„Power Hit Radio“ laidų vedėja Elena Karalienė – apie karjerą ir santuoką: man labai pasisekė

Naujosios tinklalaidės „Tik į priekį“ septintoji viešnia – radijo stoties „Power Hit Radio“ laidų vedėja (27 m.). Pokalbio metu moteris kalbėjo apie darbo radijuje pradžią, karjerą žiniasklaidoje bei santuoką su sutuoktiniu Vytautu Karaliumi. Pokalbį su E. Karaliene žiūrėkite vaizdo įraše šio straipsnio pradžioje.

„Šokoladas sielai“ kūrėja Rūta – apie brandžią motinystę ir mylimąjį: tik dabar turiu fainus santykius

Naujosios tinklalaidės „Tik į priekį“ šeštoji viešnia – tinklaraščio „Šokoladas sielai“ kūrėja, nuomonės formuotoja Rūta Banionytė (45 m.). Pokalbio su Ąžuolu Misiukevičiumi metu moteris dalijosi mintimis apie kasdienybę, veiklą socialiniuose tinkluose, dviejų dukrų auklėjimą, patirtus persileidimus, santykius su sužadėtiniu Mindaugu bei moteriškumo sampratą.

Justina Nemanytė – apie juodą gyvenimo etapą ir santykius su mylimuoju: „Gyvename netradicinį gyvenimą“

Naujosios tinklalaidės „Tik į priekį“ penktoji viešnia – kino ir teatro aktorė Justina Nemanytė (31 m.). Pokalbio metu moteris kalbėjo apie savo kasdienybę, kelią į aktorystę, sunkųjį laikotarpį gyvenime, emocinės pagalbos svarbą bei trejus metus trunkančius santykius su TV laidų prodiuseriu ir vedėju Ignu Grinevičiumi. Pokalbį su J. Nemanyte žiūrėkite vaizdo įraše šio straipsnio pradžioje.

Justina Rudokė – apie antrąją atžalą: man vėl tektų būti kotletukų šefe

Tinklalaidėje „Tik į priekį“ apsilankė aktoriaus, režisieriaus bei laidų vedėjo Ramūno Rudoko žmona Justina Rudokė. Moteris ne tik papasakojo apie pažintį su vyru, bei praskleidė asmeninio gyvenimo šydą. Laidos vedėjui Ąžuolui Misiukevičiui paklausus, ar pora planuoja šeimos pagausėjimą, Justina neslepia, kad noras yra. „Viduje noras turbūt yra, bet kažkas lyg ir stabdo. Dabar vaikas jau paaugęs, viskas faina, paprastai. Grįžti vėl prie tų pampersų, atrodo, reiktų morališkai pasiruošti.

Justina Rudokė – apie santuoką su Ramūnu Rudoku: nemanau, kad su kažkuo man būtų geriau

100
Tinklalaidėje „Tik į priekį“ apsilankė aktoriaus, režisieriaus bei laidų vedėjo Ramūno Rudoko žmona Justina Rudokė (27). Grožio specialistė atvirai prabilo ne tik apie darbą, bet ir šeimą. Pokalbio metu moteris kalbėjo apie pažintį su sutuoktiniu, aktoriumi ir režisieriumi Ramūnu Rudoku (54 m.), jųdviejų 28 metų skirtumą, sūnelį Raidą Ramūną Rudoką, naująją Justinos veiklą grožio srityje, antrąsias studijas ir neigiamus komentarus. „Pagalvoju, kaip bus po 15-os metų. Ramūnas jau bus senukas.

Justina Rudokė – apie naują veiklą, santuoką su Ramūnu Rudoku ir amžiaus skirtumą: kodėl turiu galvoti, kas bus po 15 metų?

Naujosios tinklalaidės „Tik į priekį“ ketvirtoji viešnia – grožio specialistė Justina Rudokė (27 m.). Pokalbio metu moteris kalbėjo apie pažintį su sutuoktiniu, aktoriumi ir režisieriumi Ramūnu Rudoku (54 m.), jųdviejų 28 metų skirtumą, sūnelį Raidą Ramūną Rudoką, naująją Justinos veiklą grožio srityje, antrąsias studijas ir neigiamus komentarus. Pokalbį su J. Rudoke žiūrėkite vaizdo įraše šio straipsnio pradžioje.

Oksana Pikul – apie neištikimybę ir tikrąją meilę: atsakė, ar darkart ryžtųsi santuokai

Naujosios tinklalaidės „Tik į priekį“ trečioji viešnia – dainininkė, vizažistė, verslininkė Oksana Pikul. Pokalbio metu moteris palietė santykių temą, kalbėjo apie ryšį su širdies draugu Vaidu ir tikrąją meilę, kuri „nuneša stogą“. „Kai su buvusiu vyru mums nesusiklostė santykiai, sau sakiau, kad pabandžiau, daugiau nebenoriu. Bet niekada nesakyk gyvenime niekada. Tiek spjaudžiausi, sakiau, kokia čia gali būti meilė, kad man jos nereikia, man užtenka šeimos.

Oksana Pikul – apie verslą, jausmus, kurie „nuneša stogą“ ir nėštumą: sveikinimų sulaukia jau metus

Naujosios tinklalaidės „Tik į priekį“ trečioji viešnia – dainininkė, vizažistė, verslininkė Oksana Pikul. Pokalbio metu moteris kalbėjo apie karjeros šou versle pradžią, parduotas vasaras, verslą, santykį su sūnumi Dominyku ir širdies draugu Vaidu, tikrąją meilę, kuri „nuneša stogą“ ir vestuves. Pokalbį su O. Pikul žiūrėkite vaizdo įraše šio straipsnio pradžioje.

Dijora Petrikonytė – apie modelio karjerą, atviras fotosesijas ir avantiūras: ten buvo projektas „Senis ieško žmonos“

Naujosios tinklalaidės „Tik į priekį“ antroji viešnia – modelis, TV laidų vedėja Dijora Petrikonytė (27 m.). Pokalbio metu buvo aptarta daug temų – prisiminta pažintis su tinklalaidės vedėju Ąžuolu Misiukevičiumi, modelio ir TV laidų vedėjos karjeros pradžia, pašnekovė kalbėjo apie atviras fotosesijas ir modeliavimo karjerą. Pokalbio metu D. Petrikonytė pasakojo apie užsienio modeliavimo projektą „Model turned superstar“, kuris ją nuvedė į skirtingas pasaulio šalis.

Dijora Petrikonytė – apie 12 metų vyresnį mylimąjį ir sužadėtuves: visą laiką norėjau būti jauna mama

152
Naujosios tinklalaidės „Tik į priekį“ antroji viešnia – modelis, TV laidų vedėja Dijora Petrikonytė (27 m.). Pokalbio metu moteris prisiminė pažintį su tinklalaidės vedėju Ąžuolu Misiukevičiumi, modelio ir TV laidų vedėjos karjeros pradžią, kalbėjo apie Buenos Airėse filmuotą šokių projektą „Tangomanai“, vyrų dėmesį, santykius su ilgamečiu partneriu, atviras fotosesijas. Dijora neslėpė, kad jos širdis – užimta.

Dijora Petrikonytė – apie santykius su mylimuoju, avantiūras ir karjerą: „Su metais vis mažiau tikiesi iš vyro“

Naujosios tinklalaidės „Tik į priekį“ antroji viešnia – modelis, TV laidų vedėja Dijora Petrikonytė (27 m.). Pokalbio metu moteris prisiminė pažintį su tinklalaidės vedėju Ąžuolu Misiukevičiumi, modelio ir TV laidų vedėjos karjeros pradžią, kalbėjo apie Buenos Airėse filmuotą šokių projektą „Tangomanai“, vyrų dėmesį, santykius su ilgamečiu partneriu, atviras fotosesijas. Paklausta, ar su ilgamečiu mylimuoju, gyd.

Monika Kvietkutė – apie verslą, perduotą buvusio vyro mylimajai: turėjau galimybę atsiimti

Naujosios tinklalaidės „Tik į priekį“ pirmoji viešnia – dainininkė, verslininkė Monika Kvietkutė. Pokalbio su Ąžuolu Misiukevičiumi metu moteris nevengė paatvirauti ne tik apie skyrybas, bet ir apie buvusį verslą.  Tinklalaidės „Tik į priekį“ vedėjui A. Misiukevičiui pasiteiravus, kas nutiko su maisto papildų parduotuve „Monikita“, kurios veidu buvo pati M. Kvietkutė, moteris atskleidė, kad veikla nutrūko po skyrybų su buvusiu vyru.

Monika Kvietkutė – apie vyrų dėmesį: „Pavargau apsimetinėti ir kažkam įtikti“

Naujosios tinklalaidės „Tik į priekį“ pirmoji viešnia – dainininkė, verslininkė Monika Kvietkutė. Pokalbio su Ąžuolu Misiukevičiumi metu moteris nevengė paatvirauti apie savo požiūrį į santykius ir vyrų dėmesį, kurio Monikai netrūksta.  Tinklalaidės „Tik į priekį“ vedėjui A. Misiukevičiui pasiteiravus, ar pašnekovė sulaukia vyrų dėmesio, moteris nesikuklino – jo gauna užtektinai.  „Meluočiau, jei sakyčiau, kad nesulaukiu.

Monika Kvietkutė – apie santykius su „narcizu“ ir skyrybas: silpni vyrai bijo savimi pasitikinčių moterų

Naujosios tinklalaidės „Tik į priekį“ pirmoji viešnia – dainininkė, verslininkė Monika Kvietkutė. Pokalbio metu moteris kalbėjo apie su bendraminte įkurtą verslą, santykius su „narcizu“ vyru, sūnaus auklėjimą, gerbėjų dėmesį ir viešumo kainą. „Iš vyrų dėmesio tikrai gaunu“, – sakė M. Kvietkutė. Moteris taip pat prakalbo ir apie santykius, kurie nutrūko: „Gal nuskambės su dideliu ego ir panašiai, bet aš tikrai žinau, kad esu geras žmogus.

Posūkis Ąžuolo Misiukevičiaus karjeroje: tapo naujos tinklalaidės „Tik į priekį“ vedėju

153
Sunku pasakyti, ką šiandien linksniuojame daugiau – socialiniuose tinkluose puikiai žinomą charizmatiškąjį plaukų stilistą Ąžuolą Misiukevičių, ar tokią pat skambią ir daugeliui lietuvių jau prilipti spėjusią frazė „Tik į priekį“. Juk apie tai, kaip judėti į priekį, svajojame visi.
Į viršų