Kai vien talento negana: talentingų krepšininkų nuopuoliai ir ugdymo klaidos

Lietuvoje talentingi krepšininkai jau nuo mažų dienų stebimi pro padidinamąjį stiklą. Dažnai dar jauname amžiuje jiems jau klijuojamos būsimų lyderių etiketės, jie vadinami „naujaisiais Jasikevičiais ar Valančiūnais“. Bet kaip atlaikyti tokį spaudimą? Tv3.lt projekte „Kita karta“ pristatėme būrį talentingų įvairaus amžiaus krepšininkų ir reitingo lyderius.

Krepšinio spragomis susirūpinęs Sireika: „Ar nebijote, kad neturėsime naujų Jasikevičių?“

Portalas tv3.lt tęsia projektą „Kita karta“. Šį kartą analizuojame, kodėl U16, U18 ir U20 reitingo lyderiais tapo aukštaūgiai. U16 kategorijoje nugalėjo Mantas Kočanas – 207 cm penkiolikmetis. Iki profesionalo karjeros dar jam toli, tad Kauno „Žalgirio“ krepšinio mokyklos auklėtinis dar turėtų išstypti. U18 reitinge laurus susižėrė dar vienas žalgirietis Paulius Murauskas. Septyniolikmetis jau atstovauja „Žalgirio“ dublerius ir yra sužaidęs rungtynes pagrindinėje komandoje.

Palmių apsuptyje svajonės siekiantis Tubelis: krepšinis Arizonoje, naujokų birža ir linkėjimai iš Lietuvos

„Visų pirma, mes su broliu atskridome į egzotišką miestą. Čia visada šilta. Žiema praėjo, bet mes jos nepajautėme – jokio sniego, lauke temperatūra 20 laipsnių ar daugiau. Tų palmių pilna...“, – juokėsi vienas perspektyviausių Lietuvos krepšinio atletų Ąžuolas Tubelis. „Kita karta“ U20 kategorijoje pirmąją vietą nuskynęs jaunuolis šiuo metu graibsto patirtį Arizonos universitete.

„Kita karta“. Žinomi veidai, NBA lygio talentai ir Lekavičiaus kopija

Naujienų portalas Tv3.lt pristato trečiąjį ir paskutinį projekto „Kita karta“ reitingą – kviečiame susipažinti su talentingiausiais jaunimo (U20) grupės vaikinais. Tv3.lt projektas „Kita karta“ skirtas susipažinti su jaunaisiais šalies krepšininkais, kurie ateityje gali pakeisti dabartinius Lietuvos rinktinės lyderius ir skinti pergales tarptautinėje arenoje.

„Žalgirio“ deimantas Murauskas – „naglas“ ir labai talentingas: „Nuo mažens tikslas – NBA“

Naglas ir labai talentingas – taip dažniausiai krepšinio ekspertai apibūdina 17-metį Kauno „Žalgirio“ talentą Paulių Murauską. Anksti įžengęs į vyrų krepšinį ir šį sezoną pagrindinės Lietuvos čempionų komandos duris pravėręs puolėjas – vienas įdomiausių jaunųjų talentų šalyje, kurį jau dabar verta stebėti akyliau. Tv3.lt projekto „Kita karta“ ekspertai buvo vieningi – keturi iš jų P. Murauskui skyrė pirmą vietą U18 reitinge, vienas – antrąją.

„Kita karta“. Neeilinių gabumų talentas, NBA perspektyva ir Brazdeikio brolis

Naujienų portalas Tv3.lt pristato antrąjį projekto „Kita karta“ reitingą – kviečiame susipažinti su talentingiausiais jaunių (U18) grupės vaikinais. Tv3.lt projektas „Kita karta“ skirtas susipažinti su jaunaisiais šalies krepšininkais, kurie ateityje gali pakeisti dabartinius Lietuvos rinktinės lyderius ir skinti pergales tarptautinėje arenoje.

„Kita karta“. Ryškiai matomi talentų minusai ir „iššauti“ galintis gynėjas

Naujienų portalas Tv3.lt pristato pirmąjį projekto „Kita karta“ reitingą – kviečiame susipažinti su talentingiausiais jaunučių (U16) grupės vaikinais. Tv3.lt projektas „Kita karta“ skirtas susipažinti su jaunaisiais šalies krepšininkais, kurie ateityje gali pakeisti dabartinius Lietuvos rinktinės lyderius ir skinti pergales tarptautinėje arenoje.

„Žalgirio“ talentas Kočanas: „geras vaikis“, sugebėjimais stebinantis ne tik aikštėje

Naujienų portalo Tv3.lt projekte „Kita karta“ kviečiame susipažinti su talentingiausiais Lietuvos jaunaisiais krepšininkais. Dėmesio centre atsidūrė šešiolikmečiai ir jų reitingo lyderis Mantas Kočanas. Tarp šešiolikmečių (gimę 2005 m. ir vėliau) vyko gana atkakli kova. Dėl pirmosios vietos susigrūmė du jaunieji žalgiriečiai Petras Padegimas ir M. Kočanas.

Tv3.lt projektas „Kita karta“ – kas pakeis dabartines krepšinio žvaigždes?

Naujienų portalas „Tv3.lt“ pristato projektą „Kita karta“ – jis skirtas susipažinti su jaunaisiais šalies krepšininkais, kurie ateityje gali pakeisti dabartinius Lietuvos rinktinės lyderius ir skinti pergales tarptautinėje arenoje. Jaunieji krepšininkai buvo suskirstyti į tris amžiaus grupes – U16 (gimę 2005 m. ir vėliau), U18 (gimę 2003 m. ir vėliau) ir U20 (gimę 2001 m. ir vėliau). Tai reiškia, kad tarp talentingiausių šalies šešiolikmečių galėjo pakliūti ir jaunesni žaidėjai.
Į viršų