Rašyti komentarą...
Vaikai neauklėjami
Nu perdauq vaikai drasūs
Dijora Aš Esu Pamaiva Noriu Visų Dėmesio
Dijora Aš Esu Pamaiva Noriu Visų Dėmesio
Leila
Eik nx Dijora su pasipūtele moki apsirenkti be iš kirpčių arba iki pačių be tokių suknelių noriu kad eitum iš laidos neberodytu tave pamaiva
Dijora pamaiva, fyfa lepeda nyk jau, iš ekrano tu debilė tu esi per daug palaidūnė nebūtum palaidūnė nesirenktum su iškirptimis arba iki pečių suknelių begėde mergina laukiu kada parodys laida be taves laukiu :-).....
@Orinta Vilnius Jai patinka iškirptimi suknelės nes reikia vyrams ekrane už ekrano pasirodyti papais išvirtusiais pro suknele papas visada išlindes beveik juk atkrepiam dėmesį gal, jau eik iš darbo pamaivike.
Kada ji nebedirbs ta klaunė???
Dijora turi išeiti iį darbo
Ar pagaliau pamatysime gero vakaro šou be palaustuvės dijoros ji daug kam nepatinka nes rengiasi per daug iškirptimi vasara ir žiema au suknelėmis per daug aptemtos papai vos iškrite pro sukneles ja visa laida rodo daugiau nei mindauga ir justina ji nenystyksta vietoje galėjote primt vyresne moteriške jos nevaidina per daug kaip jinai..... Dijora na ar galiu gero vakaro šou žiūrėtu be taves ir tavo maivimosi ar gali geriau kasininke isidarbinti tu man nepatinki tu esi pamaiva rengiesi išaukančiai vaidini per laida !!!!!!
@Ugnė Rokiškis Tiesa pritariu priėmė pasikėlusia mergina vasara per laida vaidino pusnuogė su maudymu ir papas vienas išlindes dėmesys patinka pamaiva kada be taves matysime laida be moterų jie abu gerai atlieka x faktoriu gali ir šita laida be panu be tokiu kaip Dijorka !
@Tautmilė Ukmergė Aš tai iš viso nebežiūriu laidos vien dėl jos ji klaunė kuri save visa laida demonstruoja ir viskas
@Gedminaitė Galėtu nebedirbti Susna. Aš irgi nebežiūriu tos laidos kam žiūrėti vien į ta pasipūtusia......
@Ugnė Rokiškis Dijora yra pusgalvė
Į viršų