Žiaurios karališkosios šeimos taisyklės: nepatikėsite, ką draudžia vaikams

Vaikams etiketo taisyklių laikytis nėra lengva, tačiau kai esi iš karališkosios šeimos, tai tampa ypatingai sunku – žmonės stebi kiekvieną tavo žingsnį.

42

Ir vis dėlto tikriausiai tik nedaugelis susimąsto, su kokiais sunkumais nuolat susiduria princo Williamo ir jo žmonos Kate Middleton atžalos.

(42 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Princesė Charlotte tirpdo tūkstančių širdis

Pasirodo, princesė Charlotte ir jos brolis George nė negali kartu su savo mylima šeima ir tėvais valgydami sėdėti prie to paties stalo.

Vaikai prisijungti prie vyresnių šeimos narių galės tik tada, kai „išmoks palaikyti intelektualų ir mandagų pokalbį“, rašo užsienio žiniasklaida.

Taip pat vaikams keliami ir kiti dideli reikalavimai – pavyzdžiui, abu jie turi puikai kalbėti daugiau nei viena užsienio kalba.

Visai neseniai princesė Charlotte ėmė mokytis ispanų kalbos. Viskas jos auklės Marios Tereros Turrion dėka – ji yra kilusi iš Ispanijos.

Tiesa, abu vaikai taip pat turi laikytis ir griežto aprangos kodos. Pasirodo, princas George, kaip jauniausias vyriškosiosios lyties atstovas, turi dėvėti šortus. Vos tik kelis kartus per mėnesį berniuką galima pamatyti vilkintį kelnėmis.

Tuo tarpu princesė Charlotte dažniausiai yra matoma su spalvingomis suknelėmis ir akį traukiančiomis apykaklėmis, paprastais bateliais bei kaspinu plaukuose.

(21 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Pirmoji princo George'o diena mokykloje

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų