Rašyti komentarą...
visada zavejo,meruno kuryba,dainavimas ir jo subtilus elgesys,visad santurus,mandagus ,malonus,daug kam is atlikeju tik mokytis is jo elgesio,manietu,santurumo,tai vienas is puikiu lietuvos atlikeju,norisi palinket jam kuo puiliausios sekmes,laimingu akimirku auginant savo suneli,buk laimingas,tegul teve lydi sekme,slove ir garbe placiame pasaulyje!
linkiu gero kelio vienintelis Lietuvoje kuri galima kausytis ir dziaugtis
nereikia graudinti, susiruosei ir vaziuok
Džiaugiuosi, kad Tau taip pasisekė. Tu privalai išnaudoti galimybes, kurias gavai ir kurias galbūt dar gausi. Tik nepamiršk, kad Tau dar daug reikia mokytis, nes sustojusius tuojau pat pralenkia konkurentai. Manau, kad pats jauti, jog reikia tobulėti. Sėkmės Tau ir ištvermės bei užsispyrimo siekiant tikslo.
mes tave klausėm ir ateityje klausysim tegul ir kiti pamato kokių simpatiškų, talentingų žmonių esama Lietuvoje, garsins tėvynę geraja prasme. Laimingai būsimam tėveliui, svarbiausia išlikti savimi.
labai džiugu, reikia išnaudoti tokią galimybę, kiti dešimtmečius svajoja ir nepapuola ten.Nereikia savo talento švaistyti visokiose laidose.Sėkmės jam.
Merunai.tau didziules sekmes,saunus tu vaikis .Aisku gaila,kad tokie gabus zmones palieka Lietuva,bet reikia garsinti musu Lietuvele.Lai Dievas tave ir tavo seima saugoje visur ir visada,linkiu kaip savo vaikui,o zaviai zmonai stipribes
na ne iš gero palieka, baigia visi išsilakstyti. Sėkmės Meirūnai tikrai pačiam nėra ką čia veikti.
Į viršų