„Yva“ merginos pristatė naują įvaizdį: parodė tikruosius savo veidus

„Gruodis jau čia pat, nors darbai veja darbus mes judame pirmyn su nauja programa ir tuoj pristatysime naują vakarėlių ciklą „Pink Party su Yva”. Lietuvos scenoje nėra nieko panašaus į mus, turime savo braižą, o žmonėms reikia gražiai įpakuoto saldainio vakarėliams. Tai mes jį į rožinę spalvą ir įpakuosime“, – juokėsi N.Bunkė.

30

(30 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „Yva“ merginos pristatė naują įvaizdį

„Naujoje fotosesijoje atsispindi mūsų nuotaika. Šį kartą mes nieko neįkūnijome, buvome tiesiog savimi. Antrasis mūsų fotosesijos video atsirado visai netikėtai, mums tai buvo staigmena. Jūs tik pažiūrėkite mūsų fotosesijos klipuką kuriame matosi mūsų tikri veidai, tokios kokios iš tiesų esame išprotėjusios. Viskas tikra ir nesuvaidinta”, - juokėsi Goda.

„Pripažinkime, tai, kas skambėjo prieš dešimtmetį, dabar atrodo kaip mergaitiškas šėliojimas. Tačiau naujai atgimusioje grupėje atgimsta naujai ir dainos. Naujos jų versijos mus veža, ant scenos įvyksta tikras sprogimas. Daug burbulų, rožinių flamingų ir geros nuotaikos mūsų vakarėliuose tikrai netrūksta”, - sakė Natalija.

„Geros nuotaikos mums netrūksta, šis trejetukas kažkoks išprotėjęs ir magiškas. Kai mes atsiduriame trise ant scenos kyla tikras uraganas, todėl vakarėlių ciklas „Pink Party su Yva“ tai tik pradžia. Taip pat ruošiame „Latino music“ programą ir dar daug staigmenų jums pateiks grupė „Yva“, - kalbėjo Kristina.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų