Sudėtingą nėštumą patyrusi Atlanta pasirodė su dvynėmis viešumoje: nuo moters veido nedingo šypsena

Artėjant savaitgaliui, „L'Officiel Lithuania Kids“ pakvietė šeimas į pirmąją naujo leidinio „L'Officiel Lithuania Kids“ pristatymo šventę vasariškai papuoštame „El Mercado“ kiemelyje Vilniaus senamiestyje.

30

Vaikišku džiaugsmu spinduliuojantį „L'Officiel Lithuania Kids“ viršelį šį kartą papuošė stilistės Emilijos Dagytės dukros – Ditė Ana ir Salomėja, o vyriausiąja redaktore tapo neseniai dvynukių – Liucijos ir Elžbietos – susilaukusi „L'Officiel Lithuania“ prodiuserė Elena Puidokaitė-Bruzgulienė.

(30 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Vasariškame renginyje pristatytas naujas žurnalas „L'Officiel Lithuania Kids“

„Šis „L'Officiel Lithuania Kids“ numeris man nepaprastai svarbus – jis gimė kartu su mano mažylėmis. Seniai galvojau apie tokį leidinį, bet vis atsirasdavo kitų reikalų. Kai mažylės jau buvo pakeliui, pamaniau, kad tinkamesnio meto nebus. Norėjosi, kad žurnalas augtų drauge su jomis, o mes galėtume dalytis savo asmenine patirtimi, išgyvenimais, atsakymais į klausimus, kurių kyla ir mūsų, ir daugelyje kitų šeimų. Laukimo laikotarpiu sutikau ne vieną nuostabią mamą, išgirdau ne vieną įkvepiančią istoriją, atradau ne vieną gerą patarimą, kuriuo norėtųsi pasidalyti su skaitytojais. Laukimas – tai savęs pažinimo, atradimų ir paieškų laikas, kai verkiame, bet dar daugiau šypsomės, daug klumpame, bet dar daugiau kylame…“, – pristatydama naują žurnalą sakė E. Puidokaitė-Bruzgulienė.

Žurnale skaitytojai ras ir pačios Elenos istoriją, ir pokalbius su kitomis veikliomis mamomis, dainininko Lino Adomaičio šeima bei savo sričių specialistais. Naujame leidinyje gausu aktualių temų, kurios ne tik padės geriau suvokti vaikų elgseną, bet ir palengvins kasdienius tėvelių pasirinkimus.

Pristatymo renginyje netrūko veiklos nei suaugusiems, nei vaikams. Mažuosius linksmino vaikų švenčių organizavimo komandos „Linksmasis lagaminas“ animatoriai, o smalsuosius žaisti ir atlikti užduočių kvietė privati šiaurietiško ugdymo mokykla „Šiaurės licėjus“ – dalyviai turėjo galimybę laimėti kelialapį į „Šiaurės licėjaus“ vaikų vasaros stovyklą.

Jaukiame „El Mercado“ vasaros kiemelyje svečiai vaišinosi ispaniškais užkandžiais, „Josper” grilyje kepta paèlija ir burnoje tirpstančiomis čiùros. Pasakiškai gardžiais desertais palepino kepyklėlė „Pinavija“. Kad atostogų sezoną nepristigtų vitaminų, pasirūpino „TriCollagen“, pasiūlę sveikatingumo bei grožio produktus visai šeimai.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad visai neseniai rašėme apie tai, jog Elena Puidokaitė-Bruzgulienė visai neseniai sulaukė šeimos pagausėjimo. Tiesa, jas moteris pagimdė sirgdama koronavirusu, pranešė „L’Officiel Lithuania“.

 


Rašyti komentarą...
K
Kų ku
2021-06-17 16:17:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai kur tu dvinuku"meistras" aš tik dvi jaunas damas matau? jau pasaulio pabaiga gal?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų