Uogomis apsinuodiję TV laidos vedėjai atskleidė M. Mikutavičiaus paslaptis

Marijonas Mikutavičius – mylimas dainininkas, aistringas žvejys, kuris labiausiai mėgsta gaudyti ir paleisti lydekas, futbolo mėgėjas ir buvęs (?) svajonių jaunikis. Marijonas sako, kad gyvena iliuzijose: „Ten man patogiau“, – prisipažįsta. TV3 laidos „Legendinės legendos“ vedėjai Orestas ir Džilda Vaigauskai būtent į iliuzijas ir nusitempė žinomą dainininką.

Užvalgę Džildos babos rekomenduotų uogų, Vaigauskai gana greitai pasijuto nekaip, tačiau į iliuzijų pasaulį nukeliauti tapo kur kas paprasčiau. Didelių sveikatos sutrikimų buvo išvengta. Vis dėlto laidos prodiuseriai už tokį žioplumą legendų nepagyrė...

(19 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Laidos „Legendinės legendos“ akimirkos

Susitikimas su superherojumi apsirengusiu Marijonu Mikutavičiumi nepaisant daugybės neįprastų nutikimų – nuo besikeičiančių ūgių iki šokių aplink stulpą – buvo labai turiningas. Marijonas prisipažino, kad tiki amžina meile: „Mano seneliai mylėjo vienas kitą iki galo, todėl turiu pagrindą tuo tikėti“, – jautrią istoriją atskleidė ilgą laiką svajonių jaunikiu tituluotas dainininkas. Tiesa, Vaigauskų atlikta moterų apklausa parodė, kad šį titulą Marijonas lengvai susigrąžintų, o kai kurių damų širdyse ir dabar tebėra išsaugojęs. Ir nė kiek nekeista, nes šalia visų pastebimo dailaus veido, Marijonas turi ir kitų puikių savybių, pavyzdžiui, nėra išrankus maistui. Jis tikina, kad būna laimingiausias žmogus pasaulyje, kai vienoje rankoje turi butelį pieno, o kitoje – batoną arba bulvių. Tačiau yra produktas, kurį jis norėtų šluote nušluoti nuo žemės paviršiaus, tai – kiaušiniai. Kodėl Marijus jaučia baisią neapykantą kiaušiniams, lukštams ir net Velykoms – sužinosite šį vakarą iliuzijų ir tikrovės ribą pasieksiančioje laidoje „Legendinės legendos“.

REKLAMA

Marijonas tikina, kad visai nebijo ir net nori susenti, susiraukšlėti, o darytis plastinių operacijų tikrai neketina. Tiesa, gailisi vieno – kad jam neauga barzda. „Norėčiau užsiauginti tokią barzdą kaip kunigaikštis Vytautas, bet neauga ir daryk, žmogau, ką nori“, – sielvartauja menininkas. Vis dėlto senatvėje Marijonas norėtų išsaugoti gerą figūrą: „Nenorėčiau būti stambus senis“, – pripažįsta. Tačiau futbolą su draugais žaidžia dėl visai kitų priežasčių, kurias netikėtai atskleis moteriška Džildos intuicija.

Kokį patarimą M. Mikutavičius duotų savo vaikui? Ką Marijonas pirktų, jei turėtų milijoną eurų? Ko jis bijodavo vaikystėje? Ir ką apie Marijoną kalba kolegos dainininkai, aktoriai bei vienišos moterys? Dar negirdėtos Marijono išpažintys ir pamokoma uogų istorija laidoje „Legendinės legendos“ šį vakarą 20 val. per TV3.

„Legendinės legendos“ – pirmadieniais 20 val. per TV3!


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų