Tatjana Lavrinovič – apie 15-ąsias vestuvių metines ir tai, koks Kšištofas yra namuose: kartą nesikalbėjo mėnesį

Krepšininkas Kšištofas Lavrinovičius su žmona Tatjana trečiadienį švenčia penkiolikos metų santuokoje sukaktį. Pora socialiniuose tinkluose dalijosi šiltais sveikinimais vienas kitam.

4

Naujienų portalui tv3.lt Tatjana Lavrinovič papasakojo, koks Kšištofas yra namuose, atskleidė savo tvirtų santykių paslaptį ir papasakojo, kodėl kartą su sutuoktiniu nesikalbėjo visą mėnesį. 

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Kšištofas ir Tatjana Lavrinovičiai

Tatjana Lavrinovič sako, šįkart šios progos nešvesianti – per daug reikalų, tačiau džiaugiasi, jog vyras sukakties nepamiršo: „Visi užsiimam savo reikalais. Pas vaikus dar nesibaigė čempionatas, atkrintamosios varžybos, pas dukrytę teniso treniruotė ir taip toliau. Vyras visą laiką pirmas sveikina“. 

Moteris pasakoja, santuokos pradžioje su vyru pakibirkščiavusi ir išduoda, jog laimingos santuokos receptas – vienas kito supratimas: „Pirmi metai buvo neramūs. Buvome jauni, labai ambicingi. Bet praėjo kokie 6-7 metai ir mes „prisitrynėme“ vienas prie kito. Dabar kartais net nereikia nieko sakyti. Aš žinau, kaip jis reaguos, ką pasakys, jis žino, kas man patinka, kas ne. 

REKLAMA

Mūsų paslaptis ta, kad mes turime daug kantrybės. Čia man atrodo viena didžiausių taisyklių, kad reikia turėti kantrybės, mokėti atleisti ir kalbėtis. 

Per penkiolika metų buvo gal penkiolika kartų „nekalbadieniai“. Visą laiką žinome, dėl ko kitas žmogus pyksta“, – tikina Tatjana Lavrinovič. 

T. Lavrinovič prisimena ir vieną mėnesį, kai su vyru visiškai nebendravo: „Tuo metu laukiausi Emily. Jis niekur neturėjo važiuoti, bet pirmą rinktinės dieną paskambino treneris ir labai paprašė atvykti. Jis išskrido iš Rusijos ir paliko mane su dviem berniukais ir aštuntą ar devintą mėnesį besilaukiančią. Sakė, „aš negaliu treneriui pasakyti „ne“ ir išlėkė. 

Tai va tada mėnesį negalėjau tiesiog su juo kalbėtis. Ne dėl to, kad būčiau labai pykusi – tiesiog nėštumo hormonai, emocijos sužaidė. Bekalbėdama su Kšištofu imdavau verkti, tai mes nusprendėme, kad geriau nesikalbėti“, – pasakoja moteris. 

Paklausta, ar krepšininkas yra romantiškas sutuoktinis, Tatjana susimąsto: „Jisai gan romantiškas, bet jam sunku tai parodyti. Tu, sako, visada sakyk, kad kažko nori, aš tau nupirksiu, padovanosiu. Bet jam suorganizuoti kokią romantišką vakarienę – ne jo stilius. 

Mūsų šeimoje kiekvienas turi savo pareigas ir mes pripratome prie to. Aš niekad neprašysiu vyro, kad jis man padarytų kokią romantišką kelionę. Jis galėtų – bet jaustųsi greičiausiai ne savo rogėse. Jis daug mieliau padės man namuose“, – kalba Tatjana Lavrinovič.


Rašyti komentarą...
a
apgailetina
2021-06-16 19:26:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
apgailetina
Atsakyti
-3

?
?
2021-06-16 19:30:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
kaip isvis kasnors gali teketi uz prievartautojo? kalejime sedejes. Vyrai su issilavinimu neuzsiemantys nesamonemis negali drauges susirasti, o kazkoks prievartautojas kaleiminis seima kuria. Su kuria vieta masto moterys? aisku pinigu jisai turi ir per telika rodo.
Atsakyti
-4

N
Na
2021-06-16 21:39:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tv3 portalo žurnaliugos savo bukas galvas. Čia yra šeima o ne tie iškrypėliai ligonė kuriuos taip keliant.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų