pristatė kitų 12-os mėnesių drąsias prognozes. Tik įdomu, kiek iš jų išsipildys realybėje. Taip pat daug dėmesio sulaukė šviežutėlis „GTA“ naujienų nutekėjimas, kuris parodo, kaip „GTA Online“ pakenkė „GTA 5“ žaidėjams.

Neeilinis skandalas: programišiai nutekino laukiamų kompiuterinių žaidimų detales

„Sony“ turi rimtų bėdų! Programišiai nulaužė jiems priklausančios studijos serverius ir pavogė milijonus failų. Ir visus juos paviešino „juodajame tinkle“! Žaidimų išleidimų datos, neanonsuoti projektai, slapti susitarimai ir dar daugiau. Tad dabar žinome, kada mūsų konsoles pasieks „Wolverine“ skerdinės ir kaip atrodys šis žaidimas. Sužinojome ir apie keletą naujų „Žmogaus Voro“ projektų, kuris vienas bus net internetinis nuotykis. O kur dar „X-Men“ ekskliuzyvas.

Skandalas žaidimų pasaulyje – nevykęs projektas ar apgavystė?

Šiame „Žaidimų Balso“ epizode ypatingo dėmesio sulaukė žaidimas, kuris vos keturios dienos po išleidimo buvo pašalintas iš parduotuvių. Ar tai prasčiausias šių metų projektas? Ar tai tikrų tikriausia apgavystė? „The Day Before“ – iš jo liko nieko daugiau, kaip tušti pažadai. Į šalį numetus nevykusius žaidimus, turėjome ir pačius geriausius šiais metais. „Baldur‘s Gate 3“ ir „Alan Wake 2“ – tiesiog visų nominacijų vienvaldžiai lyderiai. Be statulėlių dalybų netruko ir anonsų.

Didysis laukimas pagaliau baigėsi – kurėjai apdovanojo „GTA“ gerbėjus

„GTA 6“ pristatymas jau čia! Daugiau nei dešimt metų laukimas baigėsi šiandien. Grįžtame į „Vice City“ ir pirmą kartą valdysime merginą Lucia! Žinoma, be šios super karštos naujienos turime apie ką pakalbėti – „Cyberpunk“ atnaujinimą, legendinius „GTA“ žaidimus telefonams, „Fortnite“ evoliuciją ir projektas, kuriame viską gaminate patys! Visą tai – naujausiame „Žaidimų balsas“ epizode.

Žaidimai apie seksą ir seksas žaidimuose!

„Žaidimų balso“ studijoje šiandien buvo karšta. Vedėjai nutarė pakalbėti ne tik apie didžiausią visų laikų „Fortnite“ renginį, kuriame dalyvaus pats Eminemas, bet ir apie seksą žaidimuose bei žaidimus apie seksą. Pasirodo tokių projektų daugiau nei galima pagalvoti. Taip pat Sigitas apžvelgė blogiausius metų žaidimus, Rokas pratęsė pasakojimus iš „Baldur's Gate 3“ pasaulio, o Edgaras pasidalino patirtimi, kaip galima sportuoti su „Switch“ konsole.

„Playstation Portal“ – ko jis vertas ir kas taps metų žaidimu?

Galimybė žaisti populiariausius žaidimus visur ir visada? Noras tikrai geras, bet, ar jį puikiai įgyvendina nauja „Playstation“ konsolė „Portal“? Na iš dalies. Apie minusus ir pliusus galite išgirsti šiame „Žaidimų Balso“ epizode. Taip pat vedėjai pateikė, kurie žaidimai galėtų tapti šių metų geriausiais, o kurie tikrai nėra to verti. Ir artėjant GTA 6 anonsui – kaip visi to laukia ir tam ruošiasi.

Daugiau nei dešimties metų laukimas baigėsi – pagaliau pasakė, kada sulauksime „GTA 6“ pristatymo

Daugiau nei dešimties metų laukimas baigėsi! Pagaliau sulaukėme oficialių žinių apie visų taip laukiamą žaidimą – „GTA 6“! „Rockstar Games“ patvirtino, kad pirmojo pristatymo sulauksime jau šį gruodį. Tad kur vyks veiksmas? Kokius veikėjus valdysime? Į kurį dešimtmetį mus nukels nuotykiai? Ir žinoma – kada pagaliau bus išleistas „GTA 6“? Apie šiuos klausimus ir pakalbėjo Žaidimų Balso vedėjų trijulė. Taip pat daug dėmesio susilaukė ir „Call of Duty Modern Warfare 3“ projektas.

Dažnas porų konfliktų šaltinis: ar problema išsispręstų, jei tuo užsiimtų abu?

Baisiausias metų žaidimas? Tuo pačiu ir metų žaidimas? Taip – „Alan Wake 2“ susilaukia būtent tokių epitetų. Apie tai kalbėjo vedėjai Edgaras ir Rokas bei studijos dama – Sofija. Taip pat komanda pabandė išsiaiškinti, kokie pliusai ir minusai yra tada, kai poroje abu partneriai yra geimeriai. Įdomu tai, kad žaidimai gali pakeisti ne tik laisvalaikio praleidimą, bet ir supratimą apie religiją.

„Spider Man 2“ apžvalga ir ar ryt bus „GTA 6“ traileris?

Vienas didžiausias metų žaidimų pasiekė mūsų rankas. Kalbame žinoma apie „Marvel‘s Spider-Man 2“. Ne tik spėjome pačiupinėti, bet ir įveikti visą istoriją iki paskutinių akimirkų. Tad šiam projektui buvo skirta gera dalis naujausio „Žaidimų Balso“ podcast'o epizodo. Be viso šito išpakavome ir žmogaus voro kolekcinę pakuotę, kuri buvo be galo įspūdinga. Ir pabaigai – ar žinote kaip atrodė nešiojamos konsolės prieš daugiau nei 30 metų? Vieną tokią turėjome studijoje.

„Netflix“ GTA žaidimas ir „Spider-Man“ studijoje!

Studijoje, kalbant apie „Spider-Man 2“ žaidimą prisijungė ir pats žmogus voras! Na, beveik... Bet už tai papasakojo, kokių kritikų vertinimų sulaukė šis „PlayStation 5“ hitas.

Pristatytas Playstation 5 Slim ir kas blogai su CS2?

Žaidimų Balso laidos vedėjai aptarė itin karštą naujieną iš „SONY“ stovyklos – buvo anonsuota naujas „Playstation 5“ modelis. Kuo jis kitoks ir kiek kainuos? Visos šios detalės buvo išdėstytos trumpai ir aiškiai. Taip pat rykštės kirčių gavo ir „Counter-Strike 2“. Jis tapo blogiausiai vertinamu „VALVE“ studijos žaidimu. Antroje laidos dalyje išvysite nešiojamų konsolių ateities produktą ir pamatysite, kas darosi paragavus traškučių su velniškai aštriais pipirais.

„Assassin's Creed Mirage“ apžvalga ir „GTA 6“ nebejuokingi juokai

„GTA 6“, „AC Mirage“, „Cyberpunk“, „Counter-Strike 2“ – tai tik keli žaidimai, apie kuriuos šios savaitės „Žaidimų Balso“ tinklalaidės epizode kalbėjo vedėjai. O ir jie nebuvo vieni. Prie jų prisijungė viešnia – Ubisoft Star Player – Sofija Korotajevaitė. Iš pirmų lūpų galite sužinoti, kaip nuo paprasto fano galite tapti tikru žaidimų kūrėjų ambasadoriumi Lietuvoje.  Tinklalaidėje kalbėjome apie: 00:00 Intro 01:36 Ką žaidėme praeitą savaitę? 17:07 „Gameroom.

Žaidimų pasaulyje žinomas turinio kūrėjas prabilo apie ateities planus: gerbėjų laukia naujienos

Šiame „Žaidimų Balso“ tinklalaidės epizode vedėjai Rokas ir Sigitas sulaukė svečių. Studijoje apsilankė Simas Anužis, geriau žinomas „Svarbeuse Dariti“ pseudonimu. O temų netruko – „Counter Strike 2“ išleidimas, „Cyberpunk“ naujasis papildymas, nulaužti „SONY“ serveriai ir kaip „GTA Roleplay“ serveriuose gimsta personažai. Visą tai – naujausiame „Žaidimų balsas“ epizode! Tinklalaidėje kalbėjome apie: 00:00 Intro 01:33 Ką žaidėme praeitą savaitę? 26:07 „Gameroom.

Nutekinta „Microsoft“ informacija: nauja „Xbox“ konsolė ir, ar „MS“ nupirks „Nintendo“?

Microsoft sukėlė didžiausią skandalą savo istorijoje? Apie tai naujausiame „Žaidimų Balso“ epizode kalbėjo vedėjų trijulė – Rokas, Romas ir Sigitas. Sužinojome ne tik kaip atrodys nauja „Xbox“ konsolė, bet ir kada bus išleista bei kiek kainuos. O kur dar žaidimų planai iki pat 2030-ųjų. Ir ar žinojote, kad „Microsoft“ labai labai norėjo įsigyti „Nintendo“? Ir iki ko buvo pažengusios šios derybos.

GTA 6 kaina, NBA 2K24 siaubingi vertinimai ir žaidimai iPhone 15 telefone

„Žaidimų balsas“ vėl grįžta į naujienų portalo tv3.lt ir TV3Play eterį! Šiame Žaidimų Balso tinklalaidės epizode vedėjai Edgaras Kožuchovskis, Sigitas Vyšnauskas bei Rokas Lukošaitis pasidalino mintimis apie naujausius „GTA 6“ gandus, kurie tiesiog verčia iš koto. Taip pat nuostabą kėlė ir velniškai maži „NBA 2K24“ vertinimai, kurie šiuo metu bando pramušti dugną. Ir šviežiausios žinios apie „iPhone 15“, kuris turėtų leisti žaisti konsolių lygio žaidimus tiesiog telefone.

Konsolių kova pasiekė apogėjų – teismai ir slapti dokumentai

Paskutiniame „Žaidimų Balso“ tinklalaidės epizode vedėjai Sigitas, Rokas ir Romas kalbėjo apie konsolių kovos epogėjų. Teismas, kuris sprendžia žaidimų ateitį pasaulyje, jau prasidėjo! Ar „Call of Duty“ taps „Microsoft“ nuosavybe? Sužinosime jau netrukus. Ar sulauksime „Red Dead Redemption“ perdirbinio? Pietų Korėjos reitingavimo agentūra sako, kad taip! Taip pat buvo kalbama apie tai, kaip žaidimai ir konsolės galėtų atrodyti po dešimties metų.

„Microsoft“ bando nužudyti „PlayStation“?

Šiame „Žaidimų Balso“ epizode vedėjai Sigitas, Romas ir Rokas papasakojo, kaip „Microsoft“ po truputį stengiasi išstumti „Sony“ iš konsolių rinkos. Taip pat dėmesio ir kalbų netrūko apie nemokamus, bet tikrai dėmesio vertus žaidimus.

„Mortal Kombat 1“, „Starfield“, „Cyberpunk“, „Forza“ ir kiti metų hitai!

Šiame Žaidimų Balso tinklalaidės epizode vedėjai Edgaras, Rokas ir Sigitas aptarė didžiausius metų renginius, kurių metu buvo pristatyti laukiamiausi žaidimai! Išvydome naują „Mortal Kombat“ dalį, sužinojome, kada mus pasieks „Cyberpunk 2077“ papildymas, kaip atrodys 25-erius metus kurtas „Starfield“ ir kaip atrodo Persijos princo projektas be princo. Netruko dėmesio ir „Assassin‘s Creed Mirage“ žaidimui, kuris sugrąžins seriją į seną gerą formulę.

„Diablo 4“ startas ir ko tikėtis iš 3500 dolerių kainuojančių „Apple“ virtualios realybės akinių

Po savaitės pertraukos Žaidimų Balso laida grįžo su itin svarbiomis „Diablo 4“ naujienomis! Šis nuo pirmų sekundžių super hitu vadinamas žaidimas panašu, kad gali pretenduoti į metų geriausio apdovanojimą! Taip pat laidos vedėjai Edgaras, Sigitas ir Rokas aptarė, ką gausime sumokėję net 3500 dolerių už „Apple“ kompanijos kurtus virtualiosios realybės akinius.
Į viršų