TV PROGRAMA
Sekmadienis, kovo 26 d.
06:00
Madagaskaro pingvinai
1 sezonas, 125 serija

06:00 Madagaskaro pingvinai

Pavadinimas originalo kalba: Penguins of Madagascar

Šalis, metai: JAV, 2010

Žanras: Serialai, animacinis

Sezonas: 1

Serija: 125

Aktoriai: Jeff Bennett, Tom McGrath, John DiMaggio, James Patrick Stuart, Andy Richter, Danny Jacobs, Kevin Michael Richardson

Daugelio pamėgtų filmų apie linksmuosius pingvinus herojų laukia nauji nuotykiai. Jie vykdo įvairias užduotis, kad apsaugotų savo namus Niujorko Centrinio parko zoologijos sode.
06:30
Tegyvuoja karalius Žiuljenas
2 sezonas, 24 serija

06:30 Tegyvuoja karalius Žiuljenas

Pavadinimas originalo kalba: All Hail King Julien

Šalis, metai: JAV, 2015

Žanras: Serialai, animacinis

Sezonas: 2

Serija: 24

Aktoriai: Danny Jacobs, Andy Richter, Kevin Michael Richardson, India de Beaufort

Madagaskare visi žino, kad karalius Žiuljenas valdo geležiniu kumščiu! Jis tiesiog mojuoja tuo kumščiu, lyg jam niekas nerūpėtų! Naujas fantastiškai spalvingas herojų kolektyvas prisijungia prie Žiujeno, Moriso ir Morto. Laukia neįtikėtini nuotykiai, kuriuos gali pasiūlyti tik džiunglės. Tegyvuoja karalius Žiuljenas!
07:00
Bakuganas. Geogano iškilimas
7 serija

07:00 Bakuganas. Geogano iškilimas

Pavadinimas originalo kalba: Bakugan: Geogan Rising

Šalis, metai: JAV, Japonija, Kanada, 2021

Žanras: Vaikams, animacinis

Serija: 7

Aktoriai: Rie Takahashi, Yumi Uchiyama, Jun Fukushima, Chinatsu Akasaki, Aki Kanada

Didis herojus Dragonoidas sugrįžta ir nuostabūs kovotojai Bakuganai ilsisi giliai užmigę po paskutinio karto, kai jiems teko gelbėti pasaulį. Šį kartą gaujos lauks nuotykiai su nauju herojumi Geoganu, kuris ne tik atrodo visai kitaip, nei Bakuganai, bet ir yra neįtikėtinai stiprus kovoje. Ar Geoganas, avykęs į kovos lauką, įrodys savo vertę ir sugebės dominuoti Bakugano mūšio arenoje?
07:30
Keista šeimynėlė
9 sezonas, 20 serija

07:30 Keista šeimynėlė

Pavadinimas originalo kalba: The Fairly OddParents

Šalis, metai: JAV, 2014

Žanras: Vaikams, Serialai, animacinis

Sezonas: 9

Serija: 20

Timis yra 10-ies metų berniukas, kuris nori tobulo gyvenimo. Deja, jis turi tėvus, kurie dirba visą laiką ir dažnai nepaiso savo norų. Šalia jo yra jo nuolatiniai kompanionai, jo krikštatėviai Cosmo ir Vanda.
08:00
Tegyvuoja karalius Žiuljenas
2 sezonas, 25 serija

08:00 Tegyvuoja karalius Žiuljenas

Pavadinimas originalo kalba: All Hail King Julien

Šalis, metai: JAV, 2015

Žanras: Serialai, animacinis

Sezonas: 2

Serija: 25

Aktoriai: Danny Jacobs, Andy Richter, Kevin Michael Richardson, India de Beaufort

Madagaskare visi žino, kad karalius Žiuljenas valdo geležiniu kumščiu! Jis tiesiog mojuoja tuo kumščiu, lyg jam niekas nerūpėtų! Naujas fantastiškai spalvingas herojų kolektyvas prisijungia prie Žiujeno, Moriso ir Morto. Laukia neįtikėtini nuotykiai, kuriuos gali pasiūlyti tik džiunglės. Tegyvuoja karalius Žiuljenas!
08:30
Simpsonai
18 sezonas, 2 serija

08:30 Simpsonai

Pavadinimas originalo kalba: The Simpsons

Šalis, metai: JAV, 2006

Žanras: Serialai, animacinis

Sezonas: 18

Serija: 2

Aktoriai: Norbert Gastell, Elisabeth Volkmann, Sandra Schwittau, Sabine Bohlmann

Nepaprastos šeimynos – Houmerio, Mardžės, Barto, Lizos ir Megės nepaprastas gyvenimas Springfilde ir nuotykiai tęsiasi.
09:00
Į sveikatą!
1 sezonas, 27 serija

09:00 Į sveikatą!

Šalis, metai: Lietuva, 2023

Žanras: Pramogos, Sveikata

Sezonas: 1

Serija: 27

Laida "Į sveikatą!" sveikesnį gyvenimo būdą pristato naujoje šviesoje. Laidos vedėjai Alanas ir Agnė Dzeranovai įrodys, kaip su judesiu, apgalvota mityba ir emocine higiena galima gyventi harmoningiau su savimi bei aplinkiniais. Žiūrovai išvys ne tik daugybę įdomių pašnekovų, kurie savo pavyzdžiu įkvepia gyventi kitaip, bet ir sužinos, kaip nesudėtingai ir greitai pasigaminti sveikesnius patiekalus. O Alanas su kineziterapeutu parodys naudingų pratimų, kurie nebus našta net ir tiems, kurie visai nesportuoja bei padės pailsėti ir atrasti naujų patirčių.
09:30
Tvarumo istorijos
1 sezonas, 12 serija

09:30 Tvarumo istorijos

Šalis, metai: Lietuva, 2023

Žanras: Žinios

Sezonas: 1

Serija: 12

Mūsų namai ir aplinka yra mūsų pačių veidrodžiai, nes kiekviena, net ir menkiausia detalė gali daug apie mus pasakyti – esame gamtos ar miesto žmonės, mėgstame puošmenas ar minimalizmą, renkamės naujoves ar tik laiko patikrintus sprendimus, gyvename norėdami sutaupyti ar mėgstame išlaidauti. Laidos Tvarumo istorijos vedėjas, žinomas atlikėjas Vaidotas Baumila kvies žiūrovus gyventi tvariau, prisijungti bei kartu dalyvauti jo išsikeltuose iššūkiuose, ir savo pavyzdžiu rodys, kad net ir mažiausi pokyčiai gali daryti svarbią įtaką mūsų gyvenimui.
10:00
Virtuvės istorijos
14 sezonas, 27 serija

10:00 Virtuvės istorijos

Šalis, metai: Lietuva, 2023

Žanras: Kulinarija, visai šeimai

Sezonas: 14

Serija: 27

Atviri pokalbiai ir nepamirštami patiekalai laidoje Virtuvės istorijos .
10:30
Gardu Gardu
12 sezonas, 27 serija

10:30 Gardu Gardu

Pavadinimas originalo kalba: Gardu Gardu

Šalis, metai: Lietuva, 2023

Žanras: Kulinarija

Sezonas: 12

Serija: 27

Daiva Matukevičienė ir Gediminas Endriukaitis kvies gaminti ir ragauti kokybišką ir gardų maistą. Šiame sezone bus dar daugiau naudingų žinių bei praktinių patarimų, atskleisiančių maisto gaminimo meną, pasakojama apie naujausias maisto tendencijas bei įdomius ir kartais netikėtus skonių derinius.
11:00
Penkių žvaigždučių būstas
11 sezonas, 27 serija

11:00 Penkių žvaigždučių būstas

Šalis, metai: Lietuva, 2023

Žanras: Pramogos

Sezonas: 11

Serija: 27

TV laida apie statybas, naujausias technologijas, medžiagas, modernius dizaino sprendimus ir augančią nekilnojamo turto vertę.
11:30
Kviečiame daktarą!
4 sezonas, 4 serija

11:30 Kviečiame daktarą!

Šalis, metai: Lietuva, 2023

Žanras: Sveikata, Pramogos

Sezonas: 4

Serija: 4

Beveik prieš dešimt metų TV3 eteryje pirmą kartą pasirodė LSMU Kauno ligoninės Vidaus ligų klinikos gydytojo, prof. Alvydo Unikausko vedama medicinos laida. Nuo to laiko profesoriaus veidas tapo kokybiško gyvenimo ir geros sveikatos sinonimu. Laidos kūrybinė grupė lieka ištikima savo principams: eteryje - tik moksliškai pagrįsta informacija, kiekvienam žiūrovui - nemokamos aukščiausios kvalifikacijos medikų konsultacijos. Kaip jaustis gerai bet kuriame amžiuje? Prof. A.Unikauskas tai žino ne tik kasdien besigilindamas į naujausias medicinos žinias, bet ir jas taikydamas praktikoje. "Būdamas 40-ties tikrai nesijaučiau taip gerai, kaip dabar. Tai gali padaryti bet kuris iš mūsų. Aš pasidalinsiu visomis savo žiniomis su jumis”, - žada profesorius. Prof. A. Unikauskas įkvėpė tūkstančius lietuvių perimti sveikatos kontrolę į savo rankas. O gera sveikata ir laimė - tos pačios krypties eismas.
12:00
Kotrynos burtai
1 sezonas, 4 serija

12:00 Kotrynos burtai

Šalis, metai: Lietuva, 2023

Žanras: Žinios, Kulinarija

Sezonas: 1

Serija: 4

Maisto tinklaraštininkė, nuomonės formuotoja, knygų autorė Kotryna Starkienė imsis užduoties ruošti patiekalus iš sezoninių produktų, savo sodyboje Dzūkijoje užaugintų daržovių, surinktų uogų, grybų ar iš vietinių augintojų pirktos mėsos. Kotryna gamins tiek kasdienius, kiekvienam lengvai paruošiamus patiekalus, tiek šventinius, skirtus specialioms progoms, nepamiršdama desertų. Laidoje bus ir buitinių patarimų – kaip paprasčiausiai išvalyti skalbimo mašiną, kaip padaryti, kad medinės pjaustymo lentelės vėl atrodytų, kaip naujos, kaip išlyginti staltiesę, kai neturite lygintuvo.
12:30
Kosmosas. Galimi pasauliai
1 sezonas, 12 serija

12:30 Kosmosas. Galimi pasauliai

Pavadinimas originalo kalba: Cosmos: Possible Worlds

Šalis, metai: JAV, 2020

Žanras: Pramogos, dokumentika

Sezonas: 1

Serija: 12

Aktoriai: Neil deGrasse Tyson, Trang Vo, Seth MacFarlane

Pasiruoškite nuotykiui, kurio metu keliausite į milijardo metų senumo Žemės planetą ir kosmoso platybes. Susipažinsite su evoliucija ir tuo, kaip žmonės įsivaizdavo ateities pasaulius. Užfiksuosite akimirką, kai Žemėje pirmą kartą suspurdėjo gyvybė. Pamatysite nuostabias mokslo atradimų ištakas. Suprasite, kas įkvėpė žmoniją siekti neįmanomo. Dalyvausite žmonių ir gyvūnų panašumų ir skirtumų tyrime. Apsilankysite 2039 m. parodoje, kurioje visos neįveikiamos šių dienų Pasaulio problemos bus išspręstos akimirksniu.
13:35
Karatė berniukas

13:35 Karatė berniukas

Pavadinimas originalo kalba: The Karate Kid

Šalis, metai: JAV, 1984

Žanras: Filmai, veiksmo, drama, visai šeimai

Aktoriai: Ralph Macchio, Pat Morita, Elisabeth Shue, Martin Kove, Randee Heller, William Zabka, Ron Thomas, Rob Garrison, Chad McQueen, Tony O\'Dell, Israel Juarbe, William Bassett, Larry B. Scott, Juli Fields, Dana Andersen,

Denielis – pajuokų objektas ir chuliganų taikinys – sulaukia japono Mijagi pagalbos. Šis moko berniuką savitvardos ir karatė. Denielis pasirodo esąs gabus mokinys – jis netgi tampa karatė čempionu.
16:10
Mano geriausio draugo vestuvės

16:10 Mano geriausio draugo vestuvės

Pavadinimas originalo kalba: My Best Friend's Wedding

Šalis, metai: JAV, 1997

Žanras: Filmai, komedija, melodrama

Aktoriai: Julia Roberts, Dermot Mulroney, Cameron Diaz, Rupert Everett, Philip Bosco, M. Emmet Walsh, Rachel Griffiths, Carrie Preston, Susan Sullivan, Christopher Masterson, Raci Alexander, Jennifer Garrett, Kelleia Sheerin, Bree Turner, Cassie Creasy,

Du vaikystės draugai, Džulijana ir Maiklas, dar besimokydami universitete susitaria, kad jeigu iki 27 metų amžiaus nė vienas iš jų nešoks savo vestuvėse, tai jiedu susituoks tarpusavyje. Žinoma, šis pajuokavimas netrukus išgaruoja jiems iš galvų. Bet vieną vakarą Džuliana sulaukia iš Maiklo telefono skambučio. Šis praneša apie savo vestuves su gražuole Kimberli. Ir Džulijana netikėtai suvokia, kad be Maiklo ji negalės gyventi. Ji myli vaikystės draugą visa širdimi. Mergina nusprendžia kovoti už savo laimę ir išvažiuoja pas Maiklą.
18:30
TV3 žinios
84 serija

18:30 TV3 žinios

Žanras: Žinios

Serija: 84

TV3 žinios – tai dinamiška, kiekvienam svarbi, objektyviai ir suprantamai pateikta informacija.
19:20
TV3 sportas

19:20 TV3 sportas

Žanras: Žinios, Sportas

19:27
TV3 orai
84 serija

19:27 TV3 orai

Žanras: Žinios

Serija: 84

Orus pristato kiekvienam lietuviui puikiai pažįstamas sinoptikas Naglis Šulija.
19:30
galvOK
5 sezonas, 27 serija

19:30 galvOK

Šalis, metai: Lietuva, 2023

Žanras: TV žaidimas

Sezonas: 5

Serija: 27

Žaidimo išskirtinumas – įdomūs, keisti, smagūs, juokingi klausimai, paremti mokslu, ir dar smagesni, visiškai netikėti atsakymai, kuriuos reikia išmąstyti, pasitelkus savo išmonę, fantaziją ir patirtį. Tai – ne žinių patikrinimas, o smagi, praturtinanti patirtis.
21:30
Megan Lyvi

21:30 Megan Lyvi

Pavadinimas originalo kalba: Megan Leavey

Šalis, metai: JAV, 2017

Žanras: Filmai, biografinis, drama, karinis

Aktoriai: Kate Mara, Ramon Rodriguez, Tom Felton,

Filmas, įkvėptas jaunos jūrų pėstininkų kapralės gyvenimo istorijos. Megan Leavey (akt. Kate Mara) priima iššūkį išmokyti sunkiai paklūstantį tarnybinį šunį. Pradėjusi dirbti su labai agresyviu koviniu šunimi Reksu, moteris džiaugiasi, nes keturkojis kasdien vis labiau paklūsta komandoms. Dislokuoti Faludžoje 2005 m. jie gelbsti gyvybes ir nepriekaištingai dirba drauge. Deja, 2006 m. Ramadyje abu sužeidžiami sprogmens. Megan ir Reksas nebegali tęsti gelbėjimo misijų drauge. Bet jų tvirtas ryšys nedingsta, abu apdovanojami medaliais už didvyriškumą kovose. Per savo tarnybos metus Megan ir Reksas atliko daugiau nei 100 gelbėjimo misijų.
23:50
Praeities šešėliai

23:50 Praeities šešėliai

Pavadinimas originalo kalba: What Lies Beneath

Šalis, metai: JAV, 2000

Žanras: Filmai, drama, fantastinis, siaubo

Aktoriai: Michelle Pfeiffer, Katharine Towne, Miranda Otto, James Remar, Harrison Ford, Victoria Bidewell, Diana Scarwid, Dennison Samaroo, Jennifer Tung, Eliott Goretsky, Rachel Singer, Daniel Zelman, Ray Baker, Wendy Crewson, Amber Valletta,

Mišelė Pfaifer ir Harisonas Fordas vaidina neseniai šeimyninę krizę patyrusius sutuoktinius. Atrodo, kad nuoskaudos jau užsimirštos ir bus galima ilgai ir laimingai gyventi. Tačiau netikėtai Mišelės Pfaifer herojė Kler ima girdėti keistus garsus, o netrukus pamato vaiduoklį – moterį, besišaukiančią pagalbos. Kler vyras iš pradžių mano, kad šios vizijos – tik liguistos menininkės fantazijos. Tačiau netrukus vizijos virsta tikrove… Rež. Robert Zemeckis. Vaidina Harrison Ford, Michelle Pfeiffer, Diana Scarwid, Miranda Otto.
02:25
Desantininkai 3. Apgultis

02:25 Desantininkai 3. Apgultis

Pavadinimas originalo kalba: Jarhead 3: The Siege

Šalis, metai: JAV, 2016

Žanras: Filmai, veiksmo

Aktoriai: Dante Basco, Charlie Weber, Scott Adkins,

Kapralas Evanas Olbraitas (akt. Charlie Weber) paskiriamas vadovauti elitiniam jūrų pėstininkų būriui dislokuotam Artimuosiuose Rytuose. Pagrindinė užduotis – apsaugoti JAV ambasadą ir joje besislepiantį informatorių. Kilus riaušėms už ambasados vartų, tenka dėti visas pastangas, kad ginkluoti ir gerai apmokyti kovotojai nukautų kuo mažiau jūrų pėstininkų ir jokiais būdais neaptiktų informatoriaus. Pastiprinimas jau pakeliui, tačiau laikas nenumaldomai senka, o kraujo trokštantys kovotojai sėja vis daugiau mirčių.
04:15
Goldbergai
3 sezonas, 6 serija

04:15 Goldbergai

Pavadinimas originalo kalba: The Goldbergs

Šalis, metai: JAV, 2015

Žanras: Serialai, komedija

Sezonas: 3

Serija: 6

Aktoriai: Wendi McLendon-Covey, Jeff Garlin, Sean Giambrone, George Segal, Troy Gentile, Hayley Orrantia, AJ Michalka, Natalie Alyn Lind, Dustin Ybarra, Jack Herndon, Luke Barbato Smith, Keith L. Williams, Parker Lewis, Patton Oswalt

Ginkluotas savo tėvų kamera, vienuolikmetis Adamas Goldbergas pradeda filmų kūrimo karjerą dokumentuodamas savo šeimos gyvenimą. Seriale susipažinsime su devintojo dešimtmečio priemiestyje gyvenančias Goldbergais. Namų siela – valdingoji Beverlė, kuri kontroliuoja visus vaikų žingsnius, geriausiai žino, kokia apranga tinkama ir kaip sutaikyti besivaidijančius šeimynykščius. Ji net nenutuokia, kas yra privatumas, todėl gali bet kurią akimirką įsiveržti į vonios kambary ar miegamąjį. Šeimos galva Murėjus Goldbergas turi tvirtą nuomonę visas klausimais, tad dažnai užsiplieskia lyg degtukas, jei reikalai pakrypsta ne jo naudai. Pagrindinės jo pareigos namuose – žiūrėti televizorių. Ir tuo metu bet koks sutrukdymas gali reikšti tik vieną – didelį konfliktą. Žinoma, mylimai dukrelei jis negali atsispirti. O septyniolikmetė Erika tikrai puikiai išnaudoja šią tėvo silpnybę. Maištinga paauglė stebuklingai manipuliuoja ne tik tėveliu, bet ir visais kitais šeimos nariais. Tą patvirtinti gali šešiolikmetis Adamo ir Erikos brolis Baris. Jaunuolis trokšta išmokti vairuoti, tačiau gimtadienio proga iš namiškių gauna ne automobilio raktelius, o medalioną su mamytės nuotrauka. Tai velniškai glumina! Nuo ryto iki vakaro besitęsiantys nuotykiai, juokingos situacijos, iš koto verčiantys poelgiai – visa tai jums pažada charizmatiškieji Goldbergai.
06:00
Madagaskaro pingvinai
1 sezonas, 126 serija

06:00 Madagaskaro pingvinai

Pavadinimas originalo kalba: Penguins of Madagascar

Šalis, metai: JAV, 2010

Žanras: Serialai, animacinis

Sezonas: 1

Serija: 126

Aktoriai: Jeff Bennett, Tom McGrath, John DiMaggio, James Patrick Stuart, Andy Richter, Danny Jacobs, Kevin Michael Richardson

Daugelio pamėgtų filmų apie linksmuosius pingvinus herojų laukia nauji nuotykiai. Jie vykdo įvairias užduotis, kad apsaugotų savo namus Niujorko Centrinio parko zoologijos sode.
Į viršų