Emocinė ir fizinė moterų sveikata

Dovilė Filmanavičiūtė ragina stabdyti laido riterius: agresyviai nusiteikusių žmonių yra labai daug

88
Kaip jaučiatės, jei tyčiojasi iš jūsų, o jei iš jūsų vaikų? Ką daryti, jeigu nuo patyčių atsiriboti neišeina, nes su jomis susiduriama leidžiant laiką antruose namuose – virtualiame pasaulyje? Žurnalistė, reklamos specialistė ir dainininkė Dovilė Filmanavičiūtė ragina stabdyti laido riterius ir nebūti abejingais kitų jausmams.

Sunku patikėti: jau ir Lietuvoje yra įmonių, kurios darbuotojams suteikia neribotas apmokamas atostogas

56
Neribotos atostogos visame pasaulyje išpopuliarėjo jau nuo 2000-ųjų pradžios, bet Lietuvoje tokias atostogas savo darbuotojams siūlo vos kelios įmonės. Vienos iš jų patirtis rodo, kad darbuotojai vertina galimybę atostogauti tiek, kiek norisi, tačiau kartu jiems kyla daug klausimų kaip šiuo privalumu pasinaudoti, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Likti ar skirtis? Astropsichologė patarė, kaip elgtis

Likti arba skirtis? Arba kur dingsta meilė? Savo įžvalgomis pasidalino astropsichologė Viktorija Leontjeva, kuri padeda atrasti save bei suprasti kitus. Antra tema pagal populiarumą  po savirealizacijos yra santykiai.  Suderinami, nesuderinami... Gerai jei pavyksta rasti žmogų panašų į save.  Tačiau be dėsnio toks tokį traukia, veikia ir priešingybės principas. Tuomet astropsichologinė konsultacija gali labai padėti.

Ekspertė pataria Lietuvos poroms, kaip išsivaduoti iš toksiškų santykių: pirmiausia reikia nusiimti „rožinius akinius“

Laidos vedėja sako, kad žodis pasveikti – tarsi magiškas. Jei tik galėtume išgerti kažkokią kapsulę ir nebejausti nei emociškai žlugdančių situacijų, nei prisiminti, kas buvo, nejausti kaltės, baimės, kad tai vėl pasikartos. Moteris laidoje papasakojo ką reiškia iš tiesų pasveikti nuo toksiškų santykių. Tačiau ar toks kelias sunkus? Ar tai įmanoma? – dažni klausimai.

Lietuvoje daugėja nelaimingų žmonių: palyginti su Skandinavija atsiliekame kartais?

Aštuoni iš dešimties lietuvių patiria didesnį stresą nei įprasta. Žmonės sako: galvos skausmą dabar labiausiai kelia karas Ukrainoje ir nenustojančios kilti kainos. Psichologai pastebi: kur dar ir žmonių asmeniniai rūpesčiai, kurie prisidėjus karui, infliacijai ir nežinomybei, tapo neįveikiami. Spėjama, kad Lietuvoje visiškai nelaimingų žmonių yra keliskart daugiau nei Skandinavijoje. Taip TV3 žinių paklausti, kaip gyvena, atsako žmonės: „Gyvenam kaip gyvenam – nelabai gerai.
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų