Pirmąją dieną parduota 1,4 mln. Harry knygos egzempliorių: dabar galime suprasti princą iš jo paties žodžių

Per pirmąją dieną Jungtinėje Karalystėje, Jungtinėse Valstijose ir Kanadoje parduota 1,4 mln. princo Harry atsiminimų knygos „Atsarginis“ (Spare) anglų kalba egzempliorių, ketvirtadienį pranešė leidykla „Penguin Random House“. Pardavimų duomenys paskelbti po to, kai pirmoji visuomenės nuomonės apklausa po memuarų išleidimo parodė, kad Harry populiarumas Jungtinėje Karalystėje toliau krenta.

Tamsiausi karalienės Elžbietos II palikuonių skandalai: „pavertė monarchiją žiniasklaidos keistuolių šou“

Anapilin iškeliavus Didžiosios Britanijos karalienei Elžbietai II, visas pasaulis prisiminė ir žavėjosi ne tik monarchės valdymu, bet ir asmeniniu gyvenimu. Tačiau greičiausiai karalienei teko sugadinti daug nervų stebint, kaip į įvairiausius skandalus nuolat įsivelia sūnūs ir anūkai. Daugiau apie tai – laidos „Karštai su tv3.lt“ reportaže. Viso pasaulio dėmesį prikausčiusiose karalienės Elžbietos II laidotuvėse buvo galima pastebėti vieną labai įdomią detalę.

Bakingamo rūmai paskelbė pirmąją karalienės Elžbietos II antkapio nuotrauką

Pirmadienio, rugsėjo 19 d., vakarą Didžiosios Britanijos karalienė amžinojo poilsio atgulė Karaliaus Jurgio VI memorialinėje koplyčioje Vindzoro pilyje. Bakingamo rūmai paskelbė antkapio, kuriame buvo palaidota karalienė Elžbieta II, nuotrauką. Didžiosios Britanijos karalienės vardas išrašytas juodoje lentoje šalia jos tėvo Jurgio VI, motinos Elžbietos ir vyro princo Philipo vardų. Apie tai praneša „Sky News“. Nuotraukoje – paminklas apsuptas gėlių puokštėmis ir vainikais.

Naujosios JK premjerės Liz Truss laukia politinis debiutas Jungtinėse Tautose

Praėjus kelioms valandoms po britų monarchės Elžbietos II laidotuvių, kuriose skaitė vieną iš Šv. Rašto skaitinių, naujoji Jungtinės Karalystės ministrė pirmininkė Liz Truss išskrido į Niujorką. Ten jos laukia debiutas Jungtinių Tautų Generalinėje Asamblėjoje.

Karštai su tv3.lt. Didžiausi britų monarchų skandalai ir kaip seksis Jungtinę Karalystę valdyti Karoliui III?

Šią savaitę klausydamiesi žinių apie karalienės Elžbietos II-osios mirtį, ne kartą girdėjome žodžius „eros pabaiga“. Visas pasaulis šiandien paskutinį kartą atiduoda pagarbą ilgiausiai Jungtinę Karalystę valdžiusiai karalienei, o kartu ir dar labiau susidomėjo jos bei jos šeimos narių gyvenimu.

Širdį spaudžianti akimirka: užfiksuota, kaip karalius Karolis III nubraukia ašarą prie mamos karsto

Pirmadienį prasideda karalienės Elžbietos laidotuvių ceremonija. Velionės palaikai savo paskutinę kelionę pradės vykstant didžiulei valstybinių laidotuvių ceremonijai – pirmiausiai į Vestminsterio abatiją, o galiausiai ir į Vindzoro pilį, kur paskutinį sykį su Elžbieta II galės atsisveikinti artimiausieji šeimos nariai. Karalius Karolis lll sunkiai tvardė emocijas, kai Vestminsterio abatijoje vyko jo motinos Elžbietos ll laidotuvių ceremonija, skelbė thesun.co.uk.

Karalienės Elžbietos II laidotuvės – speciali tv3.lt tiesioginė transliacija

Velionė Jungtinės Karalystės monarchė Elžbieta II pirmadienį atguls amžinojo poilsio po iškilmingų valstybinių laidotuvių, kuriose dalyvaus lyderiai iš viso pasaulio, ir istorinės paskutinės jos žemiškos kelionės Londono gatvėmis. Kviečiame tiesiogiai naujienų portale tv3.lt tiesiogiai stebėti specialią laidą karalienės Elžbietos II laidotuvėms.

Atsisveikinimas su karaliene: Karalienė Elžbieta ll atgulė amžino poilsio: šalia jos – ypatingi žmonės

60
Pirmadienį įvyko karalienės Elžbietos laidotuvių ceremonija. Velionės palaikai savo paskutinę kelionę pradėjo vykstant didžiulei valstybinių laidotuvių ceremonijai – pirmiausiai į Vestminsterio abatiją, o galiausiai ir į Vindzoro pilį, kur paskutinį sykį su Elžbieta II galėjo atsisveikinti artimiausieji šeimos nariai. Karalienė palaidota koplyčioje kartu su savo anksčiau mirusiu vyru, princu Philipu.

Joe Bidenas atidavė paskutinę pagarbą karalienei

JAV prezidentas Joe Bidenas sekmadienį, likus dienai iki valstybinių laidotuvių, Londono Vestminsterio salėje atidavė paskutinę pagarbą karaliene Elžbietai II. J. Bidenas, lydimas žmonos Jill, persižegnojo stovėdamas salėje, kurioje nuo trečiadienio pašarvota ilgiausiai – 70 metų – valdžiusi Britanijos monarchė. Elizabeth II karstą seniausioje Britanijos parlamento dalyje jau aplankė virtinė pasaulio lyderių.

Aštuoni Elžbietos II anūkai dalyvavo jos pagerbimo ceremonijoje: prisiminimais pasidalijo ir karaliene konsorte tapusi Camilla

Aštuoni karalienės Elžbietos II anūkai dalyvavo jautrioje jos pagerbimo ceremonijoje – rimtyje budėjo prie mylimos močiutės karsto. O tiksint paskutinėms valandoms iki monarchės laidotuvių, su ja atsisveikinti plūsta jau ne tik dešimtys tūkstančių britų, bet ir valstybių vadovai. Į Londoną atvyko ir Joe Bidenas. Vestminsterio menėje ypatinga ceremonija. Aštuoni karalienės Elžbietos II anūkai įžengia į menę ir lėtai eina velionės močiutės karsto link.

Karalienės Elžbietos vaikystė: neatpažinti tėvai, netikėtas likimo posūkis ir nejaukūs Bekingemo rūmai

Praėjusią savaitę visą pasaulį sukrėtė skaudi žinia – eidama 97-uosius metus, mirė karalienė Elžbieta II-oji. Visą savo gyvenimą paskyrusi tarnybai, Didžiosios Britanijos žmonėms ji tapo tikru pasididžiavimo simboliu. Tačiau iš tiesų kiekvienu jos žingsniu ir karališko gyvenimo subtilybėmis domėjosi ne vien britai – karalienę buvo pamilęs visas pasaulis.

Joe Bidenas sekmadienį Londone atiduos paskutinę pagarbą karalienei Elžbietai II

JAV prezidentas Joe Bidenas sekmadienį Londone atiduos paskutinę pagarbą karalienei Elžbietai II, eiliniams gedėtojams belaukiant eilėje, kad prieitų prie velionės monarchės karsto. Parlamento Vestminsterio salėje pagerbę monarchę, J. Bidenas, Japonijos imperatorius Naruhito ir kiti pasaulio lyderiai turi dalyvauti priėmime pas karalių Karolį III.

Tiesiogiai – ypatinga juosta apie karalienės gyvenimą: atskleistos nežinomos Elžbietos II-osios detalės

Praėjusią savaitę visą pasaulį sukrėtė skaudi žinia – eidama 97-uosius metus, mirė karalienė Elžbieta II-oji. Visą savo gyvenimą paskyrusi tarnybai, Didžiosios Britanijos žmonėms ji tapo tikru pasididžiavimo simboliu. Tačiau iš tiesų kiekvienu jos žingsniu ir karališko gyvenimo subtilybėmis domėjosi ne vien britai – karalienę buvo pamilęs visas pasaulis.

Elžbietos II-osios ir princo Filipo meilės istorija – jau šiandien per TV3: kaip pora bendraudavo likę dviese?

Prieš kiek daugiau nei savaitę pasaulis neteko karalienės Elžbietos II-osios. Daugybei kartų britų ji buvo pasididžiavimą kelianti karalienė, o savo artimiausiems žmonėms – ir mama, močiutė, žmona bei didžiausia atrama ir pavyzdys.

Joe Bidenas atvyko į Jungtinę Karalystę prieš karalienės Elžbietos II laidotuves

JAV prezidentas Joe Bidenas vėlai šeštadienį prieš karalienės Elžbietos II laidotuves atskrido į Jungtinę Karalystę, pranešė naujienų agentūros AFP fotografas „Air Force One“ lėktuve. J. Bideno lėktuvas nusileido Londono Stanstedo oro uoste, esančiame netoli sostinės, prieš 22 val. vietos (0 val. Lietuvos) laiku. Sekmadienį, valstybinių laidotuvių išvakarėse, jis turėtų atiduoti pagarbą karalienei Elizabeth II prie jos karsto ir susitikti su naujuoju karaliumi Karoliu III.

Nesantuokiniu Karolio III sūnumi save vadinantis vyras negali žiūrėti į savo vaikus: sielvartas tik didėja

Australų inžinierius teigia, jog yra karaliaus Karolio III ir jo žmonos Camillos nesantuokinis vaikas. Visai neseniai jis prabilo apie „močiutės“ mirtį ir atskleidė, kodėl negali žiūrėti į savo vaikus. Užsienio žiniasklaidai vyras pasakojo, kad po karalienės Elžbietos ll mirties – negali žiūrėti į savo atžalas, nes juose mato savo „močiutę“, kurios taip ir nėra niekada realybėje matęs, skelbė dailystar.co.uk.

Sekmadienį per TV3 – ypatinga juosta apie karalienės gyvenimą: detalės, kurių apie Elžbietą II-ąją dar nežinojote

Praėjusią savaitę visą pasaulį sukrėtė skaudi žinia – eidama 97-uosius metus, mirė karalienė Elžbieta II-oji. Visą savo gyvenimą paskyrusi tarnybai, Didžiosios Britanijos žmonėms ji tapo tikru pasididžiavimo simboliu. Tačiau iš tiesų kiekvienu jos žingsniu ir karališko gyvenimo subtilybėmis domėjosi ne vien britai – karalienę buvo pamilęs visas pasaulis.

Kūno kalbos ekspertė prabilo apie Harry: patyrė dvigubą smūgį

Kūno kalbos ekspertė Judi James prabilo apie trečiadienį pasirodžiusį Harry ir išanalizavo jo elgesį. Pasak jos, vyras jaučia sielvartą ne tik dėl karalienės netekties. Harry vėl susivienijo su karališkosios šeimos nariais po savo močiutės Elžbietos ll mirties, kai 2020 m. sausio mėnesį atsisakė garbingų titulų, skelbė thesun.co.uk.

Koks bus Karolis III – karalius aktyvistas ar tylinti mitinė būtybė?

Po 70 metų trukusio Elžbietos II valdymo Jungtinė Karalystė turi naują monarchą – Karolį III. Daugelis gyvenime nematė jokio kito britų monarcho, tad kyla natūralus klausimas, koks bus Karolio III valdymas. Apie galimą karaliaus Karolio III aktyvų vaidmenį naujienų portalo tv3.lt tinklalaidėje „Sukasi pasaulis“ kalbėjosi žurnalistai Andrius Jakimčuk ir Vilmantas Venckūnas. „Turėtų būti hiperaktyvus karalius. Žmogus turi užspaudęs užtaisą.

Princas Andrew ir Harry neturėjo kur dėtis: akis nuleido į žemę

293
Princui Andrew ir Harry šiandien buvo uždrausta sveikintis per karalienės karsto procesiją, o kiti karališkieji asmenys, įskaitant karalių Karolį III, princą Williamą ir princesę Anne, atliko šį gestą. Karališkosios šeimos nariai sveikinosi, kai vyko karalienės karsto gabenimo ceremonija iš Bakingemo rūmų į Vestminsterio salę, kur Elžbieta ll gulės iki savo laidotuvių, skelbė dailymail.co.uk.
Į viršų