Ugnius Kiguolis pasipiršo Natalijai Bunkei

Penktadienio vakarą verslininkas Ugnius Kiguolis sekundėlei išgąsdino savo draugus, kai viešai atlikėjai, grupių „Yva“ ir „Pop Ladies“ narei Natalijai Bunkei uždavė lemtingą klausimą – „Ar tekėsi už manęs?“.

30

Nors kai kurie galėjo pagalvoti, kad garsūs žmonės nusprendė atvirai prabilti apie savo santykius, tai tebuvo puikus pokštas. Šį penktadienį gimtadienį šventė naktinis klubas „Pudra“, kurio pakvietimai buvo sudėti į gražias žiedų dėžutes, o viduje įdėti ženkliukai-lūpų dažai. Ugnius Kiguolis nusprendė papokštauti ir uždavė lemtingą klausimą, tačiau Natalijos Bunkės atsakas buvo itin skaudus.

(30 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Ugnius Kiguolis pasipiršo Natalijai Bunkei?

„Kai dvarą susitvarkysi, dar kartelį paklausk“, - atrėžė garsi moteris, priminusi, kad verslininkas aukcione įsigijo daug kalbų sukėlusius Lentvario rūmus.

Dvarą įsigijęs Ugnius Kiguolis: abejoju, ar ten norėčiau gyventi

Verslininkas Ugnius Kiguolis tikina, planų tapti naujosios kartos dvarininku ir apsigyventi dideliame dvare kol kas nepuoselėjantis. Tačiau nepaisant to, prabangaus gyvenimo būdo nevengiantis demonstruoti Kauno milijonierius, apleistam dvarui kuria itin ambicingus planus ir į jo rekonstrukciją ketina investuoti net 2 milijonus eurų.

REKLAMA

(16 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Verslininkas Ugnius Kiguolis pateko į avariją: sumaitotas prabangus automobilis

„Pradžiai aš norėčiau jį atstatyti. Tai pirmas etapas bus skirtas jo teritorijos sutvarkymui, avarinės būklės įvertinimui. Reikės sužiūrėti kas blogai, ką reikia taisyti iš karto, o ką galima vėliau. Aš bandysiu prikelti pačią vietovę ir padaryti ją traukos centru. Kalbu ne tik apie patį dvarą, bet ir apie aplinkinius pastatus ir šalia esančius parkus. Norisi padaryti vietą, į kurią būtų smagu atvažiuoti ir pabūti“, – savo planais dalinosi U. Kiguolis.

Milijonierius iš Kauno prisipažino šiuo metu, kaip tik laukiantis dokumentų, kurie patvirtins dvaro nuosavybę. Paklaustas, ar neketina tapti naujuoju dvarininku ir ten apsigyventi, juokdamasis U. Kiguolis tokią galimybę atmetė.

„Ar aš ten gyvensiu? Tai didelis klausimas. Bet vis tik, tai privatus objektas. Jis traktuojamas, kaip namas, tai galimybė apsigyventi ten yra. Bet aš turiu, kur gyventi. Ir tikrai ne vieną, ir ne du objektus. Abejoju, ar ten norėčiau gyventi. Labiau norėčiau, kad dvaras taptu lankytojų traukos objektu“, – kalbėjo verslininkas.

Ne vieną verslo įmonę valdantis U. Kiguolis tikino kol kas į dvarą nežiūrintis kaip į potencialų biznį. Tačiau, jis neneigė, kad laikui bėgant, tai gali tapti puikiu pajamų šaltiniu.


Rašyti komentarą...
G
GZ
2017-04-23 11:28:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
Svaik svaik Nors fantazijose patirk orgazma
Atsakyti
0

a
arte
2018-01-12 23:05:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
KUGELIS,KUGELIS:):)viba KUGELIS ir SALTIENA:)
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų