Vulgarumo viršūnė: britų „Gegužės dienoje“ – šiukšlės ir gerokai įkaušę, griūvinėjantys jaunuoliai

Gegužės mėnesis britams turi ne tik pavasario reikšmę, bet ir šėlionių kupiną naktį, kuri vadinasi „May Day“.

21

Pagrindinis šios šventės elementas – daug alkoholio. Būtent jo dėka britai atsipalaiduoja be ribų: griuvinėjančios moterys, kalnai šiukšlių ir ryte dingusi atmintis. Neretai, jau kylant saulei, Didžiosios Britanijos gyventojai, pradeda gailėtis vakarykštės dienos.

(21 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „Gegužės dienoje“ – kalnai šiukšlių ir griuvinėjančios moterys

Būryje linksmuolių išvysite ne tik šėlioti nusiteikusius jaunuolius, bet ir vyresnio amžiaus naktinėtojus. Ne vieną jų teko vežti į ligoninę ar tramdyti policijai.

tv3.lt primena, kad visai neseniai, prieš mėnesį Didžiojoje Britanijoje griausmingai nuaidėjo „Ponių diena“ (angl. „Ladies Day“). Pagrindinis šios šventės elementas – žirgų lenktynės, tačiau nuotraukos įrodys, jog tam buvo skirta mažiausiai dėmesio.

Išsipusčiusios poniutės apsivilko prabangiausius savo drabužius ir aukštakulnius batelius, tačiau jau po pirmų alkoholio taurių dailiosios lyties atstovės pamiršo gėdos jausmą ir pradėjo šėlti vidury baltos dienos.

(35 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „Ponių dienoje“ – kalnai šiukšlių ir griuvinėjančios moterys

Moterų garbei skirtoje šventėje siautė ir daugelis alkoholio padauginusių vyrų. Didžiosios Britanijos gyventojai pasaulyje yra pagarsėję nekontroliuojamomis linksmybėmis, tačiau šįkart tūkstančiai žmonių tiesiogine to žodžio prasme peržengė padorumo ribas.

Tiek moterys, tiek vyrai nesigėdijo savo apnuoginto kūno, jį demonstravo viešai, lėbavo, žargstėsi, šiukšlino ir elgėsi taip, kaip nepridera viešoje vietoje. Sutramdyti šios minios nepavykdavo net apsauginiams.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų