Gaisras Kretingos rajone: dega metalo supirktuvė

Bendrasis pagalbos centras praneša – Kretingos rajone dega metalo supirktuvė.  Pranešimo apie gaisrą Kretingos r. sav., Kretingoje, Verslo g. BPC sulaukė antradienį apie 15.15 val.  Į įvykio vietą išsiųstos Klaipėdos priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Kretingos ir Palangos priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos. Informacija apie įvykį perduota Klaipėdos greitosios medicinos pagalbos stočiai ir Klaipėdos apskrities vyriausiam policijos komisariatui.
Kriminalai Prieš 3 val.

Vilniaus centre – dvi avarijos: medikų pagalbos prireikė 7-mečiui

Vilniaus VPK pareigūnai praneša – antradienį popiet sostinės centre – dvi avarijos.   Viena avarija fiksuota Maironio ir Aukštaičių gatvių sankryžoje. Susidūrė automobilis „Mitsubishi“ ir automobilis „Volkswagen“. 7-erių metų amžiaus berniukui prireikė medikų pagalbos.  Pranešimo apie įvykį policija sulaukė 13 val. 24 min.   Antra avarija fiksuota Vrublevskio ir Tilto gatvių sankryžoje.
Kriminalai Prieš 4 val.

Muitininkui kyšį siūlęs vairuotojas užsidirbo ikiteisminį tyrimą

Muitinės pareigūnui kyšį – 1020 eurų ir 260 dolerių – siūliusiam vairuotojui Muitinės kriminalinėje tarnyboje (MKT) pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Baudžiamojo kodekso 227 str. (Papirkimas) 2 d. Sekmadienį, birželio 4 d., apie 10 val. ryto Raigardo kelio poste sustabdžius lengvąjį automobilį MAZDA 5, vairuojamą Lietuvos Respublikos piliečio, muitinės pareigūnui kilo įtarimų, kad juo gali būti gabenama kontrabanda.
Kriminalai Prieš 5 val.

Gaudynės kaip iš veiksmo filmo: girtas bėglys sudaužė policijos automobilį ir atsidūrė areštinėje

Neblaivus jaunas vyras atsidūrė areštinėje – sprukdamas automobiliu „Audi A6“, nepakluso pareigūnų reikalavimui sustoti, pavojingai manevravo, keldamas pavojų eismo dalyviams, bei apgadino policijos tarnybinį automobilį. Birželio 4 d. apie 17 val. Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos skyriaus ekipažas, patruliavęs Šalčininkų r., Eišiškėse, Vilniaus g., pastebėjo automobilį „Audi A6“ be valstybinio numerio ženklų. Pareigūnai nusprendė jį sustabdyti ir patikrinti.
Kriminalai Prieš 6 val.

Gaisras Vilniuje: užsidegė didelė nuotekų valyklos talpykla

Sostinėje ugniagesiai gesina didelę nuotekų valyklos talpyklą. Anot Valstybinės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos, šiandien, 08.47 val., ugniagesiai gavo pranešimą, kad Vilniaus mieste, Titnago gatvėje, dega nuotekų valyklos talpykla. Pirminiais duomenimis, joje yra apie 50 t atliekų. Šiuo metų vietoje dirba gausios ugniagesių pajėgos. Pro talpos apačią degančios granulės yra išpilamos ir perliejamos vandeniu. Ugniagesiai nuo karščio saugo šalia esančius pastatus.
Kriminalai Prieš 7 val.

Incidentas Vilniuje: troleibusas nutraukė laidus, jie užkrito ant automobilių

Neeilinis incidentas Vilniuje. Troleibusas nutraukė laidus, jie užkrito ant automobilių ir ėmė kibirkščiuoti. Incidentas įvyko Pylimo gatvėje. Važiuodamas troleibusas nutraukė laidus, laidai užkrito ant dviejų automobilių, ėmė kibirkščiuoti. Į įvykio vietą atvyko gelbėtojai ir užtvėrė eismą. Pylimo gatvė ties Sodų gatve ir dalis Bazilijonų gatvės yra užtverta. Eismas nukreipiamas į aplinkelius, todėl vairuotojai raginami perplanuoti savo keliones. Įvykio vietoje dirba gelbėtojai.
Kriminalai Prieš 7 val.

Dėl seksualinių nusikaltimų prieš nepilnametį teisiamam Ačui – dar viena bloga teismo žinia

Lietuvos Aukščiausiasis Teismas antradienį paliko galioti verdiktą už pasikėsinimą tenkinti lytinę aistrą su nepilnamečiu nuteisto buvusio parlamentaro ir Raseinių politiko Remigijaus Ačo byloje. „Atmesti gynėjo kasacinį skundą,“ – paskelbė teisėja Sigita Jokimaitė. Šis teismo sprendimas yra galutinis ir neskundžiamas. Buvęs politikas nepripažino kaltės ir teismo prašė nutraukti jo bylą, jo advokatė Aušra Ručienė sakė, kad byloje nepakanka įrodymų kaltinimams.

Zarasų gyventojas bus teisiamas dėl melagingo pranešimo apie užminuotą teismo pastatą

Zarasų rajono gyventojas bus teisiamas dėl melagingo pranešimo apie neva užminuotą teismo pastatą Zarasuose, kur tądien turėjo vykti baudžiamosios bylos, kurioje jis teisiamas, nagrinėjimas, antradienį pranešė prokuratūra. Panevėžio apygardos prokuratūroje baigto ikiteisminio tyrimo dėl melagingo pranešimo apie visuomenei gresiantį pavojų duomenimis, praėjusių metų lapkritį į Bendrąjį pagalbos centrą paskambinęs vyras pranešė, kad į Utenos apylinkės teismo Zarasų rūmus įneštas sprogmuo.
Kriminalai Prieš 9 val.

Vilniuje automobilis susidūrė su mopedu, jo vairuotojas sužalotas

Vilniuje pirmadienį automobilis susidūrė su mopedu, jo vairuotojas sužalotas. Kaip antradienį pranešė Vilniaus apskrities policija, pranešimas apie įvykį gautas apie 14.01 val., kai Vilniuje, Kauno ir Vytenio gatvių sankryžoje, automobilis „Opel Insignia“, vairuojamas 20-ies metų moters, sukdamas į kairę nepraleido ir susidūrė su 18-mečio vairuojamu mopedu „Piaggio Vespa“. Mopedo vairuotojas dėl sužalojimų pristatytas į ligoninę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Kriminalai Prieš 9 val.

Panevėžyje iš automobilių pavogti veidrodėliai, vairas, multimedija, džemperis

Panevėžyje pirmadienį iš skirtingų automobilių pavogtas vairas, multimedija, džemperis, veidrodėliai. Kaip antradienį pranešė Panevėžio apskrities policija, birželio 5 dieną gautas pranešimas, kad nuo 1.15 val. iki 1.25 val. iš automobilio „BMW 320D“ pavogtas multifunkcinis vairas. Nuostolis – 1000 eurų.  Tą pačią dieną apie 6.45 val. sulaukta pranešimo, kad iš automobilio BMW pavogta navigacija, multimedija, vyriška rankinė, džemperis. Nuostolis – 2360 eurų.  Apie 10 val.
Kriminalai Prieš 9 val.

Vilniuje iš statomo namo pavogta statybinių įrankių už daugiau kaip 4 tūkst. eurų

Vilniuje iš statomo namo pavogta įvairių statybinių įrankių už daugiau kaip 4 tūkst. eurų. Kaip antradienį pranešė Vilniaus apskrities policija, vagystė išlaužus durų spynos cilindrą įvykdyta laikotarpyje nuo birželio 2 dienos 20 val. iki birželio 5 dienos 10.30 val.  Nuostolis – apie 4150 eurų. Dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Kriminalai Prieš 9 val.

Vyras įmetė šiukšlių maišą į Rusijos ambasados Vilniuje teritoriją

Vilniuje sulaikytas į Rusijos ambasados teritoriją maišą su šiukšlėmis įmetęs vyras, antradienį pranešė policija. 2002 metais gimęs vyras buvo sulaikytas pirmadienio vakarą šiek tiek po 22 valandos. Policija surinko medžiagą pagal Baudžiamojo kodekso straipsnį, numatantį atsakomybę už viešosios tvarkos pažeidimą.
Kriminalai Prieš 10 val.

Netoli Vilniaus centro apleistame pastate kilo gaisras

Netoli Vilniaus centro apleistame pastate kilo gaisras, įtariamas padegimas, antradienį pranešė policija. Gaisro metu aprūko A. Juozapavičiaus gatvėje esančio pastato pirmo aukšto perdanga. Pareigūnai šiuo metu nustatinėja gaisro nuostolį.
Kriminalai Prieš 10 val.

Šalčininkų rajone pas vyrą bute rastas neteisėtai laikomas dujinis pistoletas

Šalčininkų rajone pas vyrą bute rastas neteisėtai laikomas dujinis pistoletas, antradienį pranešė policija. Bute Kalesnininkų kaime taip pat rastos dvi dėtuvės ir šovinys. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Kriminalai Prieš 10 val.

Aukščiausiasis Teismas skelbs verdiktą už seksualinius nusikaltimus nuteisto Ačo byloje

Lietuvos Aukščiausiasis Teismas antradienį skelbs verdiktą už pasikėsinimą tenkinti lytinę aistrą su nepilnamečiu nuteisto buvusio parlamentaro ir Raseinių politiko Remigijaus Ačo byloje. Buvęs politikas nepripažįsta kaltės ir teismo prašo nutraukti jo bylą, jo advokatė Aušra Ručienė sako, kad byloje nepakanka įrodymų kaltinimams. Šią bylą Aukščiausiasis Teismas pradėjo nagrinėti kovo pabaigoje, tada ji buvo nagrinėjama rašytinio proceso tvarka.
Kriminalai Prieš 11 val.

Akimirka, paliekanti randą visam gyvenimui: Lietuvoje vanduo ne kartą tragiškai pasiglemžė vaikus

Sukrečianti tragedija Vilniuje – sekmadienį Neries upėje, Žirmūnų mikrorajone, nuskendo vos 5-erių metukų vaikas.  Šis sukrečiantis atvejis dar kartą primena, kad prie vandens telkinių vaikų negalima palikti vienų nė akimirkai. Pastaraisiais metais Lietuvą sukrėtė ne viena panaši tragedija, kai tėvams teko apraudoti nuskendusius vaikus. Skaudi nelaimė sostinėje Tik ką, praėjusį sekmadienį, apie 16 val.
Kriminalai Prieš 22 val.

Vilniuje partrenktam paspirtukininkui gali tekti atlyginti vairuotojui padarytą žalą

Pirmadienį pavakare šalia T. Kosčiuškos, Olandų ir Antakalnio gatvių žiedinės sankryžos partrenktas paspirtukininkas. Apie eismo nelaimę perėjoje tarnyboms pranešta maždaug 18-ą valandą. Jauną vyrą su paspirtuku partrenkė iš žiedo Žirmūnų tilto link išvažiuojantis visureigis „Honda“. Anot liudininkų, smūgis buvo smarkus, išdužo visureigio priekinis stiklas. Vaikinas su „Bolt“ paspirtuku  rimtesnių sužalojimų išvengė – medikų pagalbos jis atsisakė.

Tarnybų sujudimas: Tauragės rajone dega komercinės paskirties pastatas.

Bendrasis pagalbos centras praneša apie gaisrą Tauragės rajone.  Skelbiama, kad Tauragės r. sav., Tauragės sen., Taurų k., Laimučio Litvinaičio g. dega komercinės paskirties pastatas. Pranešimo apie įvykį BPC sulaukė 14.46 val. Į įvykio vietą išsiųstos Klaipėdos apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Tauragės ir Tauragės raj. priešgaisrinės gelbėjimo pajėgo.Informacija apie įvykį perduota Kauno greitosios medicinos pagalbos stočiai.
Kriminalai 2023-06-05

Kretingos rajone užsiliepsnojo Joskaudų miškas

Bendrasis pagalbos centras praneša – Kretingos rajone dega miškas.  Pranešimo apie Kretingos r. sav., Kretingos sen., Rūdaičių k. degantį Joskaudų mišką BPC sulaukė pirmadienį apie 14 val. 14 min.  Į įvykio vietą išsiųstos Klaipėdos priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Klaipėdos, Kretingos ir Palangos priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos.
Kriminalai 2023-06-05

Ugniagesiai užgesino Vilniuje Maskvos namų pastate kilusį gaisrą

Ugniagesiai pirmadienį po pietų užgesino Vilniaus centre, Maskvos namų pastate, kilusį nedidelį gaisrą. „13.41 val. ugniagesiai gavo pranešimą, kad pirmame pastato aukšte matomos liepsnos, septynių aukštų neeksploatuojamas pastatas A. Juozapavičiaus gatvėje“ , – BNS sakė Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento atstovė Edita Zdanevičienė. Į įvykio vietą buvo išsiųstos dvi ugniagesių autocisternos ir automobilis su kopėčiomis. Pasak E. Zdanevičienės, 14 val.
Į viršų