Vilniuje – studenčių siaubas: vyras aistrą tenkina prie stotelės

Sostinėje šalia Vilniaus universiteto bendrabučių Saulėtekyje siautėja ekshibicionistas. Nežinomas vyras tyko savo aukų prie autobusų stotelės, stebi studentus ir viešai priešais juos masturbuojasi. Pavieniai studentai kreipiasi į policiją, tačiau pareigūnams atvažiavus ekshibicionisto pėdos būna jau atšalusios, tad istorijos kartojasi nuolat metai iš metų. Įspėjame, kad turinys skirtas tik suaugusiems.

Panevėžio rajone – gaisras: liepsnoja angaras

Ketvirtadienį, apie 20.08 val. Bendrajame pagalbos centre skubios pagalbos tarnybų ryšio numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad Panevėžio r. sav., Paįstrio sen., Puodžiūnų k., Puodžiūnėlių g. dega angaras.

Policijai kliuvo painus detektyvas: be maisto likusi moteris ištardė visą kaimą

Policijai paskambinusi moteris tvirtino, kad buvo apvogta ir net numano, kur šiuo metu yra vagišius. Esą visą savaitę moteris sunkiai dirbo ūkyje, kur tampė akmenis, o už sutaupytus pinigus nusipirko pavalgyti. Visgi pirkinių krepšys moters namuose neužsibuvo, taip įsiutindamas ne tik ją, bet ir jos sūnų. Visą situaciją nufilmavo ir laidos „Farai“ operatoriaus kamera.

Dragūnas tikina – jis toks pats, kaip ir policininkai: bandysime įrodyti, kad vairuojantis policininkas naudojosi telefonu

Atlikėjo Egidijaus Dragūno teisme – vaizdo įrašai, kuriuose užfiksuotas Selo sulaikymas ir jo paties nufilmuotas vaizdo įrašas, padarytas iš karto po to, kai jis paleistas iš areštinės. Kalbėdamas savo sekėjams apie pareigūnus jis aiškino, kad yra tokių žmonių, kuriems būtų negaila šratinuku išdurti akį. „Matot, kartais būna šūdžių sutraukų tokių purvinų, kuriems pydarams imti ir akį išdurti ir gaila nebūtų, bet pamoka yra tokia ir moralė tokia, kad reikia susilaikyti kartais. Susilaikyti.

Vairuotojas atskleidė avarijos Vilniaus aplinkkelyje priežastis: netikėtai sumėtė

Dėl avarijos Vilniuje aplinkkelyje ant kojų sukelti gelbėtojai: lengvasis automobilis nulėkė nuo kelio, šalikele pračiuožė apie šimtą metrų ir trenkėsi į stulpą. Pranešta apie prispaustus žmones. Nukentėjo automobiliu važiavę vyras ir moteris, jie išvežti į ligoninę. Dėl avarijos Perkūnkiemyje Vilniaus vakariniame aplinkkelyje užtvertas eismas: įvykio vietoje dirba policija, užtvertos dvi eismo juostos, laisva vos viena eismo juosta, todėl susidarė spūstys.

Tauragės policija aptiko visą naminės degtinės bravorą: gresia net iki 5 metų kalėjimo

2022 m. gegužės 24 d. Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilalės rajono policijos komisariato pareigūnai vykdydami akcizais apmokestinamų prekių kontrolę, Šilutės rajone, Pjaulokių kaime, miške, rado įrangą naminei degtinei gaminti. Taip pat rasta ir išimta 240 litrų bespalvio skysčio, turinčio specifinį naminės degtinės kvapą bei 2100 litrų raugo naminei degtinei gaminti. Įvykio vietoje sulaikyti du vyrai, gim.

Akibrokštas Egidijaus Dragūno byloje: teko išvaryti agresyvų vyrą

Ketvirtadienio popietę Vilniaus apylinkės teisme toliau vyko Egidijaus Dragūno-SEL bylos nagrinėjimas. Skandalingas atlikėjas yra kaltinamas pasipriešinimu pareigūnams ir nesunkiu jų sveikatos sutrikdymu. Prieš posėdį susirinkusiems žurnalistams E. Dragūnas sakė, kad bandys akcentuoti, jog policininkai patys esą keikėsi, naudojosi telefonu važiuodami ir buvo neprisisegę saugos diržų. Vis dėlto, pats posėdis prasidėjo nuo akibrokšto.

Sukčiai lobsta: iš klaidų nepasimokantys lietuviai patys atiduoda savo pinigus

Sukčiavimo mastai Lietuvoje toliau stebina. Kiekvieną dieną policija sulaukia nukentėjusiųjų pranešimų dėl prarastų pinigų. O tada paaiškėja, kad žmonės sulaukia SMS žinutės, kurioje minimos problemos su banko sąskaita. Žinutėje yra nuoroda, kurią paspaudus dar suvedami asmeniniai prisijungimo duomenys. Apie tai, kad pateko į sukčių pinkles, žmonės dažniausia sužino, kai pamato, jog iš jų sąskaitos pradingsta pinigai. Be SMS žinučių sukčiai savo taktiką paįvairina ir kitais scenarijais.

Gražulis teisme pasirodė su dėžute: „Jaučiuosi teisus – nė vieno euro nepavogiau, viską grąžinau“

Už piktnaudžiavimą nuteistas Seimo narys Petras Gražulis ketvirtadienį vėl neigė savo kaltę „Judex“ byloje ir pareiškė nieko nevogęs, tačiau tvirtino, kad Lietuva galbūt pasikeistų, jeigu jis būtų įkalintas. Taip jis kalbėjo Apeliaciniam teismui tęsiant bylos nagrinėjimą. „Matau, kad gyvename iškreiptų veidrodžių karalystėje, teisingumo nėra. Man lengviau, kad mane įkalintumėt kaip sovietmečiu, gal Lietuva pasikeis.

Jurbarko rajone – dingusio vyro paieškų atomazga: rastas nužudytas

Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos nusikaltimų tyrimo skyriaus pareigūnai išaiškino gegužės mėnesio pradžioje Jurbarko rajone įvykdytą vyro nužudymą. Nužudytas vyras buvo dingęs be žinios nuo š. m. gegužės 13 d., rašoma pranešime žiniasklaidai.  Vyras jau kuris laikas gyveno vienas sode, esančiame Jurbarko rajone, Greičių kaime.

Avarija Vilniuje: 2 žmonės ligoninėje, pranešama apie spūstis aplinkkelyje

Vilniuje, Vakariniame aplinkkelyje, ketvirtadienio rytą įvyko avarija.  Pranešama, kad „Nissan Note“ nuvažiavo nuo kelio ir trenkėsi į apšvietimo stulpą.  Tarnyboms pranešta, kad automobilyje gali būti prispaustų žmonių, tačiau vaduoti jų neteko.  Paaiškėjo, kad automobiliu važiavo vyras su žmona. Vairuotojas aiškino, kad automobilį sumėtė ir jis tapo nevaldomas. Pirminiais duomenimis, vairuotojas buvo blaivus.  Abu asmenys buvo išvežti į ligoninę.

Kenoje pareigūnai vagone su pieno milteliais rado baltarusiškų cigarečių kontrabandą

Kenoje pareigūnai vagone su pieno milteliais antradienį rado baltarusiškų cigarečių kontrabandą, pranešė Muitinės kriminalinė tarnyba. Iš Baltarusijos atvažiavusiame traukinyje aptiktos 24 dėžes su nelegaliomis baltarusiškomis cigaretėmis. „Oficiali deklaruota, kad konteineryje turėjo būti 25 tonos pieno miltelių iš Baltarusijos. Tačiau apie 9 val.

Tyrimas dėl koncertiną pasisavinusio vyro nutrauktas šiam atlyginus žalą

Ikiteisminis tyrimas dėl pjaunančią vielą – koncertiną – pasisavinusio vyro nutrauktas šiam atlyginus žalą, ketvirtadienį pranešė prokuratūra. Jos teigimu, tokį prokurorų prašymą patenkino Alytaus apylinkės teismas. Tyrimas pradėtas po to, kai šių metų pradžioje už fizinio barjero prie sienos su Baltarusija įrengimą atsakingai valstybės valdomai įmonių grupei „EPSO-G“ kilo įtarimų dėl vienoje iš atkarpų fizinį barjerą įrenginėjančios įmonės darbuotojo veiksmų.

Jonavoje, daugiabučio kieme, kaip įtariama, padegtas automobilis

Jonavoje, daugiabučio kieme, kaip įtariama, trečiadienio naktį buvo padegtas automobilis. Kaip pranešė policija, apie 3 val. 30 min. kilo gaisras A. Kulviečio gatvėje, daugiabučio namo kieme stovėjusiame automobilyje „Toyota Rav 4“. Per gaisrą išdegė 2021 metais pagaminto automobilio salonas ir galinė dalis. Nuostolis nustatomas. Įtariamas padegimas, pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl svetimo turto sunaikinimo ar sugadinimo.

Tauragės rajone teleskopinis krautuvas pražudė vyrą

Tauragės rajone teleskopinis krautuvas prispaudė ir mirtinai sužalojo vyrą. Kaip pranešė Policijos departamentas, nelaimė įvyko trečiadienį, apie 16 val. 10 min., Griežpelkių II kaime. 38 metų vyro vairuojamas teleskopinis krautuvas JCB, leidžiant žemyn teleskopinę strėlę prispaudė ir mirtinai sužalojo 55 metų vyrą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl galimo darbuotojų saugos ir sveikatos reikalavimų pažeidimo.

Kaimynai apie šalia Kretingos siautėjusią padegėją: moteris palaidojo 3 artimiausius žmones

Vieno šalia Kretingos esančio kaimo gyventojai kelias dienas gyveno baimėje ir siaube. Jų kaime įsisiautėjo padegėjas. Liepsnojo žolė, tualetai bei ūkiniai pastatai. Ir vis tik, piromaną sučiupus, vietiniai jo nepasmerkė. Kretingos pašonėje įsikūrusių Ketvergių gyventojai vis dar negali atsigauti nuo streso. Net kelias dienas iš eilės ten siautėjo padegėjas. Ugniagesiai pasakoja, kad vos spėjo vykti į iškvietimus. Pirmasis suliepsnojo ūkinis pastatas.

Paauglę žinutėmis tvirkinusių vyrų teismas nepagailėjo: vienam jų – kalėjimas

Panevėžio apylinkės teisme išnagrinėta baudžiamoji byla, joje du vyrai nuteisti laisvės atėmimo ir apribojimo bausmėmis už jaunesnio negu 16 metų asmens tvirkinimą. Teismo posėdžiai vyko už uždarų durų siekiant apsaugoti nepilnametės mergaitės asmens teises. Kaip trečiadienį pranešė teismas, vyrai per feisbuko pokalbių programą iš savo paskyrų rašė nepilnametei mergaitei seksualinio pobūdžio žinutes, prašydami atsiųsti savo nuogo kūno nuotraukų.

2 panevėžiečiai siunčiami už grotų: nužudę vyrą jį ištempė į laiptinę ir paliko

Panevėžyje gyvenantys 36 metų D. K. ir 33 metų E. M. nuteisti kalėti už tyčinį bejėgiškos būklės žmogaus nužudymą. E. M. su trečiu teisiamuoju V. D. pripažinti kaltais ir dėl sukčiavimo bei neteisėto disponavimo svetima banko kortele, trečiadienį pranešė prokuratūra. Panevėžio apygardos teismas visus tris kaltinamuosius pripažino kaltais dėl jiems inkriminuotų nusikalstamų veikų. Subendrinus bausmes, D. K. skirta 15-os metų, E. M. – 8-erių, o V. D. – 2 metų 6 mėnesių laisvės atėmimo bausmės.

Trys Lietuvos gyventojai bus teisiami dėl iš Albanijos gabentų kanapių

Trys Lietuvos gyventojai bus teisiami dėl iš Albanijos gabento 10 kilogramų kanapių krovinio, trečiadienį pranešė prokuratūra. Klaipėdos apygardos prokuratūros prokuroras baigė ikiteisminį tyrimą ir teismui su kaltinamuoju aktu perdavė baudžiamąją bylą, kurioje trys giminystės ryšiais susiję asmenys kaltinami neteisėtai disponavę labai dideliu narkotinių medžiagų kiekiu bei neteisėtu jų gabenimu per Lietuvos sieną.

Anglijos lietuvis sulaukė bausmės: apsvaigęs nuo narkotikų avarijoje pražudė žmogų

Didžiojoje Britanijoje nuteistas lietuvis, kuris daugiau nei dvigubai viršydamas leistiną greitį pražudė kolegą. Lietuvio kraujyje buvo rasta narkotikų. Remiantis bylos duomenimis, 29 metų dviejų vaikų tėvas Edgaras Lesauskas praėjusių metų kovo 18 d. važiavo daugiau nei dvigubai didesniu, nei leistina, greičiu, kai trenkėsi į 42 metų bendradarbio Lucano Vaughano automobilį.
Į viršų