Vakarėlio žvaigžde tapusi Skaistė Steikūnaitė: išlaikyti subtilų seksualumą yra sunku

Gruodžio 1-osios vakarą šalies pramogų ir verslo elitas buvo kviečiamas į įspūdingą bei itin prabangų restobaro „Wallstreet Avenue“ atidarymą. Sostinės centre naujai atsidariusi vieta skendėjo prabangių kvepalų dulksnoje, o kviestinė publika nestokojo puikios nuotaikos.

34

Linksmoje šventėje pabūti galimybės nepraleido Gediminas Žilinskas, Deimantė Kazėnaitė, Ineta Puzaraitė-Žvagulienė su vyru, Saugirdas Vaitulionis, Elvyra Monginienė, Asta Valentaitė ir daugelis kitų.

(34 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Pirmąjį žiemos vakarą šalies garsenybės šėliojo restorano atidaryme

Bene ryškiausia vakarėlio žvaigžde tapo merginų grupės „Naujosios pupytės“ narė Skaistė Steikūnaitė. Žavinga moteris renginiui pasirinko net tamsoje žėrintį drabužį. Tiesa, ilgai atlikėja prisipažino nesiruošusi, jos gyvenime viskas vyksta greitai.

„Man labai patinka ekspromtas. Nėra taip, kad labai formuočiau savo įvaizdį. Porą dienų iki renginio beveik visada žinau, kur nueiti ir ką nusipirkti. Merginos net juokauja, kad Skaistė ateina į parduotuvę ir visada žino, ko nori. Tikrai nėra taip, kad sėdėčiau ir galvočiau „ką čia rengtis?“ – tv3.lt pasakojo viena žymiausių Lietuvos šviesiaplaukių.

Neseniai „Olialia“ merginos nusprendė žengti žingsnį į pasaulinę rinką ir save pristatyti nauju, tarptautiniu vardu „Olialia Music Group“ (OMG). Besikeičiant pavadinimui keitėsi ir dainininkių įvaizdis.

„Užkariaujam pasaulį (nusijuokia)! Tikėtis galima visko, kas geriausia. Manau mes vienintelės padarysime tai, ko dar nepadarė niekas. Aš gal būsiu labai geros nuomonės apie save, tačiau mes padarėme daugiau, nei kitos grupės. Yra žmonių, kurie su mano nuomone nesutiks, tačiau mūsų darbai, pasirodymai kalba patys už save. Ateityje manau, kad mūsų dar labai daug kas laukia“, - įsitikinusi pašnekovė.

Per tiek metų savo stilių atradusi Skaistė džiaugiasi pasikeitusiu grupės įvaizdžiu. Anot jos, jis daug moteriškesnis. Didžiausią įtaką keistis padarė vaikai.

„Augam, moteriškėjam, bręstam. Mums nebe 18 metų. Tai, kas buvo madinga prieš kelerius metus – šiandien jau seniena. Stengiamės išlaikyti tą subtilų seksualumą. Dabar, kai esame visos mamos, privalome atrodyti kitaip. Išlaikyti subtilų seksualumą yra sunku. To jokiu būdu nereikia maišyti su vulgarumu. Tarp to slypi plona linija, tačiau mes stengiamės jos neperžengti. Mūsų pokyčiai yra natūralus dalykas, keičiasi laikmetis, suvokimas, keičiamės ir mes. Viskas tik į gerą“, - plačiai nusišypso S. Steikūnaitė.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų