Su sužadėtiniu išsiskyrusi Kristina Ivanova atrado naują aistrą

Išsiskyrė grupės „Magnit“ narės ir grožio salono vadovės Kristinos Ivanovos ir prodiuserio Aleksandro Broko keliai. Pora kartu praleido šešerius metus.

33

„Tiesiog yra toks faktas. Jokios dramos iš to daryti tikrai neverta. Būna, kad žmonės būna kartu tam tikrą laiką, o paskui išsiskiria. Šiuo atveju viskas labai gražiai pasibaigė“, – tikina K. Ivanova.

Prieš mažiau nei pusmetį Šri Lankoje poilsiavusi pora atnaujino savo sužadėtuvių įžadus, o šiandien 29-erių verslininkė tikina panorusi paieškoti savęs. Tuo tarpu vyro paieškos – atidėtos.

(33 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Su sužadėtiniu išsiskyrusi Kristina Ivanova atrado naują aistrą

„Kol kas vyro tikrai neieškau. Esminė užduotis man dabar – atrasti save įvairiose srityse, tad pastaruoju metu esu pasinėrusi į darbus. Šį gyvenimo etapą skiriu sau. Sau kaip moteriai, kaip asmenybei. Nebijau kažkokių pasiūlymų, iššūkių. Naujovės manęs negąsdina.

Aš net neturėjau to gyvenimo etapo, kuomet galėčiau sustoti ir savęs paklausti, ko aš iš tiesų iš gyvenimo noriu. Šiuo metu aš tai ir išgyvenu. Ieškau savęs. Labai džiaugiuosi, kad šią vasarą savo grožio studijos klienčių pastūmėta pradėjau rimčiau užsiimti vizažu. Aš vis atidėdavau, vis nerasdavau tam laiko. Pagaliau supratau, kad tai – mano gyvenimo aistra“, – apie tikslus kalbėjo atlikėja.

REKLAMA

Atskleidė, kokio vyro ieškos

Stipri moters asmenybė – tikras iššūkis bet kuriam vyrui. Apie kokį vyrą svajoja K. Ivanova?

„Daugiausia dėmesio kreipiu į vidinius parametrus. Turi užkabinti bendravimas. Norisi įdomaus žmogaus, pašnekovo, įdomių temų. Na, mane traukia spalvingos asmenybės.

Man kaip moteriai svarbu, kad aš galėčiau iš vyro kažko pasimokyti. Kaip ir vyrui lygiai taip pat svarbu kažko išmokti iš moters. Vyrai ir moterys – dvi visiškai skirtingos civilizacijos. Turime visą gyvenimą, kad mokytumėmės vieni iš kitų.

Būna vieni partneriai, paskui kiti. O kai atrandi sau labiausiai tinkančią pusę – ir santuoka bei šeima. Šiuo metu dar tikrai apie paieškas nesvarstau, tik laikas parodys“. – įsitikinusi grožio studijos vadovė.

Moteris atvira, skyrybos nebuvo audringos. Nors romantiškų jausmų vienas kitam nebepuoselėja, anot K. Ivanovos, jiedu – puikūs bičiuliai ir verslo partneriai.


Rašyti komentarą...
D
D
2016-09-07 16:16:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nors ji seimos protas.gedos nedaro skiriuos tuokiuos draugaunu deginu skiriuos buciuojuos musuos.
Atsakyti
0

z
zjbs, naujienos
2016-09-07 16:25:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
man patinka uzsakyti straipsniai, o ar labiau niekam neidomus ir nieko nepasizymintys bei prasimust be bandantys kazkieno tai pazistami. galetu nustot det straipsnius apie beleka. nes px zmonem, kas ka pamete. matai adele is lukiskiu kaimo mete senberni ir susirado jaunesni vyriskos barakudos varianta.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų