Kriminalai ir nelaimės

 

Naujienos ir įvykiai iš policijos, teismų, Bendrojo pagalbos centro, pranešimai apie eismo ir kitokius nelaimingus nutikimus.

Smurtas Vilniaus širdyje: pakako vieno smūgio, kad sugadintų žmogui gyvenimą

Teisme išnagrinėtos konflikto Vilniaus širdyje, Gedimino prospekte, aplinkybės. Per šį incidentą žmogui buvo sunkiai sutrikdyta sveikata. Bylos duomenimis, Laurynas V. dėl chuliganiškų paskatų sunkiai sutrikdė kito žmogaus sveikatą 2021-ųjų birželio 27-sios naktį. Apie 2 val., būdamas apsvaigęs nuo alkoholio, Gedimino prospekte, rodydamas aiškią nepagarbą visuomenei ir aplinkiniams, nepaisydamas elementarių elgesio normų, kilusio konflikto metu tyčia ranka sudavė žmogui smūgį į galvą.
Kriminalai Prieš 9 min.

Neregėtas smurto protrūkis Kėdainių rajone – jaunuoliai taksi vairuotoją talžė beisbolo lazda

Kėdainių rajone – brutualus nusikaltimas. Jaunuoliai užpuolė į iškvietimą atvykusią taksi vairuotoją. Vienas jaunuolis moterį ir jos vairuotą automobilį talžė beisbolo lazda. Kauno apskrities policija informuoja, kad gegužės 24 d., apie 23.30 val., Pelėdnagių kaime esančioje automobilių stovėjimo aikštelėje buvo užpulta taksistė. Pasak pareigūnų, buvo sumušta 50-metė moteris, taip pat trankytas jos automobilis. Laimei, taksistei į pagalba atskubėjo kolegos – kiti taksistai.
Kriminalai Prieš 1 val.

Išvydęs pareigūnus nevaldomas jaunuolis kreipėsi į aukščiausiąjį – „Prašau, Dieve, prašau“

Pareigūnai gavo iškvietimą dėl daugiabučio bute keliamo triukšmo. Namo gyventojas pranešė apie rėkaujantį ir duris spardantį kaimyną. Jaunuoliui sutramdyti teko imtis rimtesnių priemonių. Piliečio tramdymo operaciją užfiksavo laidos „Farai“ operatorius. Atvykus nurodytu adresu pareigūnė rado ant grindų pakritusį pilietį. Iškart buvo iškviesti medikai.  „Jisai trankosi į sienas, tai, ką aš padarysiu“, – apie sužeistą ant žemės gulintį vyrą atsiliepė bute buvusi moteris.
Kriminalai Prieš 1 val.

Prabilo kraupios žmogžudystės Klaipėdoje liudininkai: „Žiauriai atrodė“

Sekmadienio rytą Klaipėdoje įvykdyta žmožudystė. Kol kas pareigūnai įvykio detalių neatskleidžia, o štai liudininkai kelia įvairias versijas. Legaliai laikyto ginklo nė keturiasdešimties neturėjęs vyras galimai galėjo griebtis dėl moters. Nuo ryto policijos pareigūnai darbuojasi Klaipėdos Varpų gatvėje. Čia, šalia daugiabučio, prie pat automobilių nušautas žmogus.
Kriminalai Prieš 2 val.

Nepilnametis, vairavęs paspirtuką, atsitrenkė į BMW: jaunuolis paguldytas į ligoninę

Panevėžio policija praneša, kad Panevėžio rajone į BMW automobilį atsitrenkė elektrinis paspirtukas, kurį vairavo nepilnametis. Sekmadienį, apie 12 val. 36 min., Panevėžio r., Dembavos k., automobiliui BMW, kurį vairavo vyras, gim. 1988 m., važiuojant gatve į automobilį iš dešinės pusės atsitrenkė elektrinis paspirtukas, kurį vairavo nepilnametis, gim. 2009 m. Eismo įvykio metu nukentėjo paspirtuko vairuotojas, kuris dėl sužalojimų paguldytas į ligoninę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Kriminalai Prieš 3 val.

Prie Baltarusijos ambasados vyras niokojo Minsko režimo aukų memorialą

Sekmadienį prie Baltarusijos ambasados vyras niokojo Minsko rėžimo aukoms skirtą memorialą. Kaip Eltą informavo Vilniaus apskrities policijos atstovė Julija Samorokovskaja, pranešimas apie įvykį gautas 11.11 val., kad prie Baltarusijos ambasados vyras išspardė žvakes. Įtariamąjį sulaikė policijos pareigūnai. „Jis dabar yra policijos komisariate, jam greičiausiai bus pradėta administracinė teisena dėl viešosios tvarkos pažeidimo“, – teigė I. Samorokovskaja.
Kriminalai Prieš 8 val.

Prokurorai prašo 3 mėnesiams pratęsti kaltinamojo riaušių prie Seimo byloje Dolotovo suėmimą

Prokurorai prašo trims mėnesiams pratęsti kaltinamojo riaušių prie Seimo byloje Luko Dolotovo suėmimą. Vilniaus miesto apylinkės teisme nagrinėjant 2021 m. riaušių prie Seimo bylą, trečiadienį teisme nagrinėtas vienam iš kaltinamųjų Lukui Dolotovui taikomų kardomųjų priemonių klausimas.
Kriminalai Prieš 9 val.

Šakių rajone rastas artilerijos sviedinys

Šakių rajone rastas karo laikų artilerijos sviedinys, pranešė Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas (PAGD). PAGD duomenimis, šeštadienį, apie 17.41 val., pranešta apie Šakių sen., Išdagų k., Tuopų g. rastą sprogmenį. Įvestas planas „Skydas“. Budėta, kol atvyko išminuotojai. 76 mm karo laikų artilerijos sviedinys lydėtas į Kazlų Rūdos poligoną, kur buvo susprogdintas.
Kriminalai Prieš 9 val.

Siaubingas įvykis Klaipėdoje: viešoje vietoje nušautas vyras, o po pusantros valandos negyvas rastas ir įtariamasis

Policija praneša, kad sekmadienį Klaipėdoje viešoje vietoje nušautas vyras. Po pusantros valandos įtariamasis rastas negyvas, manoma, kad nusišovė pats. Sekmadienio rytą, apie 08.21 val., gautas pranešimas, kad Klaipėdoje, Varpų g., viešoje vietoje, pirminiais duomenimis, nušautas vyras. Anot policijos, įtariama, kad šovė 1986 m. gimęs vyras, kuris tą pačią dieną apie 10 val. rastas galimai nusišovęs Klaipėdoje.
Kriminalai Prieš 10 val.

Uostamiesčio konteineryje rasta išmesta Lietuvos vėliava

Šeštadienį uostamiestyje, konteineryje, rasta išmesta Lietuvos Respublikos vėliava, pranešė Policijos departamentas. Teisėsaugos duomenimis, apie 10 val. 38 min. gautas pranešimas, kad Klaipėdoje, Nidos g., buitinių atliekų konteineryje rasta išmesta LR vėliava su nulaužtu kotu, kuri kabėjo ant pastato Klaipėdoje, Nidos g. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl valstybės simbolio išniekinimo.
Kriminalai Prieš 11 val.

Panevėžyje neblaivi moteris sužalojo vyrą

Panevėžyje neblaivi moteris sužalojo vyrą, nukentėjusysis – ligoninėje, pranešė policija. Teisėsaugos duomenimis, šeštadienį, apie 22 val. 45 min. Panevėžyje, S. Kerbedžio g., bute, neblaivi (3,43 prom.) moteris (gim. 1969 m.) sužalojo neblaivų (2,87 prom.) vyrą (g. 1980 m.). Nukentėjusysis paguldytas į ligoninę. Įtariamoji uždaryta į areštinę. Dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Kriminalai Prieš 11 val.

Vilniaus rajone ant vyro užvirto medis: gyventojas – mirtinai sužalotas

Šeštadienį miške Vilniaus rajone pjaunamas medis užvirto ant vyro ir mirtinai jį sužalojo. Kaip pranešė šalies policija, 17.38 val. gautas pranešimas, jog Vilniaus rajone, Didžiosios Kuosinės kaime esančiame miške, 54 metų vyras buvo mirtinai sužalotas medžio, kurį pjovė.  Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.
Kriminalai Prieš 12 val.

Kraupi naktis Klaipėdoje: rastas vyro kūnas, nužudymu įtariamas mirusiojo giminaitis

 Klaipėdoje vidurnaktį rastas mirusio vyro kūnas, policija įtarimus dėl nužudymo pareiškė neblaiviam mirusiojo giminaičiui. Kaip sekmadienį pranešė policija, Derceklių kaime esančioje sodų bendrijoje, name rastas 56-erių mirusio vyro kūnas su sužalojimais. Pasak policijos, nužudymu įtariamas neblaivus 1,72 promiles įpūtęs 66 metų klaipėdietis – nužudytojo giminaitis. Vyras uždarytas į areštinę. Policija pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl vyro nužudymo.
Kriminalai Prieš 12 val.

Vaiko pagrobimu įtariamas Filipavičius ateityje gali sulaukti ir daugiau įtarimų

Vaiko pagrobimu įtariamas Gediminas Filipavičius ateityje gali sulaukti ir daugiau įtarimų – pareigūnai toliau atlieka ikiteisminį tyrimą dėl jo apsimetinėjimo vaikų autizmo gydytoju, taip siekiant be tėvų turėti ryšių su vaikais. Šis tyrimas pagal tėvų pranešimus anksčiau net nebuvo pradėtas, tačiau paaiškėjus, kad asmuo sausį galimai pagrobė mažametę mergaitę, pareigūnai pakeitė savo sprendimą ir pradėjo ikiteisminį tyrimą, jį vykdo jau ketvirtą mėnesį.
Kriminalai Prieš 23 val.

Mirtina avarija Mažeikių rajone: susidūrus automobiliui ir motociklui žuvo jo vairuotojas

Avarija šeštadienį pražudė motociklo vairuotoją, pranešė policija. Kaip patikslina policija, šeštadienį apie 16 val. 22 min. Mažeikių r., Pagardės k., susidūrė lengvasis automobilis ir motociklas. Per eismo įvykį žuvo motociklo vairuotojas.

Vilniuje dėl laiku nepastatytų kelio ženklų įvyko avarija – abu vairuotojai jautėsi teisūs

Vilnietis Laurynas M. buvo kaltinamas tuo, kad jis, vairuodamas automobilį pažeidė Kelių eismo taisykles, dėl ko įvyko eismo nelaimė, per kurią buvo nesunkiai sutrikdyta kito žmogaus sveikata. Vyras sėdėjo prie įmonei priklausančio automobilio „Honda Accord“ vairo. Vyras kaltintas tuo, kad nepastebėjo atvažiuojančio motociklo „Suzuki SV 650“, kurį prieš įvažiuodamas į kelią turėjo objektyvią galimybę pastebėti. Įvyko avarija, per kurią nukentėjo motociklo vairuotojas.

Avarija Panevėžyje: susidūrus automobiliui ir mopedui, jo vairuotojas nugabentas į ligoninę

Panevėžyje šeštadienį susidūrus automobiliui ir mopedui, nukentėjo jo vairuotojas. Kaip skelbė Panevėžio apskrities policija, apie avariją Panevėžyje, Smėlynės-Marijonų gatvių sankryžoje, pranešta 12.58 valandos. Pirminiais duomenimis, automobilio „Toyota“ vairuotojas, sukdamas į kairę, nepraleido tiesiai važiavusio mopedo „Aprilia“ ir su juo susidūrė. 2007 m. gimęs mopedo vairuotojas išvežtas į ligoninę. Automobilio vairuotoja, pirminiais duomenimis, blaivi.
Kriminalai 2024-05-25

Pagėgių savivaldybėje vyras smurtavo prieš mažametį

Pagėgių savivaldybėje vyras smurtavo prieš mažametį, pranešė policija. Teisėsaugos duomenimis, antradienį, Pagėgių sav., vyras, gim. 1986 m., sukėlė fizinį skausmą mažamečiui, gim, 2020 m. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl sveikatos sutrikdymo.
Kriminalai 2024-05-25

Per parą – trijų žmonių kūnai Šeduvoje, Utenoje ir Kelmėje

Pastarąją parą Šeduvoje, Utenoje ir Kelmėje rasti trijų žmonių kūnai, pranešė policija. Teisėsaugos duomenimis, penktadienį, 4.00 val. Radviliškio r., Šeduvoje, gyvenamajame name, rastas mirusio vyro, gim. 1961 m., kūnas. Tą pačią dieną apie  8.37 val., Utenoje, Ukmergės g., rastas moters (gim. 1959 m.) kūnas. Tokio paties pranešimo taip pat sulaukta ir 14.00 val., kad Kelmėje, Birutės g., namuose, rastas mirusio vyro, gim. 1957 m., kūnas irimo stadijoje.

Išpuolis Šiauliuose: du ginkluoti vyrai įsiveržė į garažą

Šiauliuose penktadienį vyrui grasinta ginklu. Kaip skelbė Policijos departamentas, 17.45 val. Šiauliuose esančioje Garažų gatvėje, garažų masyve, į 1992 metais gimusio vyro nuomojamą garažą atvyko du asmenys (vienas iš matymo pažįstamas), kurie į jį nukreipė daiktą, panašų į pistoletą. Vyrui susigrūmus su asmenimis, pastarieji, vieną kartą iššovę nenustatyta kryptimi, pasišalino. Nukentėjusysis į gydymo įstaigą nesikreipė.
Kriminalai 2024-05-25
Į viršų