Vestuvių metines švenčiantis A. Valinskas: „Jau antrą pažinties dieną pasakiau: tu būsi mano žmona“

Lygiai prieš 31-erius metus Inga ir Arūnas Valinskai vienas kitam prisiekė amžiną meilę. Viena garsiausių Lietuvos porų ne kartą prisipažino, kad jųdviejų meilė neblėsta.

96

Paklaustas, kokia yra laimingos santuokos paslaptis, Arūnas atsakė labai trumpai ir tvirtai: „Visa tai yra labai paprasta. Tiesiog aš tą moterį myliu.“

Per daugybę metų santuokos Inga ir Arūnas pasikeitė akivaizdžiai, o neseniai dar ir tapo seneliais. Pora kartu buvo ir scenoje, ir seime. Apie juos sklandė kalbos, o žmonės ne kartą juos skyrė, tačiau pora išliko tvirta, kaip niekad.

(96 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Inga ir Arūnas Valinskai švenčia santuokos 31-ąsias metines

„Labai nuvalkiota frazė: jeigu supranti, kad su tuo žmogumi nėra taip blogai, kaip būtų be jo, tai tiesiog ir būni su juo. Iš tikrųjų, šeimos kūrimas ir atsakomybės suvokimas ateina su tam tikra branda. Paprasčiausiai supranti, kad su tuo žmogumi tu nori praleisti visą gyvenimą ir dėl to darai viską, – mintimis pasidalijo A. Valinskas. – Aš jai jau antrą pažinties dieną pasakiau: tu būsi mano žmona“.

Garsus vyras atskleidė, kad šią svarbią progą juodu su Inga paminės tik vakare. Inga Valinskienė netgi buvo pamiršusi apie sukaktį, todėl, kai Arūnas ją ryte pasveikino, ji labai nustebo.

Valinskai svarbią datą dažniausiai švenčia užsienyje, apsupti mylimų žmonių. Tą darys ir šiemet, tačiau dėl įtemptos abiejų dienotvarkės, į Kiprą Inga ir Arūnas išvyks tik savaitės pabaigoje.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų