Tiesa paaiškėjo: teismas atskleidė, kas lėmė Britney Spears psichinę krizę

Savo karjerą popžvaigždė Britney Spears pradėjo galingai. Vos 18-os ji tapo viena žinomiausių ir turtingiausių scenos žvaigždžių, kuri pavergė jaunesnės auditorijos širdis. Visgi įkyrus žiniasklaidos dėmesys, kuriami skandalai ir nepasisekusios meilės labai išsekino žvaigždę.

61

Visgi taip buvo manyta iki šios dienos. Kai dainininkė 2007-2008 metais nustojo koncertuoti, atsisakė bendrauti su žurnalistais ir viešai nusiskuto galvą plikai, dažnas manė, kad mergina tiesiog pavargo nuo šurmulio ir sunkaus darbo. Visgi beveik po dešimties metų paaiškėjo, kad tuo metu atlikėja išgyveno tikrai sunkų etapą, tačiau didžiąją beprotystę, kaip teigia šaltiniai, lėmė vartojami kvaišalai.

Savo karjeros pradžioje Britney susidraugavo ir tapo geriausia drauge su nuolatine vakarėlių liūte Paris Hilton, tad dvi bičiulės buvo vis dažniau užfiksuojamos nestabilios būsenos keliaujančios iš naktinių klubų. Nuolat girta, kliūvanti ir krentanti Britney gąsdino tėvus, kurių vaikai dievino scenos dievaitę. Vis dėlto paaiškėjo, kad dainininkė ne tik vartojo alkoholį, bet ir buvo priklausoma nuo stiprių narkotikų. Šią informaciją paviešino Kalifornijos aukščiausiasis teismas, kurie atsižvelgė į tyrėjų parodymus.

REKLAMA

(61 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Tiesa paaiškėjo: teismas atskleidė, kas lėmė Britney Spears psichinę krizę

Paaiškėjo, kad Britney ne tik stebino visuomenę drastiškais poelgiais, bet ir turėjo problemų su policija. Būtent todėl policija tyrė moters kraują ir padarė išvadą, kad narkotikai pakenkė Britney psichinei būsenai.

Šią savaitę vykusiame teisme dalyvavo ir atlikėjos artimieji, kurie teigė norėję padėti, tačiau būta per daug pagundų.

Visgi atskleista, kad prie sunkumų gyvenime prisidėjo ir ją kelis metus nuolatos persekiojęs fotografas, skyrybos su vaiko tėvu Kevinu Federline‘u, nutrūkę santykiai su tėvais. Teigiama, kad narkotikus Britney naudojo iki 2010-ųjų, tačiau dabar galutinai atsistojo ant kojų.

Kvaišalai paskatino ir žvaigždės svorio pokyčius, bet Britney vėl grįžo į aktyvią muzikinę veiklą, yra puiki mama, džiaugiasi mylimojo dėmesiu, o gerbėjus stebina nepriekaištinga figūra.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų