Nerimas dėl Zaporižios AE: ar Rusija ryšis sukelti 10 kartų didesnę nei Černobylio nelaimę?

58
Pastaruoju metu daugėja pranešimų apie sprogimus ir apšaudymus greta Zaporižios atominės elektrinės (AE). Zaporižios AE – pirma Europoje ir trečia pasaulyje pagal dydį branduolinė jėgainė. Rusija ir Ukraina vieni kitus kaltina dėl incidentų prie Zaporižios AE, o ekspertai sako, kad nelaimės atveju žala būtų dešimt kartų didesnė, nei Černobylio avarijos metu. Apie situaciją naujienų portalo tv3.lt tinklalaidėje „Sukasi pasaulis“ kalbasi žurnalistai Andrius Jakimčuk ir Vilmantas Venckūnas.

SUKASI PASAULIS. Baimė dėl Zaporižios, ūkvedys Lukašenka ir religinis fanatizmas

Rusija ir Ukraina kaltina viena kitą Zaporižios atominės elektrinės (AE) apšaudymais. Jėgainė yra didžiausia Europoje ir trečia pasaulyje, o jos sprogimo atveju žala būtų dešimt kartų didesnė nei Černobylio avarijos metu. Naujienų portalo tv3.lt tinklalaidės „Sukasi pasaulis“ vedėjai Vilmantas Venckūnas ir Andrius Jakimčuk aptaria, kiek realus katastrofos Zaporižėje scenarijus.

Drobiazko ir Vanago laukia nauji, dar didesni nemalonumai pačioje Rusijoje

Lietuvoje verda diskusijos, ką daryti su Margaritos Drobiazko ir Povilo Vanago situacija. Karjerą baigę Lietuvos sportininkai priėmė sprendimą dalyvauti Kremliaus „šeimos“ organizuojamame renginyje Sočyje. Toks elgesys žiaurumų Ukrainoje kontekste sukėlė daug nepasitenkinimo Lietuvoje. Apie susidariusią situaciją naujienų portalo tv3.lt tinklalaidėje „Sukasi pasaulis“ kalbasi žurnalistai Andrius Jakimčuk ir Vilmantas Venckūnas.

SUKASI PASAULIS. Drobiazko&Vanago suktukas, Kazachstano atsakas Rusijai ir JAV sąmokslo teorijų platintojo „nuskausminimas“

M. Drobiazko ir P. Vanago pasirodymo Sočyje skandalas, kuris gali baigtis kiek netikėtai, kai rusai sužinos, kad lietuviai pasmerkė karą Ukrainoje. Rusai taip pat dar nėra informuoti, bet neišvengiamai sužinos, kad Vakarų sankcijos veikia ir veikia labai stipriai. Naujienų portalo tv3.lt žurnalistai Vilmantas Venckūnas ir Andrius Jakimčuk tinklalaidėje „Sukasi pasaulis“ aptarė kratų Trumpo namuose ir Alexo Joneso įspūdingą baudą už blėnių tiražavimą.

Įtakingas Kremliaus veikėjas dingo kaip į vandenį: kur prapuolė Putino pilkasis kardinolas ir karo Ukrainoje architektas?

Vienas „rusiškojo pasaulio“ idėjos kūrėjų, karo Ukrainoje architektų ir artimas Vladimiro Putino bendražygis Vladislavas Surkovas tiesiog... dingo. Jei kiti Kremliaus veikėjai, dėl kurių sveikatos ir gyvybės vyko diskusijos, nuo vasario 24-osios bent kartą pasirodė viešojoje erdvėje, tai V. Surkovas dingo kaip į vandenį.  Apie situaciją naujienų portalo tv3.lt tinklalaidėje „Sukasi pasaulis“ kalbasi žurnalistai Andrius Jakimčuk ir Vilmantas Venckūnas.

Kinija tūžta dėl Taivano: ar drakonas nepabūgs panaudoti ugnį?

JAV Atstovų Rūmų pirmininkė Nancy Pelosi antradienį vakare atskrido į Taivaną, tapdama aukščiausio rango amerikiečių pareigūne, aplankiusia autonominę salą per pastaruosius 25 metus. Kinija jau pažadėjo duoti atsaką Jungtinėms Valstijoms. Apie situaciją naujienų portalo tv3.lt tinklalaidėje „Sukasi pasaulis“ kalbasi žurnalistai Andrius Jakimčuk ir Vilmantas Venckūnas. „Kinija iki šiol reagavo labai neigiamai į šitą norą visaip parodyti dėmesį Taivanui. Bus vaizdų.

SUKASI PASAULIS. Daug triukšmo dėl Pelosi, lietuvių klejonės Maskvoje ir kur dingo Surkovas?

JAV Atstovų Rūmų pirmininkė Nancy Pelosi antradienį vakare atskrido į Taivaną, tapdama aukščiausio rango amerikiečių pareigūne, aplankiusia autonominę salą per pastaruosius 25 metus. Kinija jau pažadėjo duoti atsaką Jungtinėms Valstijoms.

Orbano reveransai Kremliui: ar kainų ir šalčio prispausta Vengrija dar atsisuks į Briuselį?

Vengrija priklauso NATO ir Europos Sąjungai, tačiau šalies premjeras Viktoras Orbanas daro reveransus Kremliui. Šalies atstovai vyksta į Maskvą derėtis dėl dujų tiekimo, o pats V. Orbanas kalba, kad ES sankcijos Rusijai buvo klaidingas žingsnis.
Į viršų